Покорительная• 11 ноября 2025
Син жахливо веде господарство
Син живе окремо. 24 роки.
В моїй гостинці. Усе старе викинув, нове купляє не завжди продумано, потім знов продає, щнов нове купляє. Гроші улітають в усі сторони. Гроші його. Але я інколи намагаюсь допомагати, але руки опускаються. Викинув старі мої штори, купив нові, вони короткі, викинув їх, шукає інші.
І так в усьому.
В мене достаток не високий, речі бережу. А він направо-наліво.
Що робити?
Казати чи хай сам робить як виходить?
І так в усьому.
Що робити?
Казати чи хай сам робить як виходить?
Стопясят раз обсуждала• 11 ноября 2025
Ответ дляПокорительная
Він щоб їх мені привезти витратить більше на таксі, чим я за них отримаю. Ще й бігати буду відправляти
то заберите раз в неделю пакет барахла сами. а что там бегать? как хотите.
Вы же страдаете, что выкидывает
Творческий типаж• 11 ноября 2025
Ответ дляПокорительная
Я не про це. Я про те, що купляє нове, а потім виявляється що воно не підходить по якимось параметрам. А те що було, було продумано. І знов продає чи викидає, і просить допомоги знайти таке як треба
ну набирается опыта пацан в быту )))) пусть развлекается, тем более за свои деньги
Примарочка• 11 ноября 2025
это в вас нищета говорит.
очнитесь и не душите своей нищетой и ее установками сына
ПушАпница• 11 ноября 2025
Ответ дляПокорительная
Ну хай витрачає куди хоче звісно, питаю чи це нормально, в мене в родині ніхто так не феськав
А что вы скажете когда фескать начнет на девушку/ек, а не ваши шторы?
Кошка Мурка• 11 ноября 2025
Ответ дляПокорительная
Це наслідки його бідного дитинства. Тепер компенсує. Потім знайде золоту середину. Або хазяйновиту дівчину зі смаком. Або найме дизайнера доя облаштування, крли надоїсть самому методом проб та помилок. Головне, що вміє заробляти.
Миловидна леді• 11 ноября 2025
Я за пост 17, 35. І головне - не допомогайте йому, ніяких грошей. Хай сам розраховує
Мусик Пусик• 12 ноября 2025
Ответ дляПокорительная
Тобто, на вашу думку, те, як жили ви і ваша родина є еталоном для наслідування?