Мішечок щастя• 09 ноября в 08:29
Велика Британія готує жорсткіші правила для біженців
Велика Британія планує переглянути правила для біженців, узявши за приклад модель Данії. Зміни можуть передбачати обмеження возз’єднання сімей і посилення умов перебування, пише The Guardian.
Міністерка внутрішніх справ Шабана Махмуд найближчим часом представить оновлену імміграційну політику, натхненну данською моделлю, яку вважають однією з найсуворіших у Європі.
Серед можливих змін - скорочення строку тимчасового захисту, підвищення вікового порогу для возз’єднання сімей до 24 років, вимога фінансової стабільності без державної допомоги протягом трьох років, гарантійні внески та обов’язкове складання мовного іспиту.
Наразі пропозиції викликали суперечливу реакцію. Частина лейбористів розкритикувала ініціативу, назвавши її небезпечною та "впливом ультраправих ідей". Натомість інші члени партії підтримують жорсткіший підхід, побоюючись втратити електорат на користь Reform UK.
Також уряд планує подовжити період, після якого біженці можуть отримати постійний дозвіл на проживання, з п’яти до десяти років.
Повний список змін поки не оприлюднили, але очікується, що їх представлять найближчим часом.
ЛеньГуглить_правда• 09 ноября в 09:50
Ответ дляМішечок щастя
Мне все равно куда они денутся, главное что-бы в Британии было поменьше халявщиц
Яка ви ница, фу
Рубаю олівлє• 09 ноября в 09:58
Ответ дляМішечок щастя
Я просто пишу
Ну вам хоть платят ? Или волонтёрская деятельность?
Ацетилсалициловая кислота• 09 ноября в 10:10
Ответ дляБожа кульбабка
Это не против украинцев направлено, а против муслимов.
українці для них такі ж біженці, як і мусульмани
Мішечок щастя
• 09 ноября в 10:11
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Если не хуже, мусульмани хоть тихо сидят...
Рубаю олівлє• 09 ноября в 10:14
Ответ дляГолена блондинка
То є покинуті хати у селах, де можна й піч топити й город садити
Напишите названия этих сел. В начале октября волонтеры вывозили людей из Покровска и ближних сел, искали куда временно поселить. Обзванивали сельсоветы и громады Киевской, Черкасской, Полтавских областей, в Кировоградской нашли пару вариантов на постоянное проживание, а в остальных только подселение в семьи на пару месяцев.
Напишите, если знаете, очень нужно 🙏
Мама Никитки-2• 09 ноября в 10:18
Шабана махмуд…. Корінні англійка в 20 поколінні. 🤦🏻♀️
Цікаво, їй не хочеться запитати в батьків чому тим в Пакистані не сиділося?
А взагалі помітила, що більше за все з мігрантами хочуть боротись ті, хто без року тиждень в країні
Пес Патрон• 09 ноября в 10:20
Майже 4 роки війни і щодня теми про те як ВСІХ скоро погонять і як біженцям зроблять погано
схоже що не виїхавші вже свічки в церквах ставлять за це і хоч чимось тішаться щодня
Мама Никитки-2• 09 ноября в 10:21
Ответ дляБожа кульбабка
Угу. Мусульманка і проти мусульман.
Ацетилсалициловая кислота• 09 ноября в 10:21
Ответ дляКаяспер
Извиняюсь спросить, к вам домой? Я из оккупации.
не такий великий %, як ви думаєте, з окупованих.
Мама Никитки-2• 09 ноября в 10:22
Ответ дляМішечок щастя
Дания уже выкидывает украинок, теперь и Британия решила почистить свои ряды от бездельников.
Як мало вам для щастя потрібно …
Дівчина Бобула• 09 ноября в 10:24
Ответ дляВилосипедниця
Я ехала толко из-за образования сына. И правильно сделала . Он уже заканчивает университет. Поступает на Мастерс в лондонскую школу экономики и у него уже есть оффер на работу в японский банк в Лондоне. Такие перспективы в Киеве бы ему бы не светили . Теперь дочка понимает, что хочет тоже учиться тут.
