Ондатрова шуба• 20 ноября в 15:04

Написали что графики не действуют, света не будет вообще Киев

Так и по графикам света нет целый день
Намазюкана нішою• 20 ноября в 15:54
Такое впечатление, что крысы с миндичгейта решили нас шантажировать отключением и завалом энергетики, чтобы показать свою нужность 🤦‍♀️
Кнопус• 20 ноября в 15:54
Ответ дляСтигла полуниця
А вы во всем такая зануда?))
Ви склад на упаковці продукту читаєте? Чи вам байдуже що ви їсте?
интайм_не_предлагать• 20 ноября в 15:55
Ответ длянеДодекаэдр
Тому пуйло дзвонить Трампу і водить за ніс, щоб нові санкції не вводили?
извините, но у меня знакомых таких куча (при этом мужчин), которые вот так воют, как Вы что они против того, чтобы сдаться, а до перемоги. Ну я у одного спросила, так Вася почему ты не в окопе иди защищай свою перемогу на что мне сказал не я точно не пойду. Автор, вы с таких? чужими руками говно гребсти?
Чебураха з перцем• 20 ноября в 15:55
Ответ дляКриниця щастя
Боже упаси.Я от перемагаторов держусь на приличном расстоянии в жизни.
Ще б від Порадниці трималися так же..було б супер
Дама_с_караваем• 20 ноября в 15:56
Ответ дляДама с собачкой
а це падлюча натура. у мене погано,то нехай і там буде погано. це ж внутрішня сволота, бидло проклятуще. треба щоб погано було скрізь,тоді не так пече. скрізь стріляли,скрізь не було світла...просто дно. отака бидлота вонюча сидить і гамнягає.
Ну в данному випадку не те. Це ж вже не перший рік, коли Київ бомблять - світла немає. Західну Україну бомблять світла знову ж таки немає в Києві, а не на Західній. Таке враження, що знайшли цапів відбувайлів) Я вже з гумором пишу, без агресії, бо як побачила куди летить вся фігня уже розуміла, що світла ще більше не буде саме в тих областях де і так вимикали скажено, а не ті області куди прилетіло) Хоча з тим, що натура в нас українців така і справді є. Я в цьому переконалась в 2022-му коли хвилювалась за харків´ян, а вони хвилювались, що інших не б´ють, або б´ють меньше.
Області пітьми• 20 ноября в 15:56
Ответ дляНамазюкана нішою
’Президент принял решение не увольнять Ермака. Его будут оставлять и идти в контратаку на всех, кто был причастен к «МиндичГейту». Сейчас об этом объявят и начнут снова атаку с «русским следом». Сначала медийно – что