Стефанія• 19 ноября в 01:08

ПАП-тест, я правильно розумію, що

це щось типу біопсії, коли відривають шматочок шийки? і тому навіть при здоровій шийці без ектопії має трохи покровити?
НаБалКоніХодять• 19 ноября в 01:19
Нет это не биопсия. Это анализ клеток на поверхности. Но покровить может , потому что используется ёршик который может травмировать слизистую .
Крихітка на всі• 19 ноября в 01:25
Нет это не биопсия, берут ваш мазок, а не кусочек.
Нафаня Маня• 19 ноября в 03:15
Сама передивляюся інф. Про ПАП тест, вона дуже різна.
Нафаня Маня• 19 ноября в 03:17
Якщо Пап тест не дуже гарний, і я не впевнена у лікарі,.чи можно піти до іншого чи змінити вузукопрофільну клініку на іншу.
Нафаня Маня• 19 ноября в 03:20
Бо те що мені запропонували самій розгортати стерильний гінекологічний набір і брати деякі речі з нього, а руки я не помила і не продезинфікувала. Медсестра на місці була... Зараз переживаю.
Гигиенишвили• 19 ноября в 07:53
Пап тест и цитология это одно и тоже или нет?
Можу брикнути• 19 ноября в 08:21
Ответ дляГигиенишвили
Так
Тільки він може бути рідинним методом, більш точний
Злюка-закусюка• 19 ноября в 08:22
Ответ дляНафаня Маня
В этом наборе не входит предмет для забора материала и для хранения материала.
Бахіли медичні низькі, 1 пара.
Пелюшка гігієнічна, 1 шт.
Рукавички латексні, розмір М, 1 пара.
Дзеркало Куско з поворотньо-ступінчастим фіксатором, розмір М, 1 шт.
Ничего тут нет такого страшного, что нельзя потрогать
А клинику вы поменять можете, достаточного вашего желания
Можу брикнути• 19 ноября в 08:24
Автор, ви ніколи не здавали Пап?
120-120-120 (не худею)• 19 ноября в 08:46
Це коли мажить різними речовинами і дивляться реакцію? - здавала, х з що там робили
Нафаня Маня• 19 ноября в 10:52
Ответ дляЗлюка-закусюка
Бахіли медичні низькі, 1 пара.
Пелюшка гігієнічна, 1 шт.
Рукавички латексні, розмір М, 1 пара.
Дякую за відповідь, такого відношення ще ніде не зустрічала. Мені в цій лікарні виписали направлення на узі, не знаю чи можу я в іншій клініці пройти це узі. В цих я навіть результати не хочу забирати, настільки ’приємні лікарі’