12 галюцинаций• 19 ноября 2025
Щось я більше не вивожу цей весь п@здець
Хто теж не вивозить, пишіть, будем невивозити разом. Чим далі, тим гірше. Чим підтримуєте свою кукуху і своє фізичне здоров’я?
Скромняшка• 19 ноября 2025
Ответ дляКавуся
Клуб анонимных невывозюх.
Давайте, хоть город называть, чтоб понимать как помогать друг другу
ну он тут уже допомагають- закрили плівки,в яких ппц по обороні. Як чудесно -нервувать не будете!!
Вишневий цвіт• 19 ноября 2025
Я в такі моменти прибираю доступ до всіх інформаційних ресурсів і різних інших помийок. Що ви тут робите? Шастати по форумах треба мати відмінну психологічну форму. В цьому інформаційному просторі і здорового розхитають.
Фрикаделька• 19 ноября 2025
Было сложно, но терпимо, а как мужа мобилизовали, так я поняла, как было на самом легко до того(
Поэтому у кого вся семья вместе сейчас - у вас уже не все так плохо.
Не пириживай• 19 ноября 2025
Ответ дляТрамвайGirl
Треба вивозити, треба. Як казала моя тітка ’а я помаленьку’. Скеля була людина. Вивалити на себе всі страхи світу то дурне. Вигрібати треба помаленьку. Голову рівніше, плечі розправила, спину диклофенаком натерла, нарциси і тюльпани посадила, троянди на зиму підгорнула. І молодець. А завтра буде завтра.
А моя бабушка говорила - живы будем не помрем.
В раскулачивание потеряла отца, сестру, всю войну прошла, потеряла младшего брата и жениха.
Радость находила в заботе о внуках и дочери, в помощи семье.
Українська зірочка• 19 ноября 2025
Ответ дляНе пириживай
Сильна у вас бабуся була, не кожен зміг би це все винести.
мимАпроходила• 19 ноября 2025
Ответ дляБабульція
Елка Маси, хвасты Нади и зависить его заклятых «подружек» )
Онли Блэк неглиже в ванной и карлик в чемодане )
Эх, были же времена
Масі на жаль тут немає, Наді теж, ех...А моя історія тут почалась із гойдалки взимку. Так затишно було, ех