ніколи такого не було• 19 ноября 2025

Ви б підозріло поставились до людини в масці?

Після запалення легенів і важких антибіотиків імунітет ні до чорта. Плюс сама ще страшно кашляю, тож в транспорті, магазинах, аптеках - одягаю саморобну медичну маску. Уже двічі докалупалися з пустого місця контролери і навіть поліцаї, захотіли перевірити мої документи. Невже людина в масці так підозріло виглядає зараз?
Ms. Iphone• 19 ноября 2025
Мало ли вы хотите какого-нибудь депутатика подрезать, доверяй но проверяй)
автор ніколи такого не було • 19 ноября 2025
Ответ дляMs. Iphone
Нє, ну якщо б могла без наслідків, то кандидатів у нас повно…
Milkis• 19 ноября 2025
Носіть маску для свого здоровʼя. Ну і український паспорт. Здоровʼя важливіше! Перевірять документи і відпустять. Скажете причину. До речі, в Києві в метро часто бачу людей в масках, ніхто особо не звертає на це увагу
Ответ дляMilkis
Це напевно залежить від того, в якому саме районі. Напевне, на Лісовій ніхто б не парився. На Подолі щось нервують.
Області пітьми• 19 ноября 2025
У нас колега хворіє онкології. Після хімії всюди носить маску. Зараз до цього всі спокійніше відносяться.
Садоводница• 19 ноября 2025
Вдягайте аптечну одноразову маску. Часто бачу людей в масках в транспорті. Ніяких підозр (тим більше після коронавірусу) вони не викликають.
Ответ дляОбласті пітьми
Здоров’я вашій колезі! Тут точно хай всі їдуть нафіг!
ЛижТолько• 19 ноября 2025
Я ні, все ніби зрозуміло, що тут підозрілого

Але регулярно бачу диких людей, які витріщаються на людей в масках (і на мене в масці), печально, що в нас люди такі якісь дикі і темні(
Ответ дляСадоводница
Я теж про це подумала, бо коли вдягала звичайні медичні, ніхто уваги не звертав. А ця тканинна, чорного кольору. Сприйняли мене за анархістку по ходу
Детские_Будут?• 19 ноября 2025
Вперше чую, щоб дошкуляли через маску. Я постійно одягаю маску в великих скупченнях людей, в магазині, в транспорті( хоч їжджу рідко міським транспортом), жодного разу ніхто не підходив. Навіть в магазині ніхто косо не дивиться і не лякається, в чергах ладні на голову вилізти і сісти зверху.
Кукусикиииииии• 19 ноября 2025
Не піз*іть
Никому вы в маске не интересны
Ответ дляКукусикиииииии
Не піз*іть
Никому вы в маске не интересны
Тоді як пояснити таку увагу до моєї персони саме сьогодні? Якщо єдине, що змінилось - саморобна маска?
Анонимба• 19 ноября 2025
Ответ дляніколи такого не було
Саморобна маска не гігієнічна і не дає захисту. Чистий випендрьож. Носіть медичні маски.