Barbara-2f00• 15 ноября в 14:37

Мовлення при аутизмі

Сину 3,7 років, мовлення пішло в нього після трьох років. Зараз він може сказати що він хоче, де в нього болить і тд, але в основному 1-2 словами. Якщо говорю йому, скажи правильно, то намагається говорити більш менш повними реченнями які ми завчили. Любить описувати предмети чи якісь події, наприклад прибіжить до мене, дає машинку, говорить "червона машинка упала" і все в такому плані. На питання відповідає теж 1-2 словами. Вчимо з ним віршики, пам´ять хороша. І таке питання в мене - в кого була схожа ситуація, але дітки вже старші, як з мовленням справи? Син ходить на ава, сенсорну інтеграцію і ось тільки почав до логопеда дефектолога.
ЧупакабраЗеБест• 15 ноября в 17:46
Ответ дляBarbara-2f00
Це здорово) з логопедом займались?
нет, все логопеды отказались, настоящего так и не нашли. я сама много знаималась с малышом.