Невгамовна шахиня• 16 ноября 2025
Тисячу разів подумайте, чи варто переїздити до Києва
Мені 25, навчалась в обласному центрі мого села і жила в районному, переїхала до Києва у пошуках кращої долі.
Типу знайшла.
Зарплата 30 тисяч.
Оренда житла 6 тисяч з комунальними.
2 тисячі віддаю мамі, їй 67, на пенсії.
На руках залишається 22 тисячі.
Цих грошей не вистачає навіть на їжу, не говорячи вже про одяг, і не думаючи про розваги.
Живу одна і фактично в проголодь, не вистачає на базове.
На більшу зарплату поки що не можу претендувати.
От і думайте.
Типу знайшла.
Зарплата 30 тисяч.
Оренда житла 6 тисяч з комунальними.
2 тисячі віддаю мамі, їй 67, на пенсії.
На руках залишається 22 тисячі.
От і думайте.
Булькаю• 16 ноября 2025
Ответ дляНевгамовна шахиня
Які тут люди нерозумні це шок
Ясно ж що 22 тис це на все-все, не тільки на їжу
У мене куртка зимова якій 5 років вже з дірками - хочу купити нову, а грошей нема
Можна купити куртку мінімум за 1200-1500 повністю із поліестру. В таких куртках жарко що капець, але ж і дешеві.
Вам просто треба було виокремити скільки приблизно на їжу іде від всього іншого. Людям лінь думати скільки у вас на що виходить. Бо 22 000 на все, включаючи їжу, побутову хімію, особисту гігієну і одяг дійсно дуже дуже мало.
Меломанка Маланка• 16 ноября 2025
Можете написати що саме Ви купуєте з продуктів і на яку суму? Що готуєте?
из_под_тишка• 16 ноября 2025
Ответ дляНевгамовна шахиня
Які тут люди нерозумні це шок
та ні, ви чітко написали, що ’На руках залишається 22 тисячі.
Цих грошей не вистачає навіть на їжу’
Марс атакует• 16 ноября 2025
Ответ дляНевгамовна шахиня
Які тут люди нерозумні це шок
З ваших 22 тис в місяць 3-4 на одяг виділити можна. На що вони йдуть, розпишіть, будь ласка.
из_под_тишка• 16 ноября 2025
Ответ дляМожу брикнути
Кімнату у гуртожитку. Однушку десь на Лісовому далеко від метро.
на лісовому все близько до метро, там маленький район.
Меломанка Маланка• 16 ноября 2025
Ответ дляСама купляю квіти
Так мало того что не протолкнулся
А они привозят в Киев свою «культуру»
И …😡 из города превращают когутский треш
А они привозят в Киев свою «культуру»
Вот сразу угадывается в Вас городская интеллигентка. Такой слог, такой стиль, грамотность, такт!
Вся така шо куди там• 16 ноября 2025
Ответ дляЇжак в панчохах
А на що вистачить 22 тисячі молодій людинв в Києві??? Проїзд скільки вижирає?
Сколько?
Булькаю• 16 ноября 2025
Ответ дляиз_под_тишка
Цих грошей не вистачає навіть на їжу’
Та вже очевидно що людина неправильно висловилась. 22000 це не тільки на їжу, а на все. Умовно йде людина в магазин і купує базовий набір їжі, туалетний папір, прокладки, серветки, пральний порошок, засіб для унітазів - і як тут виокремити скільки пішло саме на їжу, в скільки на гігієну і хімію? Хіба що сидіти на папері рахувати.
ДелайКак_Я• 16 ноября 2025
Так вам всього 25, це лише початок. І квартиру за норм ціну знімаєте, і 22 тис- не геть копійки для 1 людини. Можливо, варто навчитись планувати меню. І загалом розглядати це, як початок життєвого шляху в місті, де є перспективи. На відміну від райцентру.
Пацан к успеху шел• 16 ноября 2025
Ответ дляЇжак в панчохах
22 не каждый имеет зарплату в Киеве,на 22 можно отлично жить одному
Невгамовна шахиня
• 16 ноября 2025
Ответ дляДелайКак_Я
Які перспективи?
