Тоскующая• Изменено 08 ноября в 22:27
Видаляти зуби мудрості? Фото КТ дитини. Чому ортодонти так хочуть позбутись їх?
В доньки вирівняні зуби брекетами, 14 років
Ортодонт каже треба рвати через 6 міс всі 4 зуба мудрості, поки немає в них коріння, щоб потім не поїхав зубний ряд
Натрапила на відео
Виявляється до чого дійшов прогрес - зуб мудрості можна в інше місце переставити
Що зуб може знадобитись..
Короче що робити я не знаю(
Як на мене то верхні зуби ростуть вниз, не заїжджають на сусідні
А якщо зробити капу шоб не їхав зубний ряд? Ну і спати в тій капі поки не вилізуть ті мудрі зуби
Натрапила на відео
Що зуб може знадобитись..
Короче що робити я не знаю(
Тоскующая
• 08 ноября в 22:37
Ответ дляТундиринда
По 2.
Про медикаментозний сон були новини, як померли жінка та дитина.
А якщо записатись в супер клініку
Чи то не залежить від того яка клініка?
Гроші на це є
Чи то не залежить від того яка клініка?
Гроші на це є
Освічую темряву• 08 ноября в 22:39
мне постоянно хотят вырвать 4 моих зуба, стоматологи, ортодонты, я с ними живу 44 года, ухаживаю...зачем, спрашивается?!причем некоторые прямо так рьяно хотят уговорить, типа зачем они мне, нет функции...ну если природа дала , значит функция есть...но самое интересное приехалала в Европу, так там врачи не хотят вырывать
Горня капучіно• 08 ноября в 22:39
Видаляйте не вагаючись. Кажу вам як людина, якій видалили запізно,коли зубний ряд вже поїхав. Я не буду перераховувати всі ті проблеми, з якими я зараз борюся через це.
Стриптизерка• 08 ноября в 22:39
Ответ дляТоскующая
В мене є лише «кінці» панорамного знімку
Там всі зуби ідеально стоять
Ідеальний зубний ряд
Там всі зуби ідеально стоять
Ідеальний зубний ряд
Це поки ідеальний. Зуби ростимуть і почнуть зкупчувати інші, бо їм труба кудись рости. Вважайте, що у дитини ростуть природні брекети, тільки вони не вирівняють, а викривлять.
Тоскующая
• 08 ноября в 22:39
Ответ дляЛялька в колисці
Свои 4 растущие горизонтально я рвала 20 лет назад по одному. Это было 4 стресса, 4 раны, 4 приема антибиотика, долго. Сейчас, предлагают все за раз. Возьмите консультацию у хирурга, вав все расскажут. Мне в свое время удалял именитый профессор, за очень дорого, но по всем правилам. Прошло без осложнений.
Як вам видаляли відразу 4?
Як ви їли
І скільки тижнів потім не могли рота відкрити?
Як ви їли
Тундиринда• 08 ноября в 22:39
Мне рассказьівала стоматолог, что у ее пациентки после удаления 7-ки 8-й зуб постепенно подвинулся на его место.
Но єто здоровьій зуб, ровно стоящий и т.д.
Педиатор_я• 08 ноября в 22:39
Ответ дляТоскующая
Там всі зуби ідеально стоять
Ідеальний зубний ряд
Там всі зуби ідеально стоять
Ідеальний зубний ряд
Поки ще рано. Біфуркація не сформована і важко буде взяти цей зачаток. Можна пошкодити сьомий, в якого ще не сформовані верхівки. Підіть на консультацію до хірургів, декількох. Ризиковані беруться, але багато хто не хоче видаляти в такому стані. Я б почекала ще півроку і переробила панораму тоді, бо на рахунок сьомих вони не дуже красиво розташовані.
Анонимарик• 08 ноября в 22:40
По поводу удаления : скорее всего будут удалять по два зуба, например, левый верхний и правый нижний. Потом наоборот.
Мед сон тоже не рисковала бы.
Тоскующая
• 08 ноября в 22:40
Ответ дляСтриптизерка
А якщо зробити капи і одягати на ніч
Щоб він тримав зубний ряд ф ті мудрі зуби його не рухав
Тоскующая
• 08 ноября в 22:42
Ответ дляПедиатор_я
Лікар якось не сказала скільки є в нас часу
Сказала шо треба поки немає коріння
Однозначно• 08 ноября в 22:42
Ответ дляТоскующая
А якщо записатись в супер клініку
Чи то не залежить від того яка клініка?
Гроші на це є
Чи то не залежить від того яка клініка?
