Дуже дуже вумна• 12 ноября в 21:33

Хто ріс без батька,як у вас стосунки з чоловіками?

Кажуть, що саме батько вчить дівчину любити себе, розвиває жіночність і якщо його немає або щось не так у стосунках з ним то у дівчини проблеми з чоловіками у подальшому
Сонечко• 12 ноября в 21:35
Вам не лень это анализировать?
Кіна не буде• 12 ноября в 21:35
Наверное с этим у меня полная труба.
Но больше проблем с ощущением безопасности.

При этом на вид и не скажешь - чудо-женщина прям
Карапулька• 12 ноября в 21:36
Это миф, причём старый.
автор Дуже дуже вумна • 12 ноября в 21:37
Ответ дляКіна не буде
Наверное с этим у меня полная труба.

Да, на счёт ощущения безопасности согласна. В разных смыслах
Помидорина• 12 ноября в 21:38
У мене проблеми в спілкуванні з дівчатами.
Здається з хлопцями мені було легко.
Але я прудка і з чоловічим складом характеру.
Стебель березы• 12 ноября в 21:38
Норм отношения. Почему должно быть по другому?
Творю чудеса• 12 ноября в 21:39
Я з 5 років росла без батька і мама більше не мала відносин. Так от коли вже жила у гуртожитку і дівчата по кімнаті коли сперечалися зі своїми хлопцями в чомусь думала, що це вони вже не люблять один одного і розійдуться. Тобто не бачила як вирішуються сперечання в родині і дуже ідеалізувала відносини.
Лапка• 12 ноября в 21:38
Вообще никаких проблем с мужчинами, наоборот всегда окружали прекрасные мужчины, в отношения все супер
Некомильфо• 12 ноября в 21:39
С мужем норм. А так ни с кем больше не встречалась и не жила. Наверное какие то проблемы были.
Молчалка• 12 ноября в 21:39
Мій батько помер мені було 8.
В от проблеми в житті від холодної матері , нарциса.
З чоловіками я завжди шукала щоб мене просто любили і дали безпеку те чого я не отримала
автор Дуже дуже вумна • 12 ноября в 21:40
Ответ дляТворю чудеса
Аналогічно. Для мене будь-яка суперечка це я вже подумки закінчила стосунки.
Помидорина• 12 ноября в 21:42
Ответ дляТворю чудеса
Також .
Хоча я застала сварки батьків.
Але тато перед кінцем дуже вибачався перед мамою.
Дуже люблю, поважаю своїх батьків і розумію, що вони не мали б бути ідеальними. Шкодую за ними і не розриваю зв´язок з ними. Щаслива, що вони мої батьки.
КучМала• 12 ноября в 21:47
Херові. Постійно поводилася так, наче маю заслуговувати їхню увагу, повагу і турботу. А як мене кидали, обвинувачувала себе.
Досі вважаю себе в усьому винною, навіть в тому, на що не могла прямо вплинути, але думаю, що це я не подумала, не прорахувала, не здогадалася, не доглядела і т.д.
ОдинРазНадетое• 12 ноября в 21:50
А якщо батько був, але не учив любити себе?
Скоро 18 років моєму шлюбу, є і повага, і любов, хоча в мене купа проблем психологічних., сама буває задумаюся, як як вийшло.
Невгамовна Бу• 12 ноября в 21:48
У мене найкращий батько, він безмежно мене любив і маму, але проблема також є, жоден чоловік якого я зустріла не такий як він(
Завищена планка моїх сподвань, розумію, але хочу у чоловіку бачити якості мого батька і таке ж відношення до жінки.
КучМала• 12 ноября в 21:49
Ответ дляЛапка
Расскажите, как именно все происходит?
автор Дуже дуже вумна • 12 ноября в 21:59
Ответ дляНевгамовна Бу
Ви були заміжня? Чи таки планка не дозволяє дійти до цього?
БЦАшка• 12 ноября в 22:06
Теряюсь, если мужчина хамит.(имеется в виду не любимый мужчина, а случайный). Было такое раза три и каждый раз чуть не до слез и не могла ничего сказать в ответ.
