Маргарита и Мастер• 17 ноября в 21:46
Як склалося ваше життя після розлучення?
Дівчата , чи існує життя після розлучення ?
Дитині 1 рік і я розумію , що ми з чоловіком як кіт з собакою живемо .
До декрету малу хорошу роботу, в принципі можу сама нас забезпечувати , але я не з тих «сильних та незалежних» все ж таки є як приклад -батьки і сімейні цінності.
Шкодую , що дитина буде без батька (
сЛАдКОежКА• 17 ноября в 23:29
Ответ дляМаргарита и Мастер
Ви думаєте, що шлюб руйнує відносини?
Де познайомились з новим чоловіком?
Ні. Я так не думаю. На с/з
СережкинаЯ• 18 ноября в 05:51
Ответ дляКарма хамелеона
А скільки в першому шлюбі прожили?
Відчуваю,скоро і мене таке чекає
В шлюбі 4 роки. Й мені не хотілось від нього дітей …
СережкинаЯ• 18 ноября в 05:51
Ответ дляМаргарита и Мастер
А де познакомились з другим чоловіком?
На роботі
парИла я парИла• 18 ноября в 08:19
Ответ дляТут как тут
Вы сериалов пересмотрели
В Украине другая система
Чому це, у нас з колишнім до війни так і було, 50% часу син жив у нього і 50% у мене, він сам так хотів і син був не проти. Після початку війни колишній пішов добровольцем в ЗСУ, тепер бачаться тільки коли приїзжає додому. Син навіть у школу ходив і ходить в тому районі де тато живе.
Тут как тут• 18 ноября в 10:11
Ответ дляпарИла я парИла
В Украине это все не называется ’опека’
И ее не надо делить, по факту отец и мать имеют равные обязанности и права, если никто не лишен прав