ПлакалаВАвто• 12 ноября 2025

Я дуже жалію що повернулася..

Були з дитиною закордоном. Так і не придумали як чоловіка вивезти. Повернулися і мене накрило через місяць перебування. А на днях ще сильніше через цей скандал з Міндічем.
Я розумію що це вже все. Толку тут не буде.
Просто не хочу жити зовсім. Хочу накласти на себе руки..
автор ПлакалаВАвто • 12 ноября 2025
Ответ дляПомеха справа
Если у вас всю жизнь суицидальные мысли, то переезд из страны в страну даже с мужем ничего не изменит. Лечитесь, занимаетесь этим.
Краще б мене тоді не врятували
Нічого хорошого в цьому житі я не бачила
Калинові вуста• 12 ноября 2025
Ответ дляПлакалаВАвто
Тут нічого нормально не запропонують. Я не надіюся тут щось отримати
Автор, знакомая тоже не имела связей для выезда мужа.
Нашла группу в тг. Заплатили 6000 уе. Их кинули. Группа оказалась разводом.
Нашла другую. Опять 6000. И муж выехал. Выезжали тяжело, шёл по камышам, лесу, кустам.. как рассказывал, так не дай бог.
Но зато они вместе, хоть и на деньги попали.
Копайте и найдете. Я почему-то думаю, что ваш муж выезжать не хочет. Хотел бы, уже нашёл бы варианты
Стрибну в гречку• 12 ноября 2025
Ответ дляПлакалаВАвто
Краще б мене тоді не врятували
Вы видели прекрасную Германию. Шо, память подводит?
автор ПлакалаВАвто • 12 ноября 2025
Ответ дляКалинові вуста
В нас знайомого кинули так на 5000. Ми не Міндічі щоб кожному в телеграмі по 6000 давати
автор ПлакалаВАвто • 12 ноября 2025
Ответ дляСтрибну в гречку
Так. Гарні часи
котопёс• 12 ноября 2025
Ответ дляСтрибну в гречку
Ничего хорошего, но я тут хорошо живу
Як і більшість , мучається , нічого хорошого але сидять до смерті
автор ПлакалаВАвто • 12 ноября 2025
Ответ длякотопёс
Вставати не хочу . Прокидатися не хочу зовсім. Мене не влаштовує ця реальність. Не хочу очі відкривати.хай вони закриються назавжди і все
Калинові вуста• 12 ноября 2025
Ответ дляПлакалаВАвто
Так. Був у мене епізод в 14 років. Хотіла втопитися. Врятували і. Хоча на мосту не було нікого. Рибалки під мостом рибалили я не бачила
Автор, у знакомой падчерица (42года), 3 недели назад сбросилось с моста в соседнем городе.
Сейчас в реанимации . Прогнозы, что останется овощем. Упала на рельсы головой. Осталась дочка.
Сейчас куча забот родным и что будет дальше, большой вопрос. При этом пока все расходы за счёт государства, но не факт, что не заставят выплатить все потом.
Вам оно надо ? Ребёнку вашему травма на всю жизнь
Таракашечка• 12 ноября 2025
Ответ дляПлакалаВАвто
Я про бангладешців теж чула. Кажуть правда. Бачила в ФБ. Підписувалися люди з Івано-франківська
Оспаді, задрали вже ціми бангладешівцями. Ви розміри ІФ бачили, знаєте якісь підприємства в ІФ? Да тут найбільші підприємства це молокозавод та хлібзавод! Все! А, ще цементний забула. Мега ’ великі’ підприємства, щоб сюди натовп бідних мігрантів кинувся.
Ціни на оренду, продукти, комуналку бачили? А зарплати знаєте ?
Якщо що, то я тут живу. Бачила лише біля гуртожитку для іноземних студентів. Все.
Зато по ТГ каналам тягають цю маячню.
А,листівки теж не бачила.
автор ПлакалаВАвто • 12 ноября 2025
Ответ дляКалинові вуста
Не просто так кинулася. Не витримала людина.
Стрибну в гречку• 12 ноября 2025
Ответ длякотопёс
Такие как автор из клоповником наверное живут лучшую жизнь. Я езжу только как турист
Бабця в мештах• 12 ноября 2025
Ответ длякотопёс
Что вас так веселит? Что люди живут у себя дома?
Чарівне зіллячко• 12 ноября 2025
Ответ дляПлакалаВАвто
Я не бачу виходу тут. Я не хочу жити тут. Я хочу щоб ми сім´єю виїхали. В нас немає зв´язків і виходів щоб перетворити йому кордон
Терпите и ждите. Нужно мужество и терпение. Это всё закончится рано или поздно, а вы свою жизнь не вернёте
13чудоСВЕТА• 12 ноября 2025
Як же круто тему придумали Дім, Сім´я і Міндіч Гуляють всі під анонімом

