неДоЖиру• 05 ноября 2025
Вагітність, кохання, відстань, думки..
Якби ви жили і працювали в Україні, мали би дитину 9 років від чоловіка, з ким розлучилися, маму, яка одна в Києві, і зустрічались з австрійцем, який працює в посольстві Австрії в США, і дізнались, що завагітніли від нього, то що робили б? В нас є любов, він не проти дітей, але і так щоби хотів, то не сильно, ще молодий, йому 32 роки. Весь в кар´єрі. З іншого боку він ще не робив пропозиції одружуватися. І каже, що давай зустрічатися років з 3-4,а там побачимо. Але раптом завагітніла і думаю, що я не можу зробити аборт, вбити життя. Але як він відреагує. І чи не подумає, що я спеціально, щоб одружитися, і переїхати до нього. Чи до Австрії, чи що дитина отримала громадянство Австрії. Оххх. В голові переполох.. Які у вас думки? Мені 40 років. Йому 32
Папобус• 05 ноября 2025
Ответ длянеДоЖиру
Та частково забезпечує
Но вот пусть сам с собой спит и сам рожает.
неДоЖиру
• 05 ноября 2025
Ответ дляОце фіфа
Автор мама на вас і двоє дітей буде. Ви готові до цього, потягнете? Він признає дитину, аліменти платитиме? Про заміж мова взагалі не йде
Він признає, про заміж не знаю
Папобус• 05 ноября 2025
Ответ длянеДоЖиру
Та частково забезпечує
Вы из страны где война. А он вас даже не обеспечивает. Замуж не звал, один голый секс.
Оце фіфа• 05 ноября 2025
Ответ длянеДоЖиру
Він признає, про заміж не знаю
Це такий складний вибір. А раптом генетика чи ще щось, вам не 25 вже
неДоЖиру
• 05 ноября 2025
Ответ дляОце фіфа
Ну так, але раптом потім буду шкодувати
Папобус• 05 ноября 2025
Ответ дляОце фіфа
Генетика вылезла б в любом возрасте.
Но зачем этот гемор: не очень щедрый несерьезный мужик хрен знает откуда и ребенок от него
Оце фіфа• 05 ноября 2025
Ответ дляПапобус
Генетика вылезла б в любом возрасте.
Вибір за автором, думку такого чоловіка можна не враховувати
Папобус• 05 ноября 2025
Ответ длянеДоЖиру
Ну так, але раптом потім буду шкодувати
О чем? зачем рожать ребенка от этого человека?
Папобус• 05 ноября 2025
Ответ длянеДоЖиру
Ну так, але раптом потім буду шкодувати
Просто принимайте его ухаживания, помощь. Занимайтесь сексом. Для секса это отличная разница у вас. Без всяких сж и браков.
Голена блондинка• 05 ноября 2025
Для чого це йому у 32 роки ? Це якраз молодість і найкращі роки. По факту, ні відносин, ні чоловіка у вас немає. Якщо можете утримувати дитину сама, народжуйте. Але я б зробила аборт
неДоЖиру
• 05 ноября 2025
Ответ дляГолена блондинка
Є надія, що він зробить пропозицію одружитися коли дізнається про дитину
Папобус• 05 ноября 2025
Ответ длянеДоЖиру
та ну. Ни вам, ни ему оно не надо
Папобус• 05 ноября 2025
Ответ длянеДоЖиру
Был любовник у меня с такой разницей, прекрасный секс, но не представляю его своим мужем или отцом моего ребенка
Кракадэ• 05 ноября 2025
Зачем вам ребенок от человека с которым даже неясно, что за отношения . Ещё с такой разницей не в вашу пользу и ещё с ребенком. Вы не думайте, о том сделает предложение или нет, представляйте другое, вы одна в 40 с двумя маленькими детьми, зачем так убивать свою жизнь
Папобус• 05 ноября 2025
Ответ дляКракадэ
Эскиз бесконечности• 06 ноября 2025
Ну, помрій хоча би на форумі... Як же жіночка хоче заміж за заморського принца
из_под_тишка• 15 ноября 2025
Ответ длянеДоЖиру
Час ще є, два тижні як вагітна🙈
тогда медикаментозный аборт