Сонячний зайчик• 16 ноября в 10:26

Чоловік гонить на роботу

Каже ,що мої десять тисяч сильно змінять ситуацію,хоча це не так далеко (сам робить в країні ,де війна ремонт за тисячі доларів ,питання нащо?)
Виїхати закордон він не хоче ,щоб я там на роботу влаштувалась та отримувала більше аніж в Україні типу там і жити дорожче і в нього менша зп буде ,бо податків більше платити доведеться (типу там немає ФОП),щоб я пішла на службу теж не хоче типу так само буду отримувати по грошам мало і не буде мене вдома взагалі
Ну вибачте ,а віддавати свої 90 відсотків часу за 200 доларів на місяць це нормально?
Каже мені ,а чим твій час такий цінний ,що ти переживаєш за такі гроші працювати?
Про безпеку дитини взагалі не думає,хоча йому вже навіть і мій тато казав,що закордоном є українські школи
Каже тоді займайся весь час вдома чимось ,щоб це конвертувати в гроші ,я йому кажу ну це тоді переписки із іноземцями на сз,каже це не підходить фігня якась
Каже,що життя мене все одно заставить коли із ним щось станеться чи він помре ,а в мене типу ані досвіду ,ані навичок типу піду дворником ,ну тут в мене вималювується питання ,а як робота за 200 доларів роками допоможе мені в майбутньому претендувати на щось краще?
Логічно,що будуть таке саме і потім пропонувати і за такі ж гроші ,раз вже працювали
Звинувачення ,що не побудувала карʼєру ,типу всі жінки побудували ,а я ні от далеко не всі жінки побудували карʼєру собі,каже деякі побудували і от я не входжу в їх коло то що тепер маю за це дупу рвати?
Можу брикнути• 16 ноября в 12:19
Ответ дляТак точно!
А ви циркова тваринка? Вам там їжу кидають?
Як вам з таким мозком і логікою живеться ?
Може час на роботу ?
Можу брикнути• 16 ноября в 12:20
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
Ну, у меня знакомая , которая была нулем в своей стране (просидела более 10 лет в декрете, а до беременности работала секретарем), уехала в Польшу. Работает в кафе вместе со старшей дочерью - з/п хватает обеспечить себя с младшим ребенком (аренда жилья вместе с дочерью с оплатой пополам, хорошее питание, новая одежда, не брендовая, но тем не менее).
Осталась бы в Днепре, когда муженек выставил за дверь, найдя другую даму, ей бы и на аренду не хватило, не говоря уже о качественном питании и одежды.
якби вдвох почали працювати в Україні - теж би вистачило
Можу брикнути• 16 ноября в 12:20
Ответ дляМусик Пусик
А вы как всегда первая в таких темах, чтобы слить желчь переполняющую самодостаточную и зарабатывающую.
Причём в любой день, и в любое время. Когда только работать успеваете, за мониторингом таких тем и сидением здесь?
Неділя сьогодні
Йдіть борщ варити
Томатико• 16 ноября в 12:21
Ответ дляТочная копия плова
автор, а у вас є план Б? Якщо дійсно з чоловіком щось станеться?
Або мобілізують?
Мій завжди гарно заробляв, з двома дітьми я в декретах просиділа загалом 7 років, потім почала працювати, сочатку це були непостійні заробітки і копійки, зараз вже нормальний дохід. Але на жаль, не фіксований.