Гроші на це є
Довелося робити дитині колоноскопію, побили в охматдит. Анестезія з трубкою, підключали до апарата штучного дихання. Я просила давайте легшу, типу медикаментозний сон, на що мені анестезіолог відповіла, що анестезія з трубкою сама безпечна, бо та легка, якщо призводить до зупинки диханння, то пізно пить боржомі, а вона може призвести, пиигнічує дихальний центр. Не значи правильно написала, але сенс такий
Тоскующая
• 08 ноября в 22:43
Ответ дляОднозначно
Я в шоці((
Альфред Шнитке• 08 ноября в 22:43
Ответ дляТоскующая
І по 2 рвати чи по 1?
Мені рвали по одному здається
Стриптизерка• 08 ноября в 22:45
Ответ дляТоскующая
А якщо зробити капи і одягати на ніч
Я не стоматолог, але вважаю, що це може призвести до тріснутих зубів. Бо вісімки не перестануть рости. Якшо є сила яка давить і вона не може роздвинути собі місце, то щось має тріснути, і добре буде, якщо трісне не сімка. Повторюсь, я не стоматолог, може я не права, але така моя логіка)
Альфред Шнитке• 08 ноября в 22:44
Ответ дляОднозначно
є
Ну так сьомий на місце шостого,а восьмий на місце сьомого,а як інакше?
Кнопус• 08 ноября в 22:44
Ответ дляЛялька в колисці
Может прогресс и до шел до чего-то подобного в инстаграм, но все 4 зуба нужно вырвать однозначно. Носить брекеты, а потом опять равнять ряд, после того, как зуб мудрости его снова сместит?
А сместит обязательно. Дочка давно и стабильно носит брекеты. И вот полезли зубы мудрости,криво как у автора. И зубы впереди пошли в разброс. Тоже ждём решения от врачей, скорее всего удалять все .
Ні грама• 08 ноября в 22:45
Ответ дляТоскующая
Як вам видаляли відразу 4?
Як ви їли
Чем Вы читаете? Стесняюсь спросить 🙈
Кнопус• 08 ноября в 22:45
Ответ дляТоскующая
Цікаво а як виривають? По 2 мабуть
Щоб їсти на іншу сторону
Чи медикаментозний сон- і вирвати всі 4 відразу?
Щоб їсти на іншу сторону
Нам сказали,что если удалять,то проще все сразу
Однозначно• 08 ноября в 22:45
Ответ дляТундиринда
В мене таке з однієї сторони. В дитинстві втратила 7 зуб, на його місце став 8. А уже в дорослому віці з другого боку втратила зуб, то нічогт нікуди не змістилося. Це має сенс, ящо вони тільки ростуть, коли виросли - уже нікули вони не стають
Альфред Шнитке• 08 ноября в 22:47
Ответ дляТоскующая
Як вам видаляли відразу 4?
Як ви їли
Рота можна відразу відкривати
Однозначно• 08 ноября в 22:50
Ответ дляАльфред Шнитке
Ні, не ставлять зуби з однієї лунки в іншу, бо посадкові місця у них різні. А здвигати уже нічого не здвинеться, я не підліток, вони вже вкорінилися
Педиатор_я• 08 ноября в 22:49
Ответ дляТоскующая
Сказала шо треба поки немає коріння
Йдіть з панорамою до хірурга і він вже скаже.
Ортодонт не повинна була взагалі ставити брекети без вирішення цієї проблеми.
Холодная каша• 08 ноября в 22:50
Ответ дляБува і таке
Можно я отвечу?
Потому что они (дети) всё знают ’лучше’.
Так само, як і ми, будучи дітьми
Педиатор_я• 08 ноября в 22:51
Ответ дляТоскующая
Я в шоці((
Нормальний анестезіолог завжди робить інтубацію, якщо працюють більше 15-30 хвилин, стоматологія не виключення.
Альфред Шнитке• 08 ноября в 22:52
Ответ дляТоскующая
А якщо зробити капи і одягати на ніч
Капи не дадуть гарантії
Холодная каша• 08 ноября в 22:53
Ответ дляТундиринда
Так у мого сина, коли йому в 14 видалили шістку. Зараз вже майже непомітно, що шістки нема
Первоклашка Я• 08 ноября в 22:53
Ответ дляТоскующая
Цікаво а як виривають? По 2 мабуть
Щоб їсти на іншу сторону
Мне вырывали 2 нижних в один день, никаких проблем. Просто обычная анастезия
Альфред Шнитке• 08 ноября в 22:54
Ответ дляОднозначно
Мені ставили так
Холодная каша• 08 ноября в 22:55
Ответ дляПедиатор_я
Ото скажете... а заробіток?
Однозначно• 08 ноября в 22:55
Ответ дляАльфред Шнитке
Мені ставили так
Де?, мені відмовили в Києві питала і у Львові. Не береться ніхто