Мішечок щастя• 09 ноября 2025

Велика Британія готує жорсткіші правила для біженців

Велика Британія планує переглянути правила для біженців, узявши за приклад модель Данії. Зміни можуть передбачати обмеження возз’єднання сімей і посилення умов перебування, пише The Guardian.

Міністерка внутрішніх справ Шабана Махмуд найближчим часом представить оновлену імміграційну політику, натхненну данською моделлю, яку вважають однією з найсуворіших у Європі.

Серед можливих змін - скорочення строку тимчасового захисту, підвищення вікового порогу для возз’єднання сімей до 24 років, вимога фінансової стабільності без державної допомоги протягом трьох років, гарантійні внески та обов’язкове складання мовного іспиту.

Наразі пропозиції викликали суперечливу реакцію. Частина лейбористів розкритикувала ініціативу, назвавши її небезпечною та "впливом ультраправих ідей". Натомість інші члени партії підтримують жорсткіший підхід, побоюючись втратити електорат на користь Reform UK.

Також уряд планує подовжити період, після якого біженці можуть отримати постійний дозвіл на проживання, з п’яти до десяти років.

Повний список змін поки не оприлюднили, але очікується, що їх представлять найближчим часом.
На границе• 09 ноября 2025
Ответ дляМама Никитки-2
Шабана махмуд…. Корінні англійка в 20 поколінні. 🤦🏻‍♀️
Цікаво, їй не хочеться запитати в батьків чому тим в Пакистані не сиділося?
А взагалі помітила, що більше за все з мігрантами хочуть боротись ті, хто без року тиждень в країні
Леді Махмуд🧐
Колдунья-вещунья• 09 ноября 2025
Ответ дляДюагональ
А чого ви за них так переймаєтесь і хочете повернути до дому? Чи ви підробляєте в уряді радником з питань поліпшення демографічної ситуації в країні?
В МинЕд остатки бюджетов осваивает
Колдунья-вещунья• 09 ноября 2025
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
не такий великий %, як ви думаєте, з окупованих.
А який? У вас є офіційна статистика?
На границе• 09 ноября 2025
Ответ дляПошаманю
А дітям і собі одяг за які гроші купувати будете? А вугілля? А підручники у школу, в університет потім як вступити після сільської школи?
В сільських школах гарно вчать.
Я навчалась в університеті з дітьки з різгих міст і сіл, то дівчачта і хлопці з сіл які мали бажання вчитись, вчились гарно.
Пояснювали це тим, що якщо вчитель бачить що дитина хоче вчитись, то вона не буде пропонувати ходити до неї платно, а під час уроку все пояснить індивідуально, бо класи малі.
У великих містах все про гроші, а в селах часто інше ставлення.
Але кожен має право обирати де жити і де навчатися. На жаль в селах є проблеми з роботою(
Колдунья-вещунья• 09 ноября 2025
Ответ дляАнонимба
В Киеве он бы квартиру купил за несколько лет, если умный мальчик. А так аренда , аренда, аренда.
С таким образованием и открывающимися перспективами он жилой квартал в Киеве купит, только надо ли ему это?
Колдунья-вещунья• 09 ноября 2025
Ответ дляНа границе
В сільських школах гарно вчать.
Тут как повезет. Сельский учитель не имеет тех возможностей, чтобы конкурировать с городскими. Его знания, это то чему его научили в университете. А мир стремительно развивается. А огород сам себя не вспашет.
dajiba• 09 ноября 2025
Примусять на імміграційному контролі іслам приймати) Хоча ймовірно більшість із вас його і так вже прийняли, впустивши в себе турецькі і арабські піструни.
ЖенаАйтишнеГа• 09 ноября 2025
Ответ дляПригаю-цибаю
У меня вопрос( ни к кому персонально. Риторический) :’Чем руководствуются люди ,выбирая Британию?Что хорошего?’ Благодарю всех кто ответит.
Особенное спасибо тем,кто :
- знал основные требования к беженцам
- просмотрел( что смог найти) основные законы и запреты..
Ещё раз Благодарю.
Запретов как таковых нет, или я не поняла вопрос.
Из ’хорошего’ - простой язык, стабильная экономика, высокий уровень жизни, в Шотландии была хорошая поддержка на первое время, достаточно далеко от рашки, но не Америка.
У меня лично тут мама жила, так что я приехала вообще в ’отпуск’, пересидеть на месяц-другой
фан L.O.S.T.• 09 ноября 2025
Ответ дляПригаю-цибаю
Особенное спасибо тем,кто :
- знал основные требования к беженцам
Ещё раз Благодарю.
Чего хорошего- возможность работать на хорошей работе в своей сфере, не теряя время на изучение языка. Это было главное для меня при принятии решения.
Ацетилсалициловая кислота• 09 ноября 2025
Ответ дляКолдунья-вещунья
А який? У вас є офіційна статистика?
Десь бачила статистику, але вона була за місцем реєстрації проживання в Україні. Тобто, якщо людина фактично жила у Вінниці, але була зареєстрована на окупованій території, її все одно враховували.
Була на зустрічі українців із 12 лише двоє були з окупованих територій, решта - з Вінниці, Тернополя, Житомира, Києва, Чернівців та ін.