І от чоловіка мобілізували, і перша реакція - за що жити, якщо втрачу роботу, а ми тільки за комунальні більше 10 тис платимо щомісяця. Двоє дітей.
Я трохи заздрю вашій безпечності.
если мужа мобилизуют, то он получает зарплату
А_я_ЛОЖУ!• 16 ноября в 12:24
Ответ дляМожу брикнути
У нее муженек получал достаточно, чтобы семья не нуждалась ни в чем, тем более ее копеечной з/п, которой хватило бы сходить пару раз в магазин.
Когда он нашел фею, она переехала к маме, недолго проработала здесь за копейки по 12 ч и уехала с детьми в Польшу.
Вимагаю спілкування• 16 ноября в 12:24
Ответ дляУх яка ж Я
Він вас покине заради працюючої жінки і ви зрозумієте какая разніца поміж жінкою яка має досвід і тою що немає. Зарплати різні, чого раптом 200 долларів? Це відмазка.
Мільйони працюючих жінок вже стоять на нього в черзі))) Покоління, якому потрібен просто мужик в домі потроху старіє і вимирає, а він захоче молоду. А молодь... інша
А_я_ЛОЖУ!• 16 ноября в 12:25
Ответ дляВимагаю спілкування
Ну, если у него монета звенит в кармане, в чем у меня большие сомнения, то без проблем найдет юную фею, а если нет - останется один с собаками.
Библиотекарь• 16 ноября в 12:30
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
У меня бабушку всю жизнь содержал дедушка, отдавая всю з/п ей, при этом боялся не так посмотреть на нее, не говоря уже об упреках и оскорблениях. Я достаточно зарабатываю, но нищиеб и мужик, который не будет финсово вкладываться в меня, мне не интересен от слова совсем.

З.Ы. Не знаю ни одного мужика, который терпел ради детей.) Он терпит, т.к. ему удобно иметь рядом с собой домработницу и бабу, за счет которого он будет чесать свое ЧСВ. Появилась бы альтернатива - он бы и о существовании ребенка забыл.
Не судите по себе и своей бабушке.
Есть отцы, любящие своих детей. Понимающие, что с такой мамашей ребёнок будет голодный и в лохмотьях.
Она сама выбрала его в партнёры. Выход там, где вход. Почему гордая авторша цепляется за такого никчемного мужика?
Точная копия плова• 16 ноября в 12:28
Ответ дляТоматико
20 тыс? За эти деньги можно прожить?
автор Сонячний зайчик • 16 ноября в 12:29
Ответ дляВишиванка
Потому что я ответственный человек и переживала за своих туристов
А в кожному конкретному випадку ви як допомоги цим туристам?
Наприклад в ситуації коли паспорта забули?
миссДавеча• 16 ноября в 12:29
Я тут крім початку, встигла почитати відповіді автора:
1) Вам точно треба йти на роботу, набувати досвіду, бо ви настільки недалека, що чоловік вас точно кине. Це не питання чи кине чи ні. Це питання коли він вас кине.
2) За кордон вам не допоможе, це хибна думка, що там зірки з неба,
а чи далі, тем менше підтримки, тим більше треба працювати, а ви і праця - це несумісні поняття.
А_я_ЛОЖУ!• 16 ноября в 12:31
Ответ дляБиблиотекарь
Не судите по себе и своей бабушке.
Таких примеров достаточно.

Что касается вашего вопроса - потому что низкая самооценка.
Молчалка• 16 ноября в 12:31
Ответ дляСонячний зайчик
Діловодство в тцк
Продавець в квіткову крамницю
І ще купа всього подібного за ніщенські гроші
деловод в тцк єт нужно 3мес на полигоне учится
Библиотекарь• 16 ноября в 12:35
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
Таких примеров достаточно.

