Сонячний зайчик• 16 ноября в 10:26
Чоловік гонить на роботу
Каже ,що мої десять тисяч сильно змінять ситуацію,хоча це не так далеко (сам робить в країні ,де війна ремонт за тисячі доларів ,питання нащо?)
Виїхати закордон він не хоче ,щоб я там на роботу влаштувалась та отримувала більше аніж в Україні типу там і жити дорожче і в нього менша зп буде ,бо податків більше платити доведеться (типу там немає ФОП),щоб я пішла на службу теж не хоче типу так само буду отримувати по грошам мало і не буде мене вдома взагалі
Ну вибачте ,а віддавати свої 90 відсотків часу за 200 доларів на місяць це нормально?
Каже мені ,а чим твій час такий цінний ,що ти переживаєш за такі гроші працювати?
Про безпеку дитини взагалі не думає,хоча йому вже навіть і мій тато казав,що закордоном є українські школи
Каже тоді займайся весь час вдома чимось ,щоб це конвертувати в гроші ,я йому кажу ну це тоді переписки із іноземцями на сз,каже це не підходить фігня якась
Каже,що життя мене все одно заставить коли із ним щось станеться чи він помре ,а в мене типу ані досвіду ,ані навичок типу піду дворником ,ну тут в мене вималювується питання ,а як робота за 200 доларів роками допоможе мені в майбутньому претендувати на щось краще?
Логічно,що будуть таке саме і потім пропонувати і за такі ж гроші ,раз вже працювали
Звинувачення ,що не побудувала карʼєру ,типу всі жінки побудували ,а я ні от далеко не всі жінки побудували карʼєру собі,каже деякі побудували і от я не входжу в їх коло то що тепер маю за це дупу рвати?
Я такая - жду трамвая• 16 ноября в 11:34
Ответ для100pudov
Хто вам на роботі їсти дасть?
Зайчик чи білочка
Так точно!• 16 ноября в 11:35
Ответ дляМожу брикнути
Удалено администрацией...
А ви циркова тваринка? Вам там їжу кидають?
100pudov• 16 ноября в 11:35
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
потолок где, в Украине, в воюющей стране с самым низким уровнем жизни? Поедет в ту же Германию и будет получать значительно больше.
Ви б автора почитали...
Сонячний зайчик
• 16 ноября в 11:35
Ответ дляАпрель Ивановна
Да, Вы оооочень высковалифицированный специалист.
Расхватали - не берут. А за границей тем паче.
Так я описала вакансії на які не потрібна кваліфікація якраз,це монотонна робота за маленькі гроші
Я такая - жду трамвая• 16 ноября в 11:35
Ответ дляСонячний зайчик
Кудись далі
В світ за очі? В країну рожевих поні
Бешене сарі• 16 ноября в 11:36
Ответ дляСонячний зайчик
Більше того скажу,ходила на співбесіди мене і на таку зп не хочуть брати ,просто сказали,що я їм не підходжу
Автор,вы не знали, что чтобы жить за счёт мужа нужно его согласие и желание этого? Ваш не хочет. Значит придётся идти на работу. Как иначе?
Сонячний зайчик
• 16 ноября в 11:36
Ответ для100pudov
Де там? Чи ви зразу в окоп зібралися?
На фронті туалети на вулиці і то не всюди
Сонячний зайчик
• 16 ноября в 11:36
Ответ дляАноним_1858
И тратить будете намного больше.
Нащо?
Я такая - жду трамвая• 16 ноября в 11:36
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
Да)) бо там житло надасть, роботу і ще й оказується кормлять
А_я_ЛОЖУ!• 16 ноября в 11:36
Ответ для100pudov
Тобто йти працювати в Україні ви відмовляєтеся?
Разговоры напоминают...если бы к индуске, работающей швеей за 3 копейки на какой-нибудь фабрике и желающей перебраться в страну с большей оплатой, подошли и предъявили, дескать, вы что, отказываетесь работать на фабрике за 2 у.е. в день по 12 часов?
Сонячний зайчик
• 16 ноября в 11:37
Ответ дляЧервона калина
Ну всюди є каси самообслуговування. Звичайні касири теж потрібні. А також комірники, прибиральниці, викладати / збирати товари/ водії тролейбусів тощо
Ви знаєте графік та зп водіїв тролейбусів?
Так не поважати людей можуть тільки в Україні .
Так точно!• 16 ноября в 11:41
Ответ дляУх яка ж Я
Він вас покине заради працюючої жінки і ви зрозумієте какая разніца поміж жінкою яка має досвід і тою що немає. Зарплати різні, чого раптом 200 долларів? Це відмазка.
