Кракадэ• 15 ноября в 06:55

Как жить дальше в Киеве, если русня хочет ещё больше усилить обстрелы

Мне страшно. Что вы думаете по этому поводу те кто живёт в Киеве?
Смажена полуничка• 15 ноября в 07:38
Ответ дляКвітка папороті
Вас зеленский бомбит?
Не було б його, то не було б і війни
Коли мовчу- приємна жінка• 15 ноября в 07:38
Ответ дляКвітка папороті
Так он и начал всю эту фигню. Забыли как министр лалала пел, или как кораблики в чёрном море совершали провокации?
Мы жили спокойно при яныке и Ющенко, с пороха начался движ париж.
Тоді ще пуйло розробляв план. А яник йшов поряд, дружбанчик. Добре, що втекло падло.
Квітка папороті• 15 ноября в 07:38
Ответ дляСмажена полуничка
Не було б його, то не було б і війни
Была бы, это началось раньше.
Коли мовчу- приємна жінка• 15 ноября в 07:39
Ответ дляСмажена полуничка
Не було б його, то не було б і війни
Все було б. Але не з Зеленським.
Квітка папороті• 15 ноября в 07:40
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Оно и видно насколько добре. Реальность не очень за окном.
Клевотница• 15 ноября в 07:40
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
А які наслідки ви собі уявляєте, якби галочка перемогла навпроти іншого кандидата. Навпроти кого саме й як би по вашому все розвивалось?
Порох здав би вже нас. А інші?
Чекаю на ваш варіант
ну хоч би -Кошулинський. Пам’ятаєте? а був такий,навіть і не барига. Але ж його сутками на 1+1 не показували .
А нам же хотілось весело і не скучно.
Коли мовчу- приємна жінка• 15 ноября в 07:42
Ответ дляКлевотница
А нам же хотілось весело і не скучно.
Уявіть, пуйло напало на Україну.
Я і стратегії у Кошулинського.
Прокоментуйте, будь ласка
Смажена полуничка• 15 ноября в 07:42
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Порох здав би вже нас. А інші?
Чекаю на ваш варіант
Путін не сунувся б в Україну. Можливо вибрав би якусь іншу країну.
Він багато раз повторював-хто завгодно лиш би не Порошенко.
В такі мудрі, як ви, повелись на московську пропаганду і привели в крісло президента агента кгб.
Їжте тепер, не облярайтесь.
Пасхальний тролік• 15 ноября в 07:42
Київ кишить людьми. Всі якось планують жить, тож і ми будемо.
В мене така натура, я тішусь, що я не одна. Це нн жменька людей відважних лишилась. А здоровенне місто, де й дочі затори, переповнені школи, стадіони на концертах, сотні тисяч людей кароче.
Значить не все так погано
Cаванна• 15 ноября в 07:42
Ответ дляГуру троллинга
Про шиї не зрозуміла, а решта-чи це не те, що я і написала? Або їхати, або пристосовуватись
Від психологів до магів, куполи ставлять віртуально представляють, що купол над їх будинком і говорять допомагає..
Жаль що маріупольцям не допоміг, вони навіть як би в мозгах ставили всім містом москалі все одно би розбомбили, як колись книжку читала маги і мошеніки найбільше заробляють під час війни. Навіть як зібрати всіх людей одночасно напроти дерева, як би вони купол не ставили, як би не намолювали і не молилися всеодно листочок з дерева впаде, а зараз модно психологів і магів слухати купол ставити, а те що маріупольці ад пережили то кажуть умніки просвічені що херово купол ставили.. Вот так.. Перегризти шию одному і другому по модному не буде тригера і не буде війни.. Люди під час стресових ситуацій з розуму сходять і так було завжди, маги і шахраї стають мільйонерами звісно не справжні маги, а які з дипломом і так було завжди
Пасхальний тролік• 15 ноября в 07:45
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Порох здав би вже нас. А інші?
Чекаю на ваш варіант
Цікаво, а чого така впевненість, що здав би?
А якби і здав, то загинувші люди були б живі і вони б вам написали свій варіант.
Бо для них це не найгіршийбув би сценарій.
Тут напоошується питання
Що краще один жахлиивий кінець чи жах без кінця?
Клевотница• 15 ноября в 07:45
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Уявіть, пуйло напало на Україну.
Я і стратегії у Кошулинського.
Прокоментуйте, будь ласка
навіщо коментувати? Аже все,... Ми впригнули в останній вагон відходячого поїзда.