И что, все женщины с низкой самооценкой не должны ничего с этим делать, не должны работать, их должен содержать муж или родители?
Самооценка не инвалидность. Противопоказаний к работе нет.
Вимагаю спілкування• 16 ноября в 12:37
Ответ дляОсвічую темряву
Ви рахуйте що вам залишиться в Європі з тієї тисячі
А що їй тут залишиться з 10? Вийти на роботу це проїзд, гардероб, косметика, плюс по продуктах (готувати не буде, як раніше, перейдуть на напівфабрикати, а це дорожче) і ще всяке таке. Чоловік взагалі усвідомлює, що частину побутових справ доведеться взяти йому? Чи в його розумінні жінка це такий міфічний єдиноріг - блискітки посипалися, і все як раніше, але вона ще й працює?
Мадам Подлинник• 16 ноября в 12:41
У нас в Києві прибиральниця (повний робочий день) Сб-нд вихідні має 20000 на руки. Про які 10000 ви говорите. Це ж треба ще поставратися, щоб не хотіти бачити вакансії у Києві.
Библиотекарь• 16 ноября в 12:42
Ответ дляВимагаю спілкування
А чому ви нафантазували, що він не робить нічого з побутових справ?
А_я_ЛОЖУ!• 16 ноября в 12:44
Ответ дляМадам Подлинник
А у нас в Днепре соседки-уборщицы , работая на предприятиях и частной фирме, получают по 6-10 тыс. за полный рабочий день. Про какие 20 тыс. вы говорите?
Вимагаю спілкування• 16 ноября в 12:45
Ответ дляВишиванка
Вот и показательная тема для тех, кто рассказывает,как они дома создают уют и не работают годами. Кто это оценил?
Ніхто. Але з чого ви взяли, що всі ці жінки прям досягли б висот, пахаюси по тих роботах? Може просто все б життя батрачили за копійки на всі фронти а потім так само б все було. Так на копійки вона щось зараз - просто не хоче. Але прожила, дитину бачила, няню ’на вчора’ не шукала в багато чого не знала з того, що доступно ’прцюючим мамам’ Не всі жінки сео з зп 5 тисяч іноземних тугриків, а розриватись все життя за ту ж десятку... Така собі ідея, вибачте.
автор Сонячний зайчик • 16 ноября в 12:45
Ответ дляМадам Подлинник
Прибиральниця де?
Вимагаю спілкування• 16 ноября в 12:46
Ответ дляЧервона калина
Ну так йдіть касиром в АТБ/Сільпо/Фору. І зарплата явно не 10к, і поряд з домом, і досвід не треба, і нормований графік. І чоловік задоволений. Що тут не так?
Нормативний графік по 13 годин))) а він прийшов, і не поніме, де та вечеря)))
автор Сонячний зайчик • 16 ноября в 12:48
Ответ дляБиблиотекарь
Бо не робить ,але каже ,що легко може все робити сам ,як я піду
От навіть штани вчора йому купувала без нього,бо ця величність із машини в ТРЦ вийти не може
Мадам Подлинник• 16 ноября в 12:48
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
Я hr в цій компанії. І знаю які з/п . У нас прибиральниця має 20000 чистими на руки!!!! У вас може й так, але це не значить що не може бути більше. У складі жінка отримує 35000 на руки , але там фізична робота
Вимагаю спілкування• 16 ноября в 12:48
Ответ дляОсвічую темряву
Та насправді чоловіки цінять і затишок, і атмосферу.
Але життя швидко змінюється. Змінюються погляди на життя та пріоритети.
Зараз вже нікого не здивуєш ні борщем ні новими шторами.
А нащо цим дивувати? Зазвичай аоекватний чоловік розуміє, скільки і чого впаде на нього, якщо жінка виходить на роботу. А цей просто хоче, щоб як раніше, але ще й вона працює. А це трохи інше.
А_я_ЛОЖУ!• 16 ноября в 12:49
Ответ дляМадам Подлинник
О того, что в Киеве, конкретно в вашей компании, з/п уборщицы - 20 тыс., это не значит, что уборщицы по всей стране получают также.
Вимагаю спілкування• 16 ноября в 12:50
Ответ дляСонячний зайчик
Так відразу б шукав собі бізнес леді чи айтишницю ,чого так не зробив?
Бо він їй нафіг не треба, ваш принц?
автор Сонячний зайчик • 16 ноября в 12:50
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
Теж не зрозуміла,так тільки в клінінгу можуть отримувати,але там купу квартир обʼїздити треба за день і щось пошкодиш клієнту то зі свого карману ремонтуй і т.п.
Мадам Подлинник• 16 ноября в 12:50
Ответ дляСонячний зайчик
Прибиральниця де?
Київ. Район Оболонь. Склад автозапчастин.
Жінка працює прибиральницею і має таку з/п. Можу запропонувати вакансію у склад комплектувальницею з з/п 35000 , але то фізична робота .
автор Сонячний зайчик • 16 ноября в 12:52
Ответ дляМадам Подлинник
Яка компанія?
Ответ дляМадам Подлинник
Мені не можна піднімати важкості ,в мене по гінекології проблеми