ПлакалаВАвто• 12 ноября 2025
Я дуже жалію що повернулася..
Були з дитиною закордоном. Так і не придумали як чоловіка вивезти. Повернулися і мене накрило через місяць перебування. А на днях ще сильніше через цей скандал з Міндічем.
Я розумію що це вже все. Толку тут не буде.
Просто не хочу жити зовсім. Хочу накласти на себе руки..
Безпорадна Кроко• 12 ноября 2025
Ответ дляПлакалаВАвто
Я не бачу виходу тут. Я не хочу жити тут. Я хочу щоб ми сім´єю виїхали. В нас немає зв´язків і виходів щоб перетворити йому кордон
чого байдики били ? за 4 роки вже трьох би народили
Залізний кіготь• 12 ноября 2025
Ответ дляПлакалаВАвто
Проблема в чоловікові. Я не хочу знову їхати одна з дитиною
За 4 года он не собрал кэш для выезда?
ПлакалаВАвто
• 12 ноября 2025
Ответ дляФруктЕщеТот
Автор, здесь вы получите только насмешки и издёвки, вы же видите, что вам пишут, люди обезумели уже, кидаются на всех. Сходите к доктору, пусть выпишет вам успокоительное и ждите пока границы откроют. Я всю войну в Киеве, именно из-за мужа, тоже границы откроют и уедем, чтоб забыть как страшный сон всю эту дикость.
А як їх не відкриють? А якщо через 10 років відкриють? Ніхто не знає коли це буде і чи буде
ПлакалаВАвто
• 12 ноября 2025
Ответ дляСундучок с каникулами
За дитину подумайте, як йому сиротою жити буде?
Батько є. Не сирота вже
ПлакалаВАвто
• 12 ноября 2025
Ответ дляБезпорадна Кроко
Читайте вище. Не можу по здоров´ю
Залізний кіготь• 12 ноября 2025
Ответ дляПлакалаВАвто
Я строїла старалась. Мову вчила працювала. Але за цей час не змогли найти рішення щоб його вивезти з країни
Родит двоих, устроится дальнобоем,, когда шлях работал тоже можно было купить газельку и выезать
Ответ дляБезпорадна Кроко
Вы такая интересная, пусть мужчина думает,почему женщина должна одного за одним рожать в войне? Вроде это так легко и просто: забеременеть, выносить, родить...а завтра скажут выезд от 5+ детей, что тогда делать ?
Безпорадна Кроко• 12 ноября 2025
Ответ дляLizavel
не ныть тогда.
Залізний кіготь• 12 ноября 2025
Ответ дляПлакалаВАвто
Бронь пока в нього є. Так як шукати цих людей щоб без кидалова?
Это половина успеха .....пусть в отпуск едет и попросить работодателя оформить документы для выезда
Безпорадна Кроко• 12 ноября 2025
Ответ дляLizavel
Та муж не особо и хочет,мне кажется
та наверное уже и мужа этим нытьем достала. уехала- плачу, вернулась- плачу, живу дома- плачу, живу в германии- плачу. заколебали.
Сегодня я не я• 12 ноября 2025
Я не осилила прочитати всі коменти... Знаєте, авторе, я вас розумію. Мене якраз сьогодні саме з цього приводу геть накрило як тільки очі зранку продерла... Як я жалкую що повернулась! Жалкую, що поїхала не в ту країну з самого початку, потім, що не переїхала, а потім що повернулась додому... І теж такі ж думки що жити не хочу...не бачу сенсу... Жахливо почуваюсь, почитала ось ваш пост і просто розревілась ... Просто розумію вас, обіймаю... Не знаю який вихід з цього стану...
ПлакалаВАвто
• 12 ноября 2025
Ответ дляЗалізний кіготь
Фірма не оформляє це. Прямим текстом так всім в сказали. Там не дурні сидять, вони не хочуть щоб раби порозбігалися.
ПлакалаВАвто
• 12 ноября 2025
Ответ дляСегодня я не я
Обіймаю вас.
Люблю джаз• 12 ноября 2025
Ответ дляПлакалаВАвто
То ж добре, що поруч є рідна людина. А як жінкам із дітьми, у яких чоловіки на фронті чи загинули? Автор, може бути і гірше, так що не нийте
ПлакалаВАвто
• 12 ноября 2025
Ответ дляЛюблю джаз
Просто не хочу жити і все. Я не просилася на цей світ щоб мене народжували щей в такій сім´ї моїх батьків. Але в мене є право жити чи ні . Це вже я вирішую
Сільський ансамбль• 12 ноября 2025
Ответ дляПлакалаВАвто
Обіймаю вас.
