По дорозі до визначних пам´яток і моря... - мої фото. Вдоль берега - ларьочки якогось радянського періоду Микити Хрущова. Даже у Кривому Розі вже немає цеї трешаніни, усі ларьки виконані в єдиному стилі. Фасади старих будинків в Одесі обняти і плакать. Тротуари біда. Це портове місто, куди стікаються гроші...
А я женатая• 05 ноября 2025
Тільки одне питання - а Кривий Ріг нащо приплітати? Якісь претензії ще до одного міста в Україні? То насолоджуйтесь фасадами польських чи німецьких міст, чи де Ви там є.
Кіма кепка• 05 ноября 2025
Ответ дляНе любовница
Приедьте в Данию, поплачем вместе над тутешними будинками
Можу ще автора в Чехію запросити))
В місті, де зараз мешкаємо, адміністративний центр одного з країв (регіону), стояла стара напівзруйнована немаленька будівля, яка виглядала наче після прильоту. Її все не як не могли демонтувати, поки одного разу вона сама не впала чи то від втоми, чи то від безвиході. І це не околиці, а відносно недалеко від центру міста.
аромат Жука• 05 ноября 2025
Ответ дляГрафиня Шезвездицкая
Только вопрос в методах.
Делать это нужно было в рамках закона...
А теперь он подаст в суд, выиграет его и вернется
А хіба можна оскаржити указ президента? Без громадянства йому ж шлях на повернення посади зачинено.
мистерЛяпсус• 05 ноября 2025
Ответ дляаромат Жука
Почему нет?
аромат Жука• 05 ноября 2025
Ответ длямистерЛяпсус
Почему нет?
Я точно не знаю і про таку практику не чула. Тому і питаю.
мистерЛяпсус• 05 ноября 2025
Ответ дляаромат Жука
Посмотрим, что Гена будет делать...
Но, разгон муниципальной варты чего стоит)
Почемучечка• 05 ноября 2025
Краса в глазах смотрящого ..
Хтось навколо бачить красу, а ви як муха - бачите лиш г@мно😹😹😹😹
Свідок Перемоги• 05 ноября 2025
Автор согласна, город давно забросили, смотрю одесских блогеров, где центр, ланжерон, Аркадии всё ок, а копнуть глубже обнять и плакать
Графиня Шезвездицкая• 05 ноября 2025
Ответ дляСвідок Перемоги
Это в любом городе
Xвостокрутелка• 05 ноября 2025
Люблю Одесу, жаль, що в нас фасади будинків в багатьох містах України в жахливому стані. Наприклад, візьмемо Полтаву, обняти і плакати. А в Києві? Стільки такого
Ацетилсалициловая кислота• 05 ноября 2025
Ответ дляlilul990
Фасади в Жешуві
Мне больше старые нравятся, может и стоит как то ´причесать´, но точно не так
Ответ дляНаполеон Бонапарт
вот именно! есть места для туристов. а есть ебени где все разваливается
Причем это есть абсолютно везде
Творю чудеса• 05 ноября 2025
Ответ дляlilul990
Ні, старий дім обшитий чимось
И по-вашему дом в жешуве облицованный сайдингом это красиво?
Xвостокрутелка• 05 ноября 2025
Ответ дляlilul990
Фасади в Жешуві
Виглядає жахливо, якщо чесно. Син живе в Празі, в Виноградах. Там такі дома )
Абсурдно порівнювати, як ви думаєте?
Ухахайкина• 05 ноября 2025
Ответ дляXвостокрутелка
Абсурдно порівнювати, як ви думаєте?
Ой не делайте мне нервы)
Вот и в Одессе тоже очень много таких красивых исторических домов. Все не выставлю, лень скачивать...
Но можно найти и такое как автор сфотографировала
Комиссия50%• 05 ноября 2025
Спочатку Київ обвсрали, тепер Одесу, на черзі Львів? Їдьте вже до Польщі бо задовбали, От не люблю цей смайл але в тему🤦♀️
Ухахайкина• 05 ноября 2025
Ответ дляXвостокрутелка
Абсурдно порівнювати, як ви думаєте?
Ще одна, а ви звідки? Що вірите і думаєте що вся Одеса, це тільки ці будинки, що автор виставила?
Ви спочатку історію міста почитайте фото подивіться не тут, а в вікіпедії, для прикладу. Потім подумайте і робіть висновки
вАлнуюся сильнА• 05 ноября 2025
Ответ дляКомиссия50%
АннаОст з воплями про умалишенних киян вже приходила?
Этожзвяздаяегообожаю• 05 ноября 2025
Ответ дляlilul990
Фасади в Жешуві
Дерьмовый пластик?
Как по мне, лучше уже как в Одессе, чем вот это.
Этожзвяздаяегообожаю• 05 ноября 2025
Ответ дляlilul990
Ні, старий дім обшитий чимось
То есть вы предлагаете поуродовать Одессу вот этим вот безвкусным ужасом?
Скажений гудзик• 05 ноября 2025
Ответ дляКудлата хмаринка
Удалено администрацией...
Кудлата хмаринка• 05 ноября 2025
Ответ дляНаполеон Бонапарт
вам в Харькове сфоткать как?) от которого все пищат)) такого полно и ямы такие по дорогам как бассейны
ООО харків´яни зараз гівна навалять за наїзди на їх захарканий Харків
Этожзвяздаяегообожаю• 05 ноября 2025
Ответ дляlilul990
Класна будівля, але вид на трущоби з вікна
Ну да, ну да, надо зашить в безликий пластик 🤣
Этожзвяздаяегообожаю• 05 ноября 2025
Ответ дляlilul990
Вам реально таке подобається? Купили би собі квартиру в такому домі?
Я бы только в таком и купила, не люблю современные безликие человейники.
Xвостокрутелка• 05 ноября 2025
Ответ дляУхахайкина
Я Одесу люблю, в чоловіка бабуся з Одеси, тому так, в нас була дача в Кароліно Бугазі і в Одесі я бувала дуже часто. Тому можете бризкати ядом скільки хочете. Одесу люблю, незважаючи на всіх хейтерів. І чим менше таких як автор туди буде їздити, тим мені краще
Xвостокрутелка• 05 ноября 2025
Ответ дляlilul990
Мені подобається! Купила би, якби була змога!