Ще й покине заради працюючої)) а працюючих кидають тільки заради таких само працюючих))?
Будь-яка працююча і покинута живе за дві зарплатні, свою і чоловіка. А коли починає жити за свої гроші, то дуже часто починає розуміти, за чиї гроші вона жила дійсно.
100pudov• 16 ноября в 11:37
Ответ дляСонячний зайчик
Багиня• 16 ноября в 11:38
Ответ дляВишиванка
Курсы Курсор, сначала пошла помощником на 12 тысяч, вникала, втянулась, сейчас ЗП больше конечно. И я не знала 1с вообще. До этого работала в турагентстве, директор уехала в Германию и я решила,что туризм в Украине пока на стопе. И в туризме очень много нервов надо, только тут читаю, что это легко и просто. Столько нюансов было, звонки бесконечные в субботу, воскресенье, в пять утра: туристы перепутали аэропорт вылета, например, забыли паспорт, отель не понравился итд
Дякую! Я взагалі психолог за освітою. Ніколи не працювала напрямУ за фахом. Весь час суміжні галузі. Але, чи то вигоріла, чи то від самого початку це було не моє.., хочу змінити фах.
Удачі Вам!)
А_я_ЛОЖУ!• 16 ноября в 11:38
Ответ для100pudov
Ви б автора почитали...
Я прочла первый пост - мне этого достаточно. Когда мужик гонит на работу с 200-долларовую з/п и сравнивает с финансово обеспеченными дамами, для меня это полное днище.
Так точно!• 16 ноября в 11:38
Ответ дляSo_so
Лучше на работу чем на вокзал. Вы поняли.
Но притом, вы ведь сами не работаете.
Сонячний зайчик
• 16 ноября в 11:39
Ответ для100pudov
Звісно,треба валити закордон ,що тут ловити
Сонячний зайчик
• 16 ноября в 11:39
Ответ для100pudov
Хто вам на роботі їсти дасть?
Компанія
А_я_ЛОЖУ!• 16 ноября в 11:40
Ответ дляУх яка ж Я
Ну, и покинет - и что? Мир перевернется?)
НаливайКа• 16 ноября в 11:40
Не пойму в чем проблема пойти на работу и реализоваться? Вы же не домашнее животное,может ему с вами неинтересно стало
Большой секретик• 16 ноября в 11:40
Ответ дляСонячний зайчик
І вакансіях пишуть ,що на сезону роботу без знання мови можна
А жити де будете? А в несезон за квартиру чим платити? А медстраховка? Вона обов´язкова і без работы платите самі
Сонячний зайчик
• 16 ноября в 11:40
Ответ дляАноним_1858
Вам так кажется, потому что навыков и опыта никакого
То піди за один долар працювати ,якщо навичок та досвіду немає?
Капризуля• 16 ноября в 11:41
Ответ дляСонячний зайчик
Тому я кажу ,що закордон треба
Там більше платять
Задам простой вопрос: какой иностранный язык вы знаете на В1?
Без языка вам светит работа уборщицы и поверьте, жить будете даже хуже, чем в Украине, потому что ещё и медицина отстой.
Сонячний зайчик
• 16 ноября в 11:42
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
Жінко, я знаю, що ви троль, але це перебір вже
Вам скинути вакансії із описом чи що?
В чому тут тролінг???
Капризуля• 16 ноября в 11:42
Ответ дляСонячний зайчик
Ні ,як приклад ,якщо людина працювала все життя бухгалтером то її потім візьмуть на керівника?
Ви хоч самі в це вірите?
Тим паче в нашій країні
Ви хоч самі в це вірите?
Тим паче в нашій країні
В Европе без местного языка и местных курсов вас не возьмут в бухгалтерию- максимум полы мыть там
Я такая - жду трамвая• 16 ноября в 11:43
Ответ дляСонячний зайчик
Вам скинути вакансії із описом чи що?
В чому тут тролінг???
Скиньте
100pudov• 16 ноября в 11:44
Ответ дляСонячний зайчик
Компанія
І вам і дитині трьохразове і оляг-вщуття , бит хімію.
Одне питання, чому ви досі не там?
Капризуля• 16 ноября в 11:44
Автор, если хотите заграницу, освойте иностранный язык и ремесло- работу руками- торты, шитьё , ногти и тогда у вас будет шанс
Мусик Пусик• 16 ноября в 11:45
Ответ дляМожу брикнути
Удалено администрацией...
А вы как всегда первая в таких темах, чтобы слить желчь переполняющую самодостаточную и зарабатывающую.
Причём в любой день, и в любое время. Когда только работать успеваете, за мониторингом таких тем и сидением здесь?