Треба ось так• 04 ноября в 10:32

Як правильно підібрати корм для собаки з чутливим шлунком?

ВсеЧетко• 04 ноября в 10:35
Не знаю, як для собак, а для котів прям є корм, який так і називається ’для котів з чутливою системою травлення’, у Royal Canin такий є. Може для собак є аналогічний.
Секретница• 04 ноября в 10:48
Ответ дляВсеЧетко
Той корм підходить далеко не всім котикам. Це швидше маркетинговий хід.
Автор ви знаєте до яких складових чутлива ваша тварина? Їх і уникайте. Моя кішка блює від корму з кукурудзою, наприклад. І погано реагує на великий вміст білка. Шукаємо без зерновий.
Деловитая• 04 ноября в 10:56
Я відразу пишу, що не спец. Але в нашої josera ягня для собак з проблемами травлення, і купила такий же проплан, але ще не пробували. Сьогодні йдемо до лікаря уточнимо як раз.
Кондуктор маршрутки• 04 ноября в 11:33
Нашей Роял канин подошел. На натуралке были проблемы, пытались перейти на Акану, собаке не зашло, канин попробовала случайно в гостях, понравился, уже 13 лет на нем.
Парасюха• 04 ноября в 15:20
Методом научного тыка. И заменяя старый на новый постепенно, хотя бы за неделю, иначе срачка таки будет.