Там все розмивчато• Изменено 09 ноября в 21:03

Люди, як вижити фінансово?

Для України більш- менш зарплата, але від зарплати до зарплати.
Готую сама. Діти на гуртки не ходять. Гроші, як вода просто. Зараз ще й зі здоров’ям нюанси…
Найбільше тратимо на продукти.
Заробляти більше не виходить
Сегодня сержусь• 10 ноября в 06:19
Ответ дляТам все розмивчато
Але нас 5. І син підліток, який хоче мати трохи більше ніж 130 грн.
Короче напряжно
А син підліток має розуміти який фінансовий стан сім´ї.
І свої ’хоче’ притримати.

А ще краще брати приклад з батьків.
Якби батьки пили каву вдома то і діти також.

Ви самі не дружите с фінансовою грамотністю.
І дітей не вчите цьому.
Барбітта• 10 ноября в 08:04
Ответ дляДонька подруги
И такая маленькая зп при 12 часовом рабочем дне? А другую работу не можете найти?
а какая там должна быть зп при 12 часах в неделю?
Бабка_в_кедах• 10 ноября в 08:10
Ответ дляБарбітта
В месяц 180-192 часа,не в неделю 15 смен в месяц в основном
Бабка_в_кедах• 10 ноября в 08:11
Ответ дляДонька подруги
В день 500-600 грн чистыми выходит
Дело было давно• 10 ноября в 08:18
Ответ дляЗакуйовджена життям
Мене також дивують ці розповіді про виживання в 90-х. Так, були свої проблеми, але вже тоді на ринок України заходили іноземні інвестори, сумісні підприємства організовували з тих що були, приватизували і модернізували. Вже в 94-му зарплату і у валюті було що платили. Стільки приватних підприємців з´явилося, малий та середній бізнес. В селах почали з´являтися приватні фермерські господарства, там люди працювали.Комуналка низька, низькі проценти за кредитами. Маю широке і різношерстне коло спілкування, пам´ятаю що погано жили тільки ті, у яких всю дорогу було погано з грошима. І таких може дві сім´ї набереться.
Але дивлячись на сьогоднішні теми, розумію що їх створюють діти неблагополучних, м´яко кажучи нерозумних батьків, ну то ті так і виживали. Подачки у германіях, для них золоті часи.
Не кажіть дурниць. Не неблагополучним, всім погано було . Багато кому в 90-х було важко, саме на початку 90-х, 91-94 рік. Ми з першим чоловіком одружились влітку 91 року. То вроді і гроші були, весілля в кафе грали, гостей багато було, і грошей нам надарили кілька тисяч. Батьки від себе у подарунок на книжку тисячі поклали. І в самі відкладали все на книжку, на машину збирали, хотіли свій запорожець на кращу поміняти. Зарплатня тоді в мене була 100 рублів, в чоловіка 200-300. Вроді норм жили. А тут гіперінфляція, і за пару місяців гроші перетворились у фантики. Всього подарованого вистачило мені на джинси і на один шкаф. Вклади зняти вже було не можна. А потім чоловіку почали зарплату затримувати, в мене маленька, ні на що не вистачало. Потім взагалі в декрет пішла. І так, довелось якийсь час на самій картоплі сидіти. З піджаркою з цибулі. Пам`ятаю як серед зими мама чоловіка помідор свіжих захотіла. Вона хворіла тоді, але ми не знали ще , що все так серйозно і незабаром помре. А я чоловіку скандал влаштувала, що я вагітна без свіжих овочів і фруктів, а він хоче такі великі гроші на забаганку витратити. Досі себе картаю за той випадок. Це жах просто, як складно жили ті роки. Пару років дуже важких були, тим паче молода сім`я, все у побут треба було з нуля купувати, я вагітна, потім мала дитина, були проблеми, дорога суміш. Страшні часи були. Коли хліб з копійок тисячі почав коштувати. Десь тільки з 94-95 все налагодилось, чоловік почав гарно заробляти, я на роботу вийшла, і у більшості людей так. 91-93, 94 дуже бідно більшість жили.
Бабка_в_кедах• 10 ноября в 08:34
Ответ дляДонька подруги
А почему у вас карточки заблокированы?
За долги по комунальным
Бабка_в_кедах• 10 ноября в 08:40
Ответ дляАнонім Завгосп
Напишіть адресу укрпошти, номер телефону, прізвище, може хтось з дівчат прочитає, і захоче відправити вам посилку. Не соромтеся, якщо дійсно потребуєте.
Дякую вам