Прийшли запитати як краще накласти руки? Чи тема для чогось іншого?
No problems• 12 ноября 2025
Ответ дляПлакалаВАвто
Краще б мене тоді не врятували
А дитина, чоловік? Теж не хороше?
13чудоСВЕТА• 12 ноября 2025
Ответ дляNo problems
А дитина, чоловік? Теж не хороше?
Через Міндіча розпереживалася дуже сильно
БершкомангоЗар• 12 ноября 2025
Самая главная ошибка - єто думать что Украина до сих пор такая как до 2022 года. Нет, многое изменилось, общество, сама страна, да и сама власть.
Зажуженная Жужжа• 12 ноября 2025
Ответ дляЛапка
Автору с собой тяжело. Со своей тупой башкой
А ваши слова при маминого сыночка как раз говорят о том, что вы видите ребенка
Мне ребенка жалко и это бросается в глаза, автора мне не жалко
Первая ласточка инфляции• 12 ноября 2025
Ответ дляПлакалаВАвто
Проблема в чоловікові. Я не хочу знову їхати одна з дитиною
Ідьте до міндіча. А там як карта ляже
котопёс• 12 ноября 2025
Ответ дляБабця в мештах
Дома
ФруктЕщеТот• 12 ноября 2025
Ответ дляПлакалаВАвто
Виїхати з чоловіком. Варіант теж. Але немає ніяких контактів перевірених
Автор, здесь вы получите только насмешки и издёвки, вы же видите, что вам пишут, люди обезумели уже, кидаются на всех. Сходите к доктору, пусть выпишет вам успокоительное и ждите пока границы откроют. Я всю войну в Киеве, именно из-за мужа, тоже границы откроют и уедем, чтоб забыть как страшный сон всю эту дикость.
ФруктЕщеТот• 12 ноября 2025
Ответ дляLizavel
Просто так не должны терять сознание. Я без злобы спросила
Элементарно из-за упадка сил, низкого давления человек может потерять сознание
Зайканалужайке• 12 ноября 2025
Ответ дляПлакалаВАвто
Працювати
А де і ким Ви там працювали?
Сундучок с каникулами• 12 ноября 2025
Ответ дляПлакалаВАвто
Щоб чоловік виїхав. А я все одно жити вже не хочу
А за дитину і за чоловіка ви не думаєте, як їм потім буде... зараз сину до папи хочеться, а без мами ок? А як чоловік захворіє, то дитина теж сама лишиться, чи хто поруч буде, вже тоді не страшно за дитину? Зараз ви сама з дитиною бути не можете, бо важко.. а чоловіку буде легше?
Сундучок с каникулами• 12 ноября 2025
Ответ дляПлакалаВАвто
Краще б мене тоді не врятували
Не гнівіть Бога, маєте дитину, маєте чоловіка, сім´я як не як.. дехто і цього немвє
Зайканалужайке• 12 ноября 2025
Ответ дляПлакалаВАвто
Думаєте через Міндіча?
Сундучок с каникулами• 12 ноября 2025
Ответ дляПлакалаВАвто
Піду. Час настане
За дитину подумайте, як йому сиротою жити буде?
автор ПлакалаВАвто • 12 ноября 2025
Ответ дляДоктор Хаос
Ви троль і хочете щоб вам тут контакти запропонували?
Не хочу
Душа компанії• 12 ноября 2025
Ответ дляУжгород
Так вы ж сдохнуть хотите. Освободите мужика от своего нытья.
И он станет выездной, кстати
автор ПлакалаВАвто • 12 ноября 2025
Ответ дляЧарівне зіллячко
Тепри, терпець тебе шліфує...