Де можна в Чернівцях безкоштовно пройти курси базових знань компʼютера для старшої жінки-інваліда?
Глубоководная селедка• 07 ноября в 15:09
А на Ютубе посмотреть ролики с нужными программами не вариант? Может можно обучиться таким способом?
Булькаю• 07 ноября в 15:10
У Чернівцях безкоштовні курси комп´ютерної грамотності організовує центр соціального обслуговування «Турбота» для пенсіонерів.
Крайня невістка• 07 ноября в 15:38
Ответ дляCurlin
Дзвонили ніхто не бере трубку
Поїдьте туди. Стаціонарні телефони може не працюють.