Почемучечка• 04 ноября в 16:17

10 клас, підготовка до НМТ, з чого почати?

Добрий вечір.
Донька в 10 класі , але хочу купити якісь довідники чи якісь сайти порекомендуєте для підготовки?
На слідуючи й рік плануємо репетиторів.
Дякую
Фея_3уровень• 04 ноября в 16:19
В 11 классе можно на курсы по подготовке ходить, много где есть.
БезПаспортаНеПродаю• 04 ноября в 16:29
Будь-який, де все по темам. Комплексне видання, там і теорія і практика.
Математика Захарійченко, Гальперіна.
Мerida• 04 ноября в 16:41
Мой сын эти проходит сейчас
Не прохожу мимо• 04 ноября в 16:43
ЗНО ХАБ
Из Кукуева я• 04 ноября в 16:49
Ось ціла добірка безкоштовних ресурсів: https://www.education.ua/vstup/resources-for-nmt/
А далі вже можна або репетитор, або курси підбирати.
автор Почемучечка • 04 ноября в 17:20
Ответ дляМerida
Мой сын эти проходит сейчас
Англійську буде вибирати? Бо ми щось сумніваємось. Може географію .
Мerida• 04 ноября в 17:28
Ответ дляПочемучечка
Да, но он в университете будет на английском. Уже предмет готов. Поэтому и выбор был очевидным
Планшетница• 04 ноября в 22:19
Ми готувалися у Кевіні та на курсах при КПІ. Дуже сподобався Кевін. Самому дуже важко все упарядкувати, я б сказала, майже, неможливо. Дуже пожалкувала, що пропалтили курси КПІ, бо про Кевін дізналися пізніше. У КПІ все сухо, не зрозуміло, а там молоді викладачі і все цікаво. КПІ тільки відволікали та втрачали час. З наступною дитиною теж будемо шукати такі часні підготовчі курси.
автор Почемучечка • 12 ноября в 11:55
Дякую