Клевотница• 08 ноября в 21:59
Ви щомісяця відкладаєте гроші? Вважаєте це необхідним?
Часто вас заначка виручала?
Соседушка• 09 ноября в 20:52
Ответ дляКлевотница
Збережения для мене це велика сума, а заначка маленька,невелика. Не у всіх є збереження тис 50$, а заначка тис 2, збереженнями назвати важко
А навіщо аж 50т? Вам реально для того щоб вижити потрібно не менше 50т поки почнете знову заробляти?
Клевотница
• 09 ноября в 21:13
Ответ дляСоседушка
Дивно що ви не розумієте, що гроші потрібні не тільки щоб вижити, а накопичуються на подорожі нове авто, житло, ремонт…