Метелик• 20 ноября в 14:28
Якийсь юморист назвав цей період відпусткою
Я про декрет.
Розкажіть, ви згадуєте з теплотою той час чи сіпаючим оком.
Направду, працювати на роботі легше.
А коли і робота, і дома діти....то вже нема відпустки ніде і ніколи
Направду, працювати на роботі легше.
Кондуктор троллейбуса• 20 ноября в 14:29
Так, це відпустка, за рік встигла дуже багато . Але довго не засиджувалися, мозок вимагає навантаження.
Метелик
• 20 ноября в 14:30
Ответ для100%
Мені себе стає страшно шкода, як згадую.
Моя декретна трохи затягнулася і я мала можливість не вискакувать швидко на роботу, якраз ковід почався...то діти підросли і я ще вдома.
Ото був кайф. Розправила плечі. Да, то був кращий період мого життя
Сиренькая• 20 ноября в 14:31
2 дочки, с ужасом думаю что прийдется и им через это проходить. И самый большой страх что будут просить помощи
Лукава_Кiшка• 20 ноября в 14:31
Просто у радянському союзі за часів Сталіна на цей період відпустки не було
Метелик
• 20 ноября в 14:31
Ответ дляСиренькая
Як мама синів я дивлюсь зараз звисока на вас)
Метелик
• 20 ноября в 14:32
Ответ дляЛукава_Кiшка
Сволочі. Нікому не потрібні діти, які мали як бур´яни вижити і вирости
Сиренькая• 20 ноября в 14:32
Ответ дляМетелик
Та если у них жены будут как я - тоже не позавидуешь, простите
Для мужа это тоже был тяжелый период, учитывая мои психи.
ГейСюда• 20 ноября в 14:33
Ответ дляСиренькая
Метелик
• 20 ноября в 14:33
Ответ дляСиренькая
Я сподіваюсь мені ті жОни хоч покажуть внуків.
А то не передбачувано...
Барабасиха• 20 ноября в 15:08
Ответ дляСиренькая
Ну а, якщо чесно, не маєте бажання полегшити своїй дитині цей тяжкий період?
По суті, він тяжкий, коли немає допомоги і передиху.
Мої батьки просто не розуміли, як це тяжко. Бо мене, єдину дитину, до 12 років ростила і виховувала бабуся. Тому, моя мама пишалася тим, що я сама з усім пораюся з 2 погодками, а сусідка доньці допомагає. А мама з татом сказали, що їм вже все це тяжко, тож я і не просила.
Сиренькая• 20 ноября в 15:14
Ответ дляБарабасиха
Ну в моем сообщении было больше юмора, чем вы восприняли. Надеюсь доживу до внуков и не буду раздражать детей помощью. Но прям мечтаю ли я об этом? Скорее нет.
Никакие борщи и прогулки с колясками от бабодедов не помогли мне удержать кукушку после вторых родов. Просто не повезло. Психиатр и вкусные таблеточки решили проблему. Вот это и пугает.
Барабасиха• 20 ноября в 15:27
Ответ дляСиренькая
Це тяжко (((
В мене кукуха поплила дуже відкладено. А в чоловіка нервовий зрив стався як раз перед народженням молодшого. І я, по суті, залишилася один на один з двома дуже маленькими дітьми і чоловіком у незрозумілому стані.
Повітруля• 20 ноября в 15:52
Ответ дляЛукава_Кiшка
Зато были ясли в которые можно отдать ребёнка.
Сейчас только недавно вроде решили пособие что-то вроде 7 тысяч дать. Только во время войны появилась возможность поехать в Европу на пособие. Зато буквально 5 лет назад родила, потратила пособие на кроватку и коляску, а потом хоть подыхай с голоду. 860 грн в месяц - это чисто на подгузники и частично на прикорм ребёнку. Женщина работать не может ибо яслей с 3 месяцев нет, а денег ей на неё саму не платилось ни копейки.
Но в СССР плохо что можно было работать и получать зарплату.
Лукава_Кiшка• 20 ноября в 16:11
Ответ дляПовітруля
Вы мечтаете жить в ссср сталинских времен и работать на заводе 6 дней в неделю? Это довольно странное желание. Посмотрите фильмы тех времен и обратите внимание на интеръер квартиры рабочих (например люстра из газеты)
Папина дочка• 20 ноября в 16:17
Згадую з теплом. Малесенькі солодкі дітки, ще не роблять тобі нервів, не бачиш морд керівництва, сама собі плануєш день, реально то були найкращі часи. Ще й підробіток мала.