Блондинка в Законе• 19 ноября 2025

Хтось пробував робити домашній майонез?

Він справді смачніший, чи краще не возитися?
Примарочка• 19 ноября 2025
Ответ дляХтомолодець? Я!
Да. Я сегодня сделала, написано постоит и чуть вкус изменится, пока он мне вкусный, но кислый
Через маринад, мабуть, я аквафабу готую самостійно з нуту, так, нечасто, бо всякі такі салатики нечасто готую.
В моїй хаті моя правда• 19 ноября 2025
Я пробувала. Він схожий на радянський, більше на щедро львівський. Тому хто любить ті солодкі торчини чи хелманси- він буде зовсім інший і не привичний. Мені сподобався, бо я купую виключно щедро майонез
Хтомолодець? Я!• 19 ноября 2025
Ответ дляСусідка знизу
Краще на рідині з квасолі.
Це називається аквафаба, там багато білка, добре збивається, по вигляду більше як меренга, ніж як майонез)
Але смак тої рідини дуже виразний, тож на любителя. Я не любитель)
Не, с фасоли даже пробовать не хочу, не люблю её.
Сегодня сделала на жидкости с горошка, на вид майонез, получился густой, на вкус майонез, только кислый, теперь жду пока настоится. Если вкус не изменится, то больше не буду делать.
Сусідка знизу• 19 ноября 2025
Ответ дляХтомолодець? Я!
Я якраз тому і написала про квасолю, там смак не такий різкий, як в горошка. Але якщо не любите, то краще не експериментувати.
Фима Собак• 19 ноября 2025
Ответ дляPeggy
А дайте рецепт пжлста, у меня жидкий получается.
Додайте більше олії. Чим більше олії - тим густіший майонез буде.
Я роблю такий майонез ’Провансаль’: 1 яйце, 0,5 ч.л. солі, 0,5 ч.л. цукру, 0,5-1 ч.л. гірчиці, 1 ст.л оцту або лимонного соку, 160 мл олії
Фима Собак• 19 ноября 2025
Ответ дляКлевотница
Послухаю. Скільки не робила - не можу підбрати кислоту/сіль/цукор, щоб був як купований. Може, хтось порадить?
1 яйце, 0,5 ч.л. солі, 0,5 ч.л. цукру, 0,5-1 ч.л. гірчиці, 1 ст.л оцту або лимонного соку, 160 мл олії. Це якщо ви любите майонез ’Провансаль’, з кислинкою. Якщо ні - зменшіть або приберіть оцет/лимонний сік
Хтомолодець? Я!• 19 ноября 2025
Ответ дляПримарочка
Не знаю, маринад в горошке не кислый же вроде. Надеюсь отстоится и будет не такой. Он вкусный, но не такой как магазинный, что можно ложками есть
Фима Собак• 19 ноября 2025
Ответ дляДжага-джага
Є на варених
На варених дуже рідкий виходить. Скоріше - соус, а не майонез. Але теж смачно. Сірі яйця емульгуються, а варені - ні
Люблю джаз• 19 ноября 2025
Сразу делай в поллитровой банке, чтобы потом не перекладывать.
Моторошні троянди• 19 ноября 2025
Ответ дляДжага-джага
Я не знаю навіщо його зберігати. Це робиться на раз
З одного яйця виходить грам 200, не менше, як його за раз з´їсти, він же жирний.
Моторошні троянди• 19 ноября 2025
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
Так який смак вийде від спецій залежить.
В моїй хаті моя правда• 19 ноября 2025
Ответ дляМоторошні троянди
Там в складі класичному іде оцет, тому він буде з кислинкою.
Моторошні троянди• 19 ноября 2025
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
Оцет можна ж за смаком додавати, а не за рецептом.
Peggy• 19 ноября 2025
Ответ дляФима Собак
Дякую.Це саме на 1 перепелине яйце? Чи куряче?
Фима Собак• 19 ноября 2025
Ответ дляPeggy
Куряче
Хтомолодець? Я!• 19 ноября 2025
Ответ дляPeggy
Перепелиных 2-3 достаточно, я и на 2х, и на 3х делала, одинаково получается
Хтомолодець? Я!• 19 ноября 2025
Кстати, мой на аквафабе постоял, уже чуть другой вкус, не такой кислый. Позже ещё попробую, теперь он мне напоминает вкус майонеза из детства, сейчас такого вкуса в магазинных нет
Джага-джага• 19 ноября 2025
Ответ дляФима Собак
Густий
Джага-джага• 19 ноября 2025
Ответ дляМоторошні троянди
В мене на молоці
Злюсь до кипіння• 20 ноября 2025
Ответ дляДжага-джага
Як ви зробите на раз столову ложку, наприклад) Блендер, мабуть, менше 100-150 мл і не зможе збити. Вся ця історія з натуральністю домашнього майонезу для мене мимо, бо я краще з´їм ложку некорисного покупного, ніж зроблю сама зі склянки олії і вперіщу його тут же, ще й блендер оближу Калорійна бомбіща
Джага-джага• 20 ноября 2025
Ответ дляЗлюсь до кипіння
Ну ми майонез їмо 2 рази на рік, коли салат роблю для гостей. Звичайно, що столову ложку не зробиш.