долой_лама• 08 ноября в 20:33
Вчуся жити. Але дуже повільно. Порадьте щось будь ласка.
Мені 37 і я вчуся жити , бути незалежної від тяжких проповідей мами, що мій чоловік неповноцінних, я не така і таке інше. Живу сама з дітьми на великій відстані від батьків. По трохи починаю розуміти, що я людина, що все, що на мене вішали в минулому неправда. Що я повноцінна, сильна. Але важко без підтримки. Що Вам допомогло пришвидшити зцілення?
долой_лама
• 08 ноября в 21:14
Ответ дляДжага-джага
Тобто? Народжувати дітей у вас дозріватор виріс, а дбати про них- ні. Зручно як. То вам батьки дбали про дітей, а тепер вони винні ще й лишились, що ви така невдаха?
Я завжди дбала і дбаю про своїх дітей. Про себе не дбала. Зараз вчуся. І я не невдаха. А хочу теплих відносин з батьками, або хоча б нейтральних, щирих без підводних наїздів.
долой_лама
• 08 ноября в 21:15
Ответ дляДжага-джага
Батьки автора дбали про неї, про чоловіка невдаху, про дітей, а це вийшло, що не любили?
З чого Ви взяли , що мій чоловік невдаха?
Джага-джага• 08 ноября в 21:15
Ответ длядолой_лама
Ви вище написали, що були недостатньо зрілою для цього
Джага-джага• 08 ноября в 21:17
Ответ длядолой_лама
Аа, непоаноцінний, сорі
долой_лама
• 08 ноября в 21:17
Ответ дляДжага-джага
А чим ви займались 37 років?
Багато працювала.
ЧукИГеки• 08 ноября в 21:19
Ответ длядолой_лама
Ви жили з дітьми і чоловіком в батьків, що так залежні від них і їхньої думки? Яким чином Вони могли впливати на Ваше життя? Ви були від них фінансово залежні?
долой_лама
• 08 ноября в 21:19
Ответ дляДжага-джага
Автор, то ви десь у Німеччині, на виплатах, самостійна вже чи в Україні працювати пішли?
Не в Німеччині, не на виплатах. Багато працюю, почала працювати з 14 років частоко, а потім і на кількох роботах. Часу і сил на себе ніколи не було.
долой_лама
• 08 ноября в 21:20
Ответ дляДжага-джага
Так, не достатньо зрілою, щоб розуміти цінність свого здоров´я і життя.
Джинци на Флісі• 08 ноября в 21:23
подзравляю,вы выбрали путь к одиночеству...сильная, независимая, одинокая...со временем поймете туда куда вы идете ,тоже нет 100% счастья
долой_лама
• 08 ноября в 21:23
Ответ дляЧукИГеки
Мені дуже не вистачало мами в дитинстві, розсла з бабусею, потім дуже хотіла подобатись, заслужити любов. Але батьківську любов не можна заслужити, або втратити, вона або є або ні.
долой_лама
• 08 ноября в 21:23
Ответ дляДжинци на Флісі
Ні, я в шлюбі.
Джинци на Флісі• 08 ноября в 21:26
Ответ длядолой_лама
Ні, я в шлюбі.
поки)ви вже зробили чоловіку оцінку..зараз попрацює психолог та розбіжетесь)
долой_лама
• 08 ноября в 21:25
Ответ дляДжинци на Флісі
Що я зробила чоловіку?
Джинци на Флісі• 08 ноября в 21:27
Ответ длядолой_лама
Що я зробила чоловіку?
’мій чоловік неповноцінних’ чи то ваші бітьки так думають а не ви?
ЧукИГеки• 08 ноября в 21:31
Ответ длядолой_лама
Тут щось не сходиться. Росли з бабусею а залежні від мами? І це в 37 років, маючи чоловіка і дітей
Маю сечі• 08 ноября в 21:37
Ответ длядолой_лама
Читаю книжки, слухаю психологів, коучів. Трохи була в терапії в двох психотерапевта, але було фінансово складно, думаю може повернути.
А что вы делаете, кроме чтения какая зарплата? Родители как помогают?
Маю сечі• 08 ноября в 21:39
Ответ длядолой_лама
Повноцінна в значенні не страшидло, можу себе забезпечити, повноцінна людина.
Так вы можете? Или брали деньги у родителей?
долой_лама
• 08 ноября в 21:42
Ответ дляМаю сечі
Звісно що можу без батьків. До заміжжя жила брала допомогу батьків, звісно, я одружилась в 20. А Ви себе від народження самі фінансово утримували?
Маю сечі• 08 ноября в 21:43
Ответ длядолой_лама
А работа это время на кого, вы ж для себя работали?
долой_лама
• 08 ноября в 21:43
Ответ дляМаю сечі
Я не читаю про зарплати. Питання взагалі не про фінанси.
дожену і ощасливлю• 08 ноября в 22:13
Допомагають пришвидшити сеанси в психолога/психотерапевта, але це виснажливо і дуже відчутно б´є по гаманцю. Враження, що навіть не те що грошей, життя не вистачить все опрацювати.
Леди Г• 08 ноября в 22:19
Ответ длядолой_лама
Справа в тому, що батьків не можна замінити на інших і спілкуватися якось треба, кожного разу не знаєш чим закінчиться кожна розмова, бо мама вміє робити боляче.
Ну вы не обязаны общаться и выслушивать говно в свой адрес
дожену і ощасливлю• 08 ноября в 22:21
Ответ дляЛюблю Украину
Все це схоже на відмазку, батьки старішають, треба доглядати, а тут психолог каже, порвіть стосунки, зручно ж
Хороший психолог такого не скаже.
Мені психолог-психотерапевт навпаки наголошує, щоб я усвідомила, що це в минулому, я доросла і зараз можу вчитися жити по іншому.
Тобто зі сторони психолога жодних ’розірвати стосунки з батьками’, вони тоді не вміли по іншому. Але з емпатією та розумінням допомагає пропрацювати травму і замінити установки на позитивні. Але я першочергово з зовсім іншим запитом прийшла, просто травма виявилася комплексною.
Маю рацію• 08 ноября в 23:10
Ответ дляДжага-джага
🤦
Звідки ви можете знати?!
Ви особисто знаєте автора, її батьків, жили в тій родині?
Який тільки брєд не напишуть люди
Звідки ви можете знати?!
Який тільки брєд не напишуть люди
долой_лама
• 08 ноября в 23:33
Ответ дляДжинци на Флісі
Батьки
долой_лама
• 08 ноября в 23:35
Ответ дляМаю рацію
🤦
Звідки ви можете знати?!
Який тільки брєд не напишуть люди
Звідки ви можете знати?!
Який тільки брєд не напишуть люди
В людей працює фантазія)
долой_лама
• 08 ноября в 23:35
Ответ длядожену і ощасливлю
Хороший психолог такого не скаже.
Яка ціна консультації Вашого психолога?
долой_лама
• 08 ноября в 23:37
Ответ дляЧукИГеки
Бабуся померла, коли я народилась їй було добре за 60. Зараз тільки мама залишилась.
ЧукИГеки• 09 ноября в 00:12
Ответ длядолой_лама
І Ви не можете сказати мамі що впораєтеся без її порад і повчань? З мамою зв´язок це раз-два в тиждень подзвонити про погоду і здоров´я поговорити, цього достатньо. Розумієте що спілкування не подобається, завершуєте і готово, це ж елементарно
Джага-джага• 09 ноября в 07:29
Ответ длядолой_лама
Так ви ж росли з бабусею... на кладовищі чи що?