Невгамовна шахиня• 16 ноября 2025
Тисячу разів подумайте, чи варто переїздити до Києва
Мені 25, навчалась в обласному центрі мого села і жила в районному, переїхала до Києва у пошуках кращої долі.
Типу знайшла.
Зарплата 30 тисяч.
Оренда житла 6 тисяч з комунальними.
2 тисячі віддаю мамі, їй 67, на пенсії.
На руках залишається 22 тисячі.
Цих грошей не вистачає навіть на їжу, не говорячи вже про одяг, і не думаючи про розваги.
Живу одна і фактично в проголодь, не вистачає на базове.
На більшу зарплату поки що не можу претендувати.
От і думайте.
Типу знайшла.
Зарплата 30 тисяч.
Оренда житла 6 тисяч з комунальними.
2 тисячі віддаю мамі, їй 67, на пенсії.
На руках залишається 22 тисячі.
От і думайте.
ЖующаЯКонфету• 16 ноября 2025
Ответ дляЇжак в панчохах
А на що вистачить 22 тисячі молодій людинв в Києві??? Проїзд скільки вижирає?
Про їзд по 8 грн. А на що може не вистачити?
Горлаю зрання• 16 ноября 2025
Ответ дляЖующаЯКонфету
Даже по 6.30, если брать проездной в Киев цифровом))
Булькаю• 16 ноября 2025
Автор, тортики любите? Солодощі і снеки зараз коштують як золото
Може через це, так багато виходить.
Але якщо серйозно, в мене на одну людину йде теж тисяч 15 тільки на їжу. Теж фігію від цін. Поради немає.
Пишущаяся• 16 ноября 2025
Ответ дляЇжак в панчохах
А в областном центре проезд бесплатный?
Їжак в панчохах• 16 ноября 2025
Ответ дляГорлаю зрання
Я отлично знаю, сколько, у меня это около 600 грн, в месяц, поделите 22 тысячи на 30 и увидите, что автор может на эти деньги каждый день себе по килограмму мяса / рыбы покупать, причём хорошего качества и еще и останется немало, а она, блин , голодает, ага...
Слухайте, дуже базове харчування це 10-12 тис на людину, 10 тис залишається на все інше, мильно рильні, якісь ліки, якась дешева одежина і все, грошей не має.
Мамин тріль• 16 ноября 2025
Хватит троллить, автор.
В 25 лет никто о зп в 30 тыс не сокрушается и такие поучительные темы не создает
Пишущаяся• 16 ноября 2025
Ответ дляГорлаю зрання
Это шара
У родителей проезд 15 гривен маршрутка
По маленькому городу !
У родителей проезд 15 гривен маршрутка
По маленькому городу !
Українська зірочка• 16 ноября 2025
Действительно автор, чем вы питаетесь?
У нас на семью из трех человек до 20 тыс уходит и я готовлю мясное и котлеты и битки
Дочка с мужем им на двоих на продукты они выделяют 5000 на месяц
Я прозрела, но она говорит норм, только сейчас все дорожает, то будет больше на пару тысяч
Другое дело если у вас ведь не все 22 на еду, а и на косметику и на одежду обувь и на лекарства
Но все равно распределить все можно
Я сейчас только с пенсов в ужасе как им прожить на 4-5 тыс, без помощи детей никак
Но все равно распределить все можно
Булькаю• 16 ноября 2025
Ответ дляПишущаяся
А в областном центре проезд бесплатный?
Ага, там взагалі маршрутки по 15 грн.
ничевока• 16 ноября 2025
Ответ дляНевгамовна шахиня
Я готую сама
Дуже дешеве і базове
Саме дешеве і базове - то пенсіонери в 3000 вкладаються, а вам самій 22 000 не вистачає? А напишіть своє дешеве і базове меню?
Пишущаяся• 16 ноября 2025
Ответ дляБулькаю
Ага, там взагалі маршрутки по 15 грн.
Я знаю и это даже в районном центре так
бибизяна• 16 ноября 2025
Ответ дляНевгамовна шахиня
Я готую сама
Дуже дешеве і базове
На 22 к на одну людину?
бибизяна• 16 ноября 2025
Ответ дляЇжак в панчохах
Проїзд в Києві 8 грн. В Черкасах 16
Горлаю зрання• 16 ноября 2025
Ответ дляПишущаяся
Это шара
У родителей проезд 15 гривен маршрутка
По маленькому городу !
У родителей проезд 15 гривен маршрутка
По маленькому городу !
Да, согласна
уж где-где, но в Киеве на 22 штуки на питаниеи на одного, можно лососями с авокадами давиться- не передавиться ))
Пишущаяся• 16 ноября 2025
Ответ дляГорлаю зрання
Да, согласна
На этом можно расходиться
Дальше не интересно
Булькаю• 16 ноября 2025
Ответ дляГорлаю зрання
Да, согласна
Але ж лосось такий смачний...
из_под_тишка• 16 ноября 2025
ой ну вже брешіть але не завірайтесь, по-перше за 6 оренди нема-хіба що кімната і то думаю зараз дорожче, по-друге на 22 не те що голодувати, а тупо обіжратись можна!
Можу брикнути• 16 ноября 2025
Ответ дляНевгамовна шахиня
Я готую сама
Дуже дешеве і базове
На 700 грн в день можна харчуватися у Пузатій хаті тричі на день і ще гроші залишатимуться.
Чи для Вас базове - стейк з форелі щодня?
Невгамовна шахиня
• 16 ноября 2025
Які тут люди нерозумні це шок
Ясно ж що 22 тис це на все-все, не тільки на їжу
У мене куртка зимова якій 5 років вже з дірками - хочу купити нову, а грошей нема
Пишущаяся• 16 ноября 2025
Ответ дляНевгамовна шахиня
Які тут люди нерозумні це шок
Покажите фото куртки с дырками
И квартиры за 6
Спасибо
И квартиры за 6
Спасибо
Великий сатирик• 16 ноября 2025
Ответ дляНевгамовна шахиня
Скільки б і залишилось, бо житло своє
И хватило бы на все?
Можу брикнути• 16 ноября 2025
Ответ дляЇжак в панчохах
А що за 6000 з комунальними можна винаймати в Києві?
Кімнату у гуртожитку. Однушку десь на Лісовому далеко від метро.
Горлаю зрання• 16 ноября 2025
Ответ дляНевгамовна шахиня
Які тут люди нерозумні це шок
Глупая , это вы, прочтите свой же старпост, вы написали, что этих денег не хватает даже на еду. Или вы даже не понимаете, что пишете?
Мамин тріль• 16 ноября 2025
Ответ дляМожу брикнути
В Киеве форель/лосось по 300-350 грн совершенно не проблема купить. Постоянно где-то акции.
Тушьмушьнюшь• 16 ноября 2025
Ответ дляНевгамовна шахиня
Які тут люди нерозумні це шок
О, пошли причитания в стиле ’ трудно очень’)
’Куртке 5 лет, с дырками, трусы донашиваю ещё те что мне в детском саду купили’
Мамин тріль• 16 ноября 2025
Ответ дляНевгамовна шахиня
Які тут люди нерозумні це шок
П...шь как дышишь...
Горлаю зрання• 16 ноября 2025
Ответ дляНевгамовна шахиня
Які тут люди нерозумні це шок
Да вы шо, бедося прям ну купите себе куртку в резервер за пару тысяч, а по акции, которых в Киеве валом и дешевле можно.