ОбережнаЯ• 17 ноября 2025

Особистий простір

Є хлопець. Він любить 24/7 контролювати і шаритись в моєму телефоні. Звичайно я вже звикла, що у нього манія мегаконтролю. Проте, свій телефон він не те що в руки не дає, каже, що у нього там робота і лізти до телефона категорично заборонено.
Але, якби ж то тільки телефон, він контролює мою електронну пошту, все листування яке мені приходить, усі дзвінки і смски.
Мені здається, що це вже не про ревнощі, а якесь тотальне поглинання однією людиною іншої🙄
Що думаєте?? Думаю треба нам розходитись. Уже задовбав мене.
Весняний Марафон• 17 ноября 2025
Так запретите, поставьте пароль везде.
Весела моль• 17 ноября 2025
я б з таким й не сходилася б
Бараболька• 17 ноября 2025
Псих абьюзер маньячина
Нуегонахер так жить
автор ОбережнаЯ • 17 ноября 2025
Ответ дляБараболька
Псих абьюзер маньячина
Нуегонахер так жить
Та псих це точно. От думаю якби так легкими перебіжками піти, щоб голову не відкрутив ☝️
автор ОбережнаЯ • 17 ноября 2025
Ответ дляВесняний Марафон
Так запретите, поставьте пароль везде.
Він знає усі мої паролі і ті що вже змінені, і якщо я їх ставлю, то формально тільки.🤦
Бараболька• 17 ноября 2025
Ответ дляОбережнаЯ
Вещи потихоньку перевозите
Документы важные отдайте на хранение кому то
Мать это не шутки оно больное((
ЯсноВидящая• 17 ноября 2025
Я вам без сарказма желаю удачи свалить от такого.
автор ОбережнаЯ • 17 ноября 2025
Ответ дляЯсноВидящая
Хоч би вижити... Звалити, це ще не втекти
Зараз на дієті• 17 ноября 2025
Та фу, куда он вам, у человека явно проблемы, причём серьёзные. Тут надо паковать чемоданы и валить в закат, желательно потом сменить номер и заблокировать везде
автор ОбережнаЯ • 17 ноября 2025
Ответ дляЗараз на дієті
Я купила новий ноутбук, він і туди проліз як та воша, всюди пролізе.
Бараболька• 17 ноября 2025
Подготовьте плацдарм куда свалить, все дорогое и важное заранее унести из квартиры
И может не потихоньку ( если вещей не много) а одним днем в е спаковать пока его дома нет и свалить и номер сменить и все пароли
Зараз на дієті• 17 ноября 2025
Ответ дляОбережнаЯ
Ну так уже начинайте паковать вещи, больше аргументов не нужно. Вам тут все поголовно написали что живете с психом, причём опасным для общества
автор ОбережнаЯ • 17 ноября 2025
Ответ дляБараболька
З ним за час спільного проживання мого не багато. Я взагалі думала коли ми вже повбиваємо одне одного. То я тепер зрозуміла, що наврядчи я когось вб´ю 😳
Бараболька• 17 ноября 2025
Ответ дляОбережнаЯ
Балончик хоть Терен все же купите на крайняк в глаза ему пшикните и сбежите
Нічна ненажера• 17 ноября 2025
Звісно, це не ревнощі і ніяка не любов.
Він вас не поважає, ви просто річ без права голосу. І до того ж боїтесь йому щось сказати, щоб він вас не кинув.
автор ОбережнаЯ • 17 ноября 2025
Ответ дляБараболька
То він поліцію викличе, ще мені бракувало сидіти 15 діб за дрібне хуліганство.
автор ОбережнаЯ • 17 ноября 2025
Ответ дляНічна ненажера
Звісно, це не ревнощі і ніяка не любов.
Та йому казати як в небо плюнути, я вже 3 рази сварилась. Він гривою киває, розвертається і забуває взагалі про що говорили. Робить те ж саме. У нього є своя думка про все і начхати, що мені це неприємно.
Хочу на Балі• 17 ноября 2025
Думаю, що ви у школі ніколи не мали другий щоденник
Дон Пэдро• 17 ноября 2025
Ответ дляОбережнаЯ
Ви з ним живете? На його утриманні?
Бараболька• 17 ноября 2025
Ответ дляОбережнаЯ
Скажите что он вас насильно удерживает и издевается поверят вам
Пугачиха• 17 ноября 2025
Думаю треба тікати і чим швидше
Це не здорове відношення до вас
Дон Пэдро• 17 ноября 2025
Ответ дляХочу на Балі
ого, оце у вас рівень. А за що ви його купляли, мали свої кишенькові? Бо в мене в шкільні роки своїх грошей ні копійки не було, батьки скуплчлися до школи.
автор ОбережнаЯ • 17 ноября 2025
Ответ дляХочу на Балі
Ні, не мала. Я нормальна дитина була.
автор ОбережнаЯ • 17 ноября 2025
Ответ дляДон Пэдро
Ви з ним живете? На його утриманні?
Ні, не на його утриманні.
ФруктЕщеТот• 17 ноября 2025
Автор, зачем вы ему давали пароли свои? Это лишнее. Меняйте все пароли. Уходите от него. Он вас не уважает. Тем более, свой пароль он вам не дает ни на какие ресурсы
Дон Пэдро• 17 ноября 2025
Ответ дляОбережнаЯ
Ні, не на його утриманні.
Тоді легко. Заздалегідь зніміть квартиру чи кімнату - по бюджетк. Потихеньку перетягайте ті речі яких він не бачить що вони зникли, по мєлочі. Відппрсіться в якийсь день із роботи, зберіть решту і досвідос на нову квартиру. Його всюди в блок. Залиште повідомлення що ви пішли аби він не заявив у поліцію про ваше щникнення. Все.