Хамящим дамам могу ответить без проблем.
В остальном все норм.
Ms. Похвала• 12 ноября в 22:09
отец
в 3 месяца бросил меня.когда мне было 11 лет сошлись мать с отцом.мне так плохо было.жила как в аду.разговаривал матом,каждый день скандалы,пил,гулял,бездельничал.мерял колбасу линейкой,что бы не отрезали кусочек.с телевизора снимал лампы,что бы ,когда его нет дома,не включали.мной никогда не интересовался,ничего не купил.я в 20 лет вышла замуж.и ни одного дня после замужества не жила с ними.муж хорошо относится ко мне,но он такой человек.интеллегентный,умный,воспитанный.мне родители очень навредили.поломали психику.
Невгамовна Бу• 12 ноября в 22:08
Ответ дляДуже дуже вумна
Офіційно - ні.
Стосунки були і довготривалі, жили разом, але поки не знайшла того єдиного.
Бентливуман• 12 ноября в 22:09
Прям каждый папа учит такому? А мой меня учил что я тупая, толстая и некрасивая.
Помидорина• 12 ноября в 22:09
Ответ дляНевгамовна Бу
Офіційно - ні.
Можна питання, а ви офіційно хочете ?
Невгамовна Бу• 12 ноября в 22:11
Ответ дляПомидорина
Можна питання, а ви офіційно хочете ?
Не те що би це принципова позиція, але якщо би зустріла свого чоловіка, то так, одружиоася би з часом.
Помидорина• 12 ноября в 22:12
Ответ дляНевгамовна Бу
А дітки ? Чи не плануєте ?
Невгамовна Бу• 12 ноября в 22:23
Ответ дляПомидорина
А дітки ? Чи не плануєте ?
Є син, народила пізно, для себе.
На привозе• 12 ноября в 22:23
В мене був найкращий тато. Я для нього була принцесою, його не стало в мої 11 років. І в житті тепер шукаю ту безпеку та надійність, яка була в дитинстві, як пишуть вище дівчата
дякую аж підскакую• 12 ноября в 22:24
У меня отличные отношения с мужем
В принципе не было плохих отношений с мужчинами. Но я себя слишком люблю, чтобы быть рядом с кем попало)
Кидаю курити• 12 ноября в 22:31
В мене не було батька. В 8 років зʼявився вітчим ,але любові я не відчувала і навпаки потім тільки сварились з ним.
Виросла з заниженою самооцінкою і не цінувала себе нормально в стосунках на початку. Потім з часом порозумнішала ,років після 20 мабуть. Зараз щаслива в шлюбі.
Але вважаю ,що не тільки батько впливає на любов до себе👌🏻 Може і одна мама так любити свою дитину ,що дівчинка виросте з гарною самооцінкою. Або буває тата немає, але люблять всі навколо :мама ,бабуся,дідусь,тітки -дяді і тд.
Саме в моїй ситуації я вважаю, що на мене не було часу і бажання в родині,щоб поспілкуватись , чомусь навчити, подивитись разом ввечері фільм чи мультик. Це було в край рідко, я була днями сама по собі. За любов до себе ,повагу, відносини з хлопцями ми ніколи не говорили з мамою((
КошкинДом• 12 ноября в 22:49
Ну вообще не влияет или рандомно. Мои ближайшие примеры. Мама росла в образцовой семье, святом семействе, а замуж вышла за такого мега абьюзера нарцисса, что на голову не налазит как такое возможно. Я соответственно пострадала, родила дочь как мать одиночка, но отца дочь периодически видела, я ей транслировала главную установку что папа ее любит. Сейчас дочь в отношениях с очень милым парнем, который тоже рос без отца, они очень близки и все это обсуждают и принимают.
Дальше пример, родственники , полная семья две дочки, отличные отношения, юмор забота , папа всегда рядом, все для дочек, а они одиноки обе, одной за 40, другой под
Вот как оно работает хз