a-ryk@ukr.net емаил и 0967395375 телефон
вкрации• 10 ноября в 09:10
Ответ дляТам все розмивчато
Я серйозно. Я не знаю куди діваються ті гроші. Ото маю записувати все.
Жах. Тролити на такому. Соромно має бути вам автор.
годовасик• 10 ноября в 09:11
Ответ дляElizAb
Вы на приколе?? Мы с мужем вместе ЗП 38тыс и ребенок и вот трудно где ,а у вас можно жить норм.
И то муж там работает из за брони,выхода пока нет другого
Я одна работаю, 25 и то не всегда, 4 человека.....
Шмоточницаца• 10 ноября в 10:02
Ответ длягодовасик
вот да. у подруги тоже так, трое детей- один взрослый уже почти, и доход такой же. сложно((
Шмоточницаца• 10 ноября в 11:34
Ответ дляАнонім Завгосп
тысячу можно оформить на почте. тут не сошлось.
Донька подруги• 10 ноября в 12:03
Ответ дляБабка_в_кедах
За долги по комунальным
Разве за это блокируют? Просто у моего дяди вообще долг 60 тыс ,но никто не блочит ему карты.
Бабка_в_кедах• 10 ноября в 13:02
Ответ дляДонька подруги
Да блокируют и можно только получать две минималки через кассу ,но у меня такой суммы нет
Бабка_в_кедах• 10 ноября в 13:04
Ответ дляШмоточницаца
Нет не оформили в том году узнавала тем более детское по инвалидности получаю на Укрпочте там только после 60 пенсионерам мне отказали думала хоть коммуналку оплачу двумя тысячами,но не вышло
Шмоточницаца• 10 ноября в 13:04
Ответ дляБабка_в_кедах
капец. наши как всегда, говорят, но не договаривают(
Бабка_в_кедах• 10 ноября в 13:05
Ответ дляШмоточницаца
Это да все для людей
Рогнеда Карповна• 10 ноября в 18:47
Ответ дляЕдинорог помог
Те, кого убили, знают, что жизни там нет
Всех украинских беженцев в россии расстреляли?
Вчителька з мікрорайону• 11 ноября в 04:33
Ответ дляВидна міленіалка
Да никак, только выехать😒наша страна ничего не даст. Уговорила летом родственников…. Как они сопротвлялись но было важно здоровье. В итоге старикам по страховке уже сустав тазобедренный заменен( дома это космос денег ) и операция на глаза второму . Все пенсионеры и ну нет таких денег. Оформились в июле, квартира и доки в августе и как недоверчиво все они проходили. Сейчас рыдают , почему им их страна, где отпахали ничего не дала, а чужая спасает
ой, сейчас набегут и расскажут, что у нас тоже все бесплатно))))
Столічна штучка• 03 декабря в 08:51
Ответ дляСоображалочка
А как в 90-е выживали? Так и выжили. Помню , как приходим к подружке после школы, а у нее на столе обед: сухая гречка без масла , одно яйцо и оладьи . Мяса не ели месяцами. На ДР у нее оливье без колбасы , картошка и желе.
И как выглядела ваша подруга и её родители? Болели, лишний вес? Интересно относительно дефицита белка, если мясо месяцами не ели. И железа. И других витаминов.
Like-995b• 03 декабря в 08:56
Ответ дляСтолічна штучка
Папа бухал, мама нормально , подруга худенькая и часто болеющая, сейчас уже не худенькая , живет с семьей в эмиграции, но по прежнему все болячки ее, муж называет ходячая катастрофа) правда курит как паровоз , не может бросить