Вы же знаете, что есть те, кто самостоятельно границу переходят
Кусман Сиру• 12 ноября 2025
Ответ дляПлакалаВАвто
Тікайте з міндичем
Статус Ква• 12 ноября 2025
Ответ дляЗайканалужайке
Работала канєшно. В поті лиця мову вчила три роки.
За 3 роки можна мову вивчити на базовому рівні,а не на рівні носіїв. Я коли в Англію їхала то була впевнена що у мене непогана англійська,а потім не розуміла ні у магазині людей ні у садочку нянь,у всіх різні акценти, вимова,специфічна лексика. Ви багато мов вивчили вже?
Сундучок с каникулами• 12 ноября 2025
Ответ дляПлакалаВАвто
Батько є. Не сирота вже
Жорстока... Та ви його травмуєте на все життя. Дитині лише 11 років.. як він почуватиметься як вас знайдуть повішеною/втопленою/порізаною? через це все пройти і з цим все життя жити. І так в дітей психіка травмована - війна, біженство, повеонення, реінтеграція. Добийте її самогубством матері
ПлакалаВАвто
• 12 ноября 2025
Ответ дляСундучок с каникулами
Це буде не дома. Чому я не маю права вибирати жити мені чи ні?
Я не просилася в цей світ! Мені не дали право народжуватися чи ні.
Я хоча маю право вибрати жити чи ні!
Сундучок с каникулами• 12 ноября 2025
Ответ дляПлакалаВАвто
Ваша дитина теж в цей світ не просилася, в таку сім´ю. Ви її привели і маєте відповідальність її в люди хоч вивести. Ви зациклились нв негативі, так, його дуже багато зараз у всіх, у кожногл своє.. але серед того всього поруч біля вас є серця, які потребують вашої любові, ласки, розради і підтриики... навіть у важкі часи будуть моменти радості і натхнення. підіть до спеціаліста, поспілкуйтеся, виговоріться, шукайте як витягнути себе з цього відчаю, і знайдеться і порада, і підтримка..
ПлакалаВАвто
• 12 ноября 2025
Ответ дляСундучок с каникулами
Я не піду ні до кого. Світла немає, тільки бачу темряву. Я зараз це просто оболонка з порожнечею всередині. І радості немає і не буде. З початку війни таке, трохи побула щасливою в Німеччині. Тепер я знову в прірві
Первоклашка Я• 12 ноября 2025
Ответ дляСтрибну в гречку
Такие как автор из клоповником наверное живут лучшую жизнь. Я езжу только как турист
Кому ви це пояснюєте? Ті, хто до війни не бачив нічого, вважають, що виїзд за кордон, то прям мана небесна. А коли ти намотав як турист півсвіту, то в тебе інше сприйняття. Їхати як турист, ок. Але жити, тим більш в Німеччині, категорично ні.
Стрекоза любви• 12 ноября 2025
Дивіться, якщо ви таки це зробите, харакірі через Міндіча, залиште передсмертн записку, що він у всьому винен, щоб йому ще більше обвинуваченнь накидали. Тільки не забудьте.
Поросенка• 12 ноября 2025
Ответ дляЗайканалужайке
Нє, ну не скотина той Міндіч? От у людини все було добре. Де ти взявся на її голову? Довів до ручки, гад такий.
Ааааааааа
Я пад сталося ну разветак можно
давно так не смеялась
УжеВотДа• 12 ноября 2025
Ответ дляПлакалаВАвто
Я не хочу жити тут. Я вимушено повернулася
Автор, а есть ли возможность вернуться? Или Германия вас уже не примет второй раз?
Ліплю вареники• 12 ноября 2025
Куда поедете? В Германию? Там недавно какой-то скандал был с банком Шпаркассе, по отмыванию денег. Еще поймали нескольких росийских агентов, немцев, которые в Бундестаге работали, и голосовали за законы, что бы не давать помощь Украине.
Вы просто не живете в контексте новостей других государств.
ПлакалаВАвто
• 12 ноября 2025
Ответ дляУжеВотДа
Для мене є. Для чоловіка ні. Він не може покинути цю країну зону.
Я вже була там з дитиною. І це було дуже мені важко без підтримки одній
Сорока-ворона• 12 ноября 2025
автор, я вас очень понимаю, я в польше и скоро тоже придется возвращаться так как у меня не будет оснований тут оставаться и для меня это будет конец
и менять страну не в состоянии так как я болею и сама не осилю переезд и лагеря, а дома я сдохну