Кидаю курити• 16 ноября в 12:14
Дивний сон
Дівчата, дуже дивний сон, навколо з´явилися люди, я знала, що то вороги. Хотіла втекти через відчинені двері, увагу звернула на двох, відчула, що зараз вб´ють, так от, один з них, коли я заходила в двері, став позаду мене, щоб захистити, і його вбили в спину чимось гострим, бо мене скрізь нього шкрябнуло. Завдяки цьому вдалось втекти.
Можливо, хтось підкаже, що це може означати? Сон дуже реалістичний був...
Кидаю курити
• 16 ноября в 12:16
Ответ дляИванка Бур
нічого, це просто сон
Можливо й так, але якийсь занадто реальний
Иванка Бур• 16 ноября в 12:34
Ответ дляКидаю курити
мені сьогодні теж снився сон, дуже реальний і дуже дивний, і чоловікові теж. може, ніч така була?))
Кидаю курити
• 16 ноября в 13:11
Ответ дляИванка Бур
Хто його знає)))