Я за те, щоб залишили лише тих, чий дім справді в окупації. А ця тема серед деяких біженців, коли вони, не дай Боже, бажають, щоб війна не закінчувалася це таке дно, що навіть гидко слухати.
ФруктЕщеТот• 09 ноября 2025
Ответ дляАлина-eb61
Ну да ну да - умрите все в блэкаутах - не вздумайте выезжать.
Европа как обычно - без геноцида украинцев никак
А по вашему, все хотят уехать?
Колдунья-вещунья• 09 ноября 2025
Ответ дляАцетилсалициловая кислота

Все мое окружение в Германии это Харьков, Сумы, Запорожье, Херсон, Мариуполь, Киев, Одесса. Да, это маленький городок на северо-западе Германии, никто из нас не стремился в большие города, была острая потребность в чувстве безопасности, которое мегаполис не может дать.
Моя малая родина в оккупации, оттуда в 2022 выехало процентов 40 жителей. В бабушкином подъезде пятиэтажки жильцы есть только в двух квартирах. Все выехавшие в Европе.
А вы сказочница, яка десь шось бачила.
Ответ дляКолдунья-вещунья
А вы сказочница, яка десь шось бачила.
Авжеж, не чекала іншої відповіді, сказочница поки що тут ви.
Оцінки частки переселенців, які шукають тимчасовий захист в ЄС: 8,1 % з Донецької, 3,2 % з Запорізької, 3,9 % з Херсонської, 1,4 % з Луганської.
к.Буланова• 09 ноября 2025
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Сама Махмуд як до ВБ просочилася?
Родилась там, родители пакистанцы
Колдунья-вещунья• 09 ноября 2025
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Источник?
Царівна Жабка• 09 ноября 2025
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Так завжди, хто раніше приїха вважають себе повноправними англ/німцями.
На морі відпочивали то ,,німкеня,, котра приїхала в Німеччину в 90 з Василькова горлала про українських беШенок, що нім податки йдуть на виплати, хоча сама забула, як на таких самих виплата 30р тому жила.
Тоже заметила, что те, кто раньше приехал относятся с неприязнью к тем, кто выехал на защиту в связи с войной. От нас тоже знакомые и бывшие коллеги мужа отморозились, когда мы приехали. Хотя никакой помощи никто не просил, никто не навязывался. Мне кажется, они не хотят чтобы их ассоциироваться с беженцами...
Несу добро людям• 09 ноября 2025
Ответ дляКолдунья-вещунья
после уплаты налогов по прогрессивной ставке и аренды, не купит
Анонимба• 09 ноября 2025
Ответ дляКолдунья-вещунья
Конечно не надо, если будет жить в другой стране. Хорошо иметь жилье в котором можешь жить, а не купить , закрыть и уехать, а жить тыкаться по съемам.
Несу добро людям• 09 ноября 2025
Ответ дляdajiba
скоро они начнут свои правила диктовать
Несу добро людям• 09 ноября 2025
Ответ дляdajiba
страшно становится за девочек и женщин
Колдунья-вещунья• 09 ноября 2025
Ответ дляНесу добро людям
Поживем увидим.
Как минимум парень формируется в нормальной среде, а не ’если умный мальчик, то за несколько лет квартиру купит’. В Украине умным и образованным давно делать нечего. Хитрожопым и ушлым, способным без угрызений совести взять чужое, - широкие украинские просторы.
Эта_Шикарна)• 09 ноября 2025
Ответ дляБожа кульбабка
Это не против украинцев направлено, а против муслимов.
Ага, поэтому поэтому они их в правительство усадили уже😂 Боже, дай людям мозгов
А.р.і• 09 ноября 2025
Українці, не біженці. Ми під тимчасовим захистом, який зараз продовжили на 3,5 роки.
Для UK, потрібно змінити імміграційну політику, бо британців корінних, тут скоро не буде.

Українці майже не отримують бенефіти, працюють. В основному, це мами з дітьми. Можливість залишитись є, було б бажання.
На границе• 09 ноября 2025
Ответ дляКолдунья-вещунья
Поживем увидим.
Так і є.
У нас гарно живуть ті, хто вміє вчасно совість засунути подалі і хитрожопі.
Звісно, не всі, але більша половина саме такі.
В той час як інші вчаться, не за гроші і не за гарні очі, не дають хабарів, не беруть хабарів і чесно сплачують податки і ще ї можуть підколювати що вони лохи і тд.
У нас модно йти проти системи, спати з крутим чуваком який порішає, мати татка, дядю, тьоту, гроші і звʼязки. Тобто все, про що в цивілізованому світі соромно кричати, у нас це привід похизуватися
А.р.і• 09 ноября 2025
Ответ дляАнонимба
Достаточно. И сидят на пособиях не работая многие.
Не правда. Дивіться офіційну статистику.
ЗабежАЛОЧКА• 09 ноября 2025
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Интересно, а какие останвания для беженства были в 90е годы из Василькова? И откуда вы знаете что ей тогда дали статус беженца?
Может она приехала тогда по семейной или рабочей визе. Таким государства не помогают. Если так, то все она верно говорила, тк никакое пособие не получала.
А.р.і• 09 ноября 2025
Ответ дляРубаю олівлє
Ну вам хоть платят ? Или волонтёрская деятельность?
Жаба оплачує.
Анонимба• 09 ноября 2025
Ответ дляА.р.і
У меня статистика из реальных знакомых, которые там. Все живут или у хостов, или в соцжилье.
На рабочую визу переходить боятся , ищут как бы обойти законы и урвать кусок пирога со стола во время войны.
ЛеньГуглить_правда• 09 ноября 2025
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Вона ще казала що вона русская в душі та ледь не спопелила нас поглядом, почувши укр мову. Отакі наші співвітчизники, хоч і колишні. Горлала на весь пляж що ми бандерівці
Несу добро людям• 09 ноября 2025
Ответ дляА.р.і

1. замуж выйти (такой себе вариант за остаться, не каждому подходит) и не каждый брит готов взвалить на себя женщину с детьми.
2. рабочая виза (тут очень много нюансов).