Деякі люди і в 50 працюють в макдональсі..
Эскиз бесконечности• 16 ноября 2025
Ответ дляМожу брикнути
Навчіться готувати їжу, буде набагато дешевше, якщо не їсти у кафе.
Тоді гроші залишатимуться.
С такими ценами на продукты в супермаркетах как сейчас ничего оставаться не будет. Здесь хоть бы хватило.
Вся така шо куди там• 16 ноября 2025
Ответ дляБулькаю
Я купила пуховик за 2400 Карл Лагерфельд на скидках, а маме за 39 евро в Мангоаутлет. В продавалках можно выловить, не надо делать проблему из вещей
Эскиз бесконечности• 16 ноября 2025
Ответ дляГорлаю зрання
Ага, конечно и не хватает 22 тысяч, верим, верим
Я верю. Цены в супермаркетах Киева бешеные.
Тушьмушьнюшь• 16 ноября 2025
Ответ дляЭскиз бесконечности
А за пределами Киева скумбрия по 8 грн?
Меломанка Маланка• 16 ноября 2025
Ответ дляНевгамовна шахиня
Які тут люди нерозумні це шок
Куртки зимові щомісяця купуєте? Могли б відкладати потроху. Чи куртку тисяч за 20 хочете купити?
Та не реву я• 16 ноября 2025
Проблем не в Киеве, проблема в ценах охеревших и в зарплатах.
У вас хоть перспективы есть, вы молоды, а мне уже 35+ , а зарплата недалеко от вашего уехала, + маленький ребенок и на эту сумму мечты увы не исполнишь.
ЧукИГеки• 16 ноября 2025
Ответ дляНевгамовна шахиня
Скільки б і залишилось, бо житло своє
ви рахувати не вмієте, їдьте в село
Эскиз бесконечности• 16 ноября 2025
Ответ дляТушьмушьнюшь
А за пределами Киева скумбрия по 8 грн?
Везде продукты дорогие. Но в Киеве еще дороже.
Булькаю• 16 ноября 2025
Ответ дляВся така шо куди там
Ну це треба знати-вміти. Я вперше чую про якийсь там мангоаутлет. Я купую на Kasta коли потрібно тут і зараз, в мене немає часу і сил моніторити купу сайтів з їх умовами і акціями.
Булькаю• 16 ноября 2025
Ответ дляТушьмушьнюшь
А за пределами Киева скумбрия по 8 грн?
В маленьких містах ціни мають тенденцію бути трохи нижчими.
Меломанка Маланка• 16 ноября 2025
Ответ дляЭскиз бесконечности
В Гудвайне? Это да)
Вся така шо куди там• 16 ноября 2025
Ответ дляБулькаю
Ну на советчице же есть время сидеть) а ля себя любимой нарыть хорошие вещи нет
Вся така шо куди там• 16 ноября 2025
Ответ дляЭскиз бесконечности
Моя подруга живёт с дочкой на 25 тысяч, скромно, но живёт, а тут одна автор
Тушьмушьнюшь• 16 ноября 2025
Ответ дляБулькаю
Не сказала бы
Горлаю зрання• 16 ноября 2025
Ответ дляЭскиз бесконечности
Ага, а когда я в них же захожу, то они сразу становятся другими))
Эскиз бесконечности• 16 ноября 2025
Ответ дляМеломанка Маланка
В Гудвайне? Это да)
Если вы считаете, что цены на продукты в Киеве вполне доступные- не означает что так считают все остальные. Большенству не по карману даже нормальное питание.
Вся така шо куди там• 16 ноября 2025
Ответ дляиз_под_тишка
Цих грошей не вистачає навіть на їжу’
Как это не хватит ? На одного?
Вся така шо куди там• 16 ноября 2025
Ответ дляЭскиз бесконечности
Но есть куча маркетов,где хорошие акции и есть выбор.
Завжди недо...• 16 ноября 2025
Ответ дляничевока
А в вашому селі, працюючи на 8-10 тисяч скільки б у вас на руках залишалось?
В нашому селі навіть пакувальнику платять 20. Робота позмінно.