Проработник• 17 ноября 2025

Брак

Могут ли сейчас жить муж с женой без общих детей? Я на сегодняшний день чайлдфри лично. Ну и остались дети от предыдущих браков.
Как вы думаете какая перспектива будущего? У нас любовь 🥰😍❤️❤️❤️❤️❤️❤️
Вакцениро Вона• 17 ноября 2025
Ви зовсім не фрі ...
Стрекозей• 17 ноября 2025
А кто запрещает? Живите как хотите)
автор Проработник • 17 ноября 2025
Ответ дляВакцениро Вона
Ви зовсім не фрі ...
Если честно, то вы правы, вообще мне уже эти дети , голова кругом... Поэтому у меня режим Чайлд фри...
автор Проработник • 17 ноября 2025
Ответ дляСтрекозей
А кто запрещает? Живите как хотите)
Как вы думаете насколько долговечен такой брак? 3-5 лет максимум??
волосатое стекло• 17 ноября 2025
Сестра моя не хотіла більше дітей після смерті першого чоловіка.
Але ледве знайшла такого чоловіка, щоб теж не хотів. І у неї, і у нього по дитині.
Зараз діти вже дорослі, спільну не народили.
Стрекозей• 17 ноября 2025
Ответ дляПроработник
Та хоть до конца дней одного из вас.
Швендяю містами• 17 ноября 2025
Я б не хотела у себя дома чужих детей
Анонім Перший• 17 ноября 2025
Сколько лет мужчине и вам? У него есть ребенок? Опять же ключевое, а что хочет этот мужчина? Он хочет с вами ребенка? Если вам 50, это один случай, если 30, это другой.
Подмигашка• 17 ноября 2025
У нас з чоловіком нема спільних дітей. У кожного від попередніх шлюбів. Діти майже самостійні. А до чого тут діти до стосунків між чоловіком і жінкою? Я чоловіка люблю. І дуже радію, що діти виросли, бо хочу побути тільки з ним-у нас не було періоду без дітей.
Доктор Хаос• 17 ноября 2025
Мой муж не хочет детей, у него есть от предыдущего брака. И я не хочу, у меня нет детей. Нам отлично
Мона_Лиса• 17 ноября 2025
Ответ дляПроработник
це якийсь старовинний запліснявілий стереотип. викиньте його з голови.
діти не скріплюють і не розрушають шлюб.
Подмигашка• 17 ноября 2025
Ответ дляМона_Лиса
Не скріплюють точно, але зруйнувати можуть, діти-це серйозне випробування.
автор Проработник • 17 ноября 2025
Ответ дляПодмигашка
Це точно.
МЧСница• 17 ноября 2025
Ну мы прекрасно живём, младший мой ребенок живёт с нами
автор Проработник • 17 ноября 2025
Ответ дляМона_Лиса
Не кожен захоче жінку з дитиною взяти.
автор Проработник • 17 ноября 2025
Ответ дляПодмигашка
автор Проработник • 17 ноября 2025
Ответ дляАнонім Перший
Ближче до 50.
У обох є діти. Я не знаю що він хоче, у нього 7 п´ятниць на неділю в сьогодні він хоче, а завтра передумав, довіряти його словам не можна. Я вважаю, що тих, які є треба до розуму довести. Щоб вони не ходили як безприблудники.
Подмигашка• 17 ноября 2025
Ответ дляПроработник
Ближче до 50.
Ну які діти, реально. Насолоджуватися одне одним поки є ще час, ніхто не знає, що буде завтра.
Мона_Лиса• 17 ноября 2025
Ответ дляПроработник
Не кожен захоче жінку з дитиною взяти.
при чому тут жінка з дитиною.
ми зараз же обговорюємо нову, спільну дитину, вірніше, її відсутність.
автор Проработник • 17 ноября 2025
Ответ дляПодмигашка
О да, это точно. Полжизни эти дети украдут, а потом чемодан соберут и бросят навсегда одну.
Мона_Лиса• 17 ноября 2025
Ответ дляПроработник
Ближче до 50.
правильно ви вважаєте. а його не слухайте. покивали-поугукали і робите по-своєму.
Мона_Лиса• 17 ноября 2025
Ответ дляПодмигашка
ну, начебто вважається, що якщо вже в шлюбі були проблеми, то дитина їх усугубить.
згодна, що народження дітей - це випробування.
ніколи такого не було• 17 ноября 2025
Та не, не могут. Помрут.
Анонім Перший• 18 ноября 2025
Ответ дляПроработник
Ближче до 50.
И вас не смущает в таком возрасте рожать? Можно скорее всего не забеременеть уже
автор Проработник • 18 ноября 2025
Ответ дляАнонім Перший
Я теж так думаю, але і думати що нічого не буде теж неправильно.. лучше перебдеть, чем недобдеть.