Дайте згадаю• 04 ноября в 10:24
Нові правила перетину кордону EES, як відбувається процедура
Вітаю. Підкажіть, можливо хтось незодавно їздив до Угорщини потягом. Цікавить, як зараз проходить процедура перетину кордону за новими правилами EES?
Це ж потрібно виходити з потягу, на всі ці процедури фотографування, відбитки пальців?
Бадабум• 04 ноября в 10:56
Вчера вернулась с Будапешта
Не нужно выходить из поезда ,пограничники заходят в вагон ,делают фото и берут отпечатки пальцев . Такая процедура вперед и назад
Дуже дуже вумна• 04 ноября в 11:22
Ещё не ехала, собираюсь, но пишут, что в поезде все происходит, поэтому задержки