Триндичіха Байрактар• 14 ноября в 08:45

США розпочали військову операцію «Південний спис»

США за дорученням президента Дональда Трампа розпочали операцію під назвою «Південний спис» (Southern Spear). Її завданням є знищення наркокартелів у країнах Центральної й Південної Америки та Карибського басейну — заявив очільник Пентагону Піт Гегсет.

«Президент Трамп наказав діяти і Міністерство війни Сполучених Штатів виконує наказ. Сьогодні я оголошую про початок операції «Південний спис», - написав Гегсет.

Він зазначив, що для цієї кампанії проти наркокартелів створено спеціальне оперативне з’єднання, а керівництво нею здійснюватиме Південне командування ЗС США, до зони оперативної відповідальності якого входять Центральна і Південна Америка та Карибський регіон.

«Ця місія покликана захистити й убезпечити нашу батьківщину від наркотиків, які вбивають наших людей. Західна півкуля – це сусіди Америки, і ми будемо їх захищати», - підкреслив Гегсет.

При цьому Гегсет не розкрив деталей операції — зокрема, які сили та засоби планує залучити армія США, які сценарії дій передбачені для військових, а також де саме можуть проводитися окремі етапи операції.
Taby• 14 ноября в 08:48
Західна півкуля – це сусіди Америки, і ми будемо їх захищати», - підкреслив Гегсет.
Кого-то мне это напоминает
kot_begemot_kot• 14 ноября в 08:50
Им бы у себя вначале провести эту операцию. США - страна нариков.
Southern Spear - Южное копье - Південний спис
Ishoy• 14 ноября в 08:49
Конечно, мало нам воен, нужно развязать еще одну
автор Триндичіха Байрактар • 14 ноября в 08:50
Ответ дляIshoy
Пожелаем удачи в бою нашим американским побратимам!
Ishoy• 14 ноября в 08:51
Ответ дляТриндичіха Байрактар
Я не желаю никому удачи в бою. Я желаю что бы не было войны
автор Триндичіха Байрактар • 14 ноября в 08:51
Ответ дляIshoy
Это священная война против наркоты и зла в Мексике! Слава США! Слава Трампу!
Ishoy• 14 ноября в 08:52
Ответ дляТриндичіха Байрактар
Фу на Вас. Такие же нарративы использует параша.
автор Триндичіха Байрактар • 14 ноября в 08:52
Ответ дляIshoy
А кацапы пусть смотрят и думают что с ними будет когда США вступит в войну!
kot_begemot_kot• 14 ноября в 08:53
Ответ дляТриндичіха Байрактар
Это хорошо, что против наркоты. Но почему с Мексики решили начать? Она что у них наркоту отобрала? Начали бы с себя.
автор Триндичіха Байрактар • 14 ноября в 08:53
Ответ дляkot_begemot_kot
Потому что Мексы это производство, Колумбия Бразилия транзит в США.
Garriet• 14 ноября в 10:07
Якщо чесно - в мене двоякі думки. З одного боку погоджуюсь, що в себе треба навести лад, але якщо хочеш знищити зло - починай з голови. В Мексиці та ін.країнах Лат.Америки картелі вже давно стали владою і законом, прості люди дуже страждають від цього.
Але чи боротьба з наркотрафіком є основною метою? Чи це так-причина для маси, як з бомбардуванням Іраку, типу у відповідь на терористичний акт 11 вересня 🤷🏻‍♀️
Mrs.Ochmonek• 14 ноября в 12:28
Найбільш небезпечна наркота зараз - з Китаю