А откуда офер? Он сам подавал резюме или они его нашли?
Ацетилсалициловая кислота• 09 ноября в 10:24
Ответ длямадам Везувий
так это для беженцев, а не для тех, кто по временному убежищу. Поддерживаю Британию!! этих муслимов надо гнать ссаными тряпками и вообще перестать пускать!!
пізно вже, вони ще й плодяться з такою швидкістю
мадам Везувий• 09 ноября в 10:26
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
нет. у украинцев другой статус! не надо смешивать понятия!
Дівчина Бобула• 09 ноября в 10:27
К мксульманам у них претензий нет. Наоборот Кир выделил миллионы для их защиты. Это только другие белые мигранты их не устраивают
Путающаяся• 09 ноября в 10:29
Пускай Махмуд молится своему Аллаху, замотается и рожает детей , как ее муж ещё не побил
Ацетилсалициловая кислота• 09 ноября в 10:37
Ответ длямадам Везувий
статус українців взагалі не передбачає пмж, українці нічим не є особливим для бритів. Для них українець чи мусульманин - однаково.
АгатаХристя• 09 ноября в 10:37
А як це : ’підвищення вікового порогу для возз’єднання сімей до 24 років?
Путающаяся• 09 ноября в 10:42
Ответ дляМішечок щастя
Вот и славненько, 3 года и пора домой.
И вам тоже из Британии пора?
Путающаяся• 09 ноября в 10:42
Ответ дляМішечок щастя
Ага, тихо насилуют недостаточно как в Швеции
Путающаяся• 09 ноября в 10:43
Ответ дляМішечок щастя
Дания не выкидывает, только беженцев с Ужгорода )
Анонимба• 09 ноября в 10:56
Ответ дляВилосипедниця
В Киеве он бы квартиру купил за несколько лет, если умный мальчик. А так аренда , аренда, аренда.
Пошаманю• 09 ноября в 11:02
Ответ дляГолена блондинка
А дітям і собі одяг за які гроші купувати будете? А вугілля? А підручники у школу, в університет потім як вступити після сільської школи?
Ацетилсалициловая кислота• 09 ноября в 11:05
Ответ дляПошаманю
До чого тут сільські школи? Знаю чудових лікарів, які навчалися в таких школах, так само як і бездарів із міст.
На границе• 09 ноября в 11:47
Боже, дівчата, я тут натрапляла нещодавно на відео з Лондону, це мрак. Те саме, зо в Німеччині в чорних кварталах.
Одні мотані, бородаті, чорні. Мені так страшно що вони вже мають паспорти і обиратимуть до влади таких же муслімів.
Я не расистка але я бачу як вони себе поводять, як себе поводять їх діти і я не можу зрозуміти навіщо Європі то все. Один німе Мені сказав що типу наступне покоління сірійців, арабів і афганців будуть іншими і вони платитимуть податки і працюватимуть. Але ж блін, скільки злочинів, скільки вони народжують дітей і цілими родинами не працюють, тобто вони проїдають гроші німецьких платників податків. Я бачу щодня підлітків цих національностей і це жах, вони наглі, борзі і вони вважають що жінки мають бути пркритими, тобто навіть молодь тягне цю дічь в Європу
На границе• 09 ноября в 11:49
Ответ дляБожа кульбабка
Ну да, вони спочатку їх напустили і дозволили позабирати родичів а потім вирішили задуматись про щось.
Європейці трішки тупі в своїй толерантності.
Колдунья-вещунья• 09 ноября в 11:51
Ответ дляМішечок щастя
Міністерка внутрішніх справ Шабана Махмуд найближчим часом представить оновлену імміграційну політику, натхненну данською моделлю
Вы повторяетесь