Тут он думаєш,як зиму пережити без тепла та світла, тому що друзі декого тупо забили на будівництво захисту ТЕЦ, бо ’грошей жалко’.
Сумками пакувати воно ж набагато приємніше.
А плебс- перетопчется,он і тут видно, що деяким людям норм.
Пасхальний тролік• 15 ноября в 07:46
Ответ дляКвітка папороті
Ще скажіть, що війна почалася з Пороха?
Квітка папороті• 15 ноября в 07:47
Ответ дляПасхальний тролік
Ще скажіть, що війна почалася з Пороха?
В 14м году она началась.
Пасхальний тролік• 15 ноября в 07:48
Ответ дляКвітка папороті
В 14м году она началась.
І що? Ще раз питаю при Пороху?
Cаванна• 15 ноября в 07:48
Ответ дляКвітка папороті
Вас зеленский бомбит?
По команді. Чому в день не бомблять як було на початку війни? Бо вночі щоб не було видно ви на то покладаєтесь ? З початку війни в день бомбили.. Половина моїх рідних на війні, багато чого зрозуміли, і таких питань не задають як ви, коли все зрозуміло
що благодаря дякуючи зеленому болоту ми в такі сраці
Квітка папороті• 15 ноября в 07:48
Ответ дляПасхальний тролік
І що? Ще раз питаю при Пороху?
Да, а кто был в 14м? Вся его коалиция.
Винник• 15 ноября в 07:52
Мы давно уехали, и я не понимаю, какой кайф там сидеть , особенно с детьми, четыре года войны, а сейчас без света еще.
Понятно что те, кто у кормушки пилит деньги, сидят. А остальные? Чего сидим, кого ждем?)

Но у кого не спрошу из знакомых , кто остался, всем нормально) поэтому периодическое нытье про обстрелы не воспринимаю.
Пасхальний тролік• 15 ноября в 07:54
Ответ дляКвітка папороті
Да, а кто был в 14м? Вся его коалиция.
Ми безнадійні просто!!!!!
Якщо не пам´ятаємо події 2014 року навіть.
Реально, толку з нас не буде.
Так от, окупація Криму лютий 2014.
Ато квітень 2014 оголосив Турчинов при своїй тимчасовій владі
Кінець травня 2014 вибори Порошенка.

Тож ще раз вас питаю, війна при Порошенку почалася?
автор Кракадэ • 15 ноября в 07:54
Ответ дляВинник

Так питляйте мимо если не воспринимаете
Винник• 15 ноября в 07:56
Ответ дляКвітка папороті
Вас зеленский бомбит?
Удалено администрацией...
А Я Самая Самая• 15 ноября в 07:57
Ответ дляВинник

Не всем интересно бежать,
да и надо понимать, что вам есть куда убежать, только потому, что не убежали все.
Если б все побежали, пуйло б пошло на Европу.. А дальше только америка, которой все нужны не сильно.
Квітка папороті• 15 ноября в 07:57
Ответ дляВинник
Удалено администрацией...
Я вроде все выставленные диалоги с пленок читала, где вы там нашли такое?
Викачую яйцями• 15 ноября в 07:58
Поки дома.погіршає сильно.як ще будемо живі.то будемо щось думати.Ну вже крайня ситуація виїжджати.Є мама в райцентрі,там в принципі і робота буде мені,дітям школа.Ну це крайня ситуація.
Трусиковед• 15 ноября в 07:59
Удалено администрацией...
А Я Самая Самая• 15 ноября в 07:59
Ответ дляВинник
Удалено администрацией...
Не было такой информации, что за чушь.
А Я Самая Самая• 15 ноября в 07:59
Ответ дляТрусиковед
Удалено администрацией...
То вам на болотную надо ехать и выходить. Наш майдан вам мало чем поможет.
Квітка папороті• 15 ноября в 08:00
Ответ дляА Я Самая Самая
Не было такой информации, что за чушь.
Дофантазируют сами и разносят потом.
Винник• 15 ноября в 08:00
Ответ дляКракадэ
Так питляйте мимо если не воспринимаете
так вы поныть пришли? ну да, на форуме бесплатно, а психотерапевту надо деньги за такое платить.
держите бесплатный расклад: да, обстрелы будут усиливаться.
как жить дальше варианта два - или оставаться , или уезжать.
за вас вашего решения никто не примет.
Трусиковед• 15 ноября в 08:02
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
по такой логике просто нужно было сдаться, но это неприемлимо
Конечно как можно...