ИМХОля• 06 ноября 2025
Вагітність під час війни
Так, це не моє діло, так я токсична коза мічуринська. Але це одна з речей яка мене просто вбиває - навіщо люди народжують дітей у війну? Зрозуміло що бувають випадки коли вагітність в підкова, буває це перша дитина і не аж вже часу відкладати. Але тут мова про другу дитину і заплановану вагітність.
На мамському форумі дискусія як краще вагітніти - на дозволених вагітним антидеприсантах чи спочатку злізти з АД. Бляха, ну нафіга, якщо ти без АД не вивозиш оце все і без другої вагітності
Або за кордоном люди які приїхали на початку війни з немовлям, сидять на виплатах і вже встигли одного народити, третім завагітніти....
Для мене це така дічь
бЭйбА• 06 ноября 2025
А Ви для нас якась діч. І що?
Ми ж не питаємо у вас навіщо ви живете
Цветочница• 06 ноября 2025
Підтримую вас, автор. Вища міра безвідповідальності і відносно себе і відносно дитини.
ИМХОля
• 06 ноября 2025
Ответ длябЭйбА
А Ви для нас якась діч. І що?
Ми ж не питаємо у вас навіщо ви живете
Ви стрілки не переводите будь ласка
Угадайс• 06 ноября 2025
Якщо б вашу бабусю не народили під час війни і вас би не було.
Фіолетові баби, пийте таблетки
бЭйбА• 06 ноября 2025
Ответ дляИМХОля
Ви стрілки не переводите будь ласка
Якщо ви сиділи на тому форумі і читали про вагітність, то певне вас теж цікавить це питання
Звожу з розуму• 06 ноября 2025
Бляха насколько я не люблю детей и людей)) но ты то чё лезешь в чужую жизнь
Советчица Года• 06 ноября 2025
А я захоплююся ними. Що завдяки їм українці продовжують народжуватися. Війна вже 4 роки і скільки буде ще, не відомо. Ви на секунду можете уявити, що весь цей час не було б нових людей?
Дюймовочка• 06 ноября 2025
Троє неповнолітніх дітей - 100% відстрочка.
Ну і життя на місці не стоїть.
ИМХОля
• 06 ноября 2025
Ответ длябЭйбА
Це мамський форум, я приєдналася до нього коли моїй дитині 6 місяців було. І я не в теорії знаю що таке народити у війну
ИМХОля
• 06 ноября 2025
Ответ дляСоветчица Года
А ви можете соті уявити що таке мама під антидепресантами
Nathalie27• 06 ноября 2025
Жінки вагітніють і народжують, бо хочуть дітей. Не у всіх є необмежений ресурс, щоб чекати підходящого моменту. І не факт, що цей момент взагалі настане.
ИМХОля
• 06 ноября 2025
Ответ дляДюймовочка
Ну і життя на місці не стоїть.
Нафіга відстрочка чуваку який сидить в Німеччині? І виїхав він незаконно і скільки б дітей не наробив це не відміняє цього факту
Мольфарочка• 06 ноября 2025
Ответ дляУгадайс
Фіолетові баби, пийте таблетки
Виходячи з чого ви зробили такий висновок? Чимало форумчанок мають бабусь і дідусь, народжених після війни. 46-49 рр.
ИМХОля
• 06 ноября 2025
Ответ дляNathalie27
Жінки приймають ад бо без них не хочуть жити і не можуть. Для дитини треба дофігіща ресурсу внутрішнього
ХвилювАллочка• 06 ноября 2025
Ответ дляДюймовочка
Ну і життя на місці не стоїть.
Тема отсрочки мне не актуальна. Вдова.
Имею двоих. Рожать во время войны- не отношу к адекватным поступкам
ИМХОля
• 06 ноября 2025
Ответ дляSo_so
У меня трое родило из близкого окружения. Понимаете, у всех свой уровень жизни и своя способность адаптироваться к происходящему.
Родить в Украине в войну совершенно не равно жить, носить, рожать под бомбами, бегать в укрытия итд.
Мова про жінок які вже сидять на ад
бЭйбА• 06 ноября 2025
Ответ дляИМХОля
Що значить не в теорії?
Зараз вашій дитині скільки?
Кидстаффовна• 06 ноября 2025
З усіх моїх знайомих, хто чекав дітей та родив дітей, та хто чекає, всі діти бажані. Хтось до війни ще планував. І за дивним збігом - хто і до війни не дуже був в захваті від ідеї мати дітей, той найбільше обурюється щодо того, кому та скільки з чужих людей мати дітей. Люди, що з вами? Діти - це ж майбутнє! ЄС та Америка не все життя нашим пенсіонерам будуть пенсії платити та закривати дірки в бюджеті. Нам потрібна наша нація, наші українці. Автор, хто ж про вас в старості буде піклуватися? Держава? А де в держави гроші? З податків? А податки хто платить? Так, люди, які ще вчора були дітьми. В розвинутих країнах підтримують та боряться за народжуваність. І лише в наших пані такі зашквари. Сорян. Пішла про Джолі почитаю. В неї, до речі, 6 дітей. Оце приклад. Наші б можновладці брали такий приклад. Було б красиво.
Угадайс• 06 ноября 2025
Ответ дляМольфарочка
Ну це умовно.
Не народили б людей 1939 - 1945 рік, і не було б покоління людей народжених ними
Ответ дляКидстаффовна
Для кого вопрос деторождения не стоит остро, тем вообще всё равно кто, когда и как рожает или не рожает.
ИМХОля
• 06 ноября 2025
Ответ дляКидстаффовна
Мова про жінок які не вивозять це життя без АД
ХвилювАллочка• 06 ноября 2025
Ответ дляМольфарочка
Моя мама 54 года. Это -71 год. С тремя детьми быть прислугой она уже не в состоянии...не пишите о том,что бабушка 46 г р. Поможет.
Это неадекватность.
Кидстаффовна• 06 ноября 2025
Ответ дляИМХОля
Не всі мами під антидепресантами. В ситій мирній Америці дружина Кличка молодшого була під ними. Цей стан дуже непередбачуваний.
ИМХОля
• 06 ноября 2025
Ответ длябЭйбА
Що значить не в теорії?
Зараз вашій дитині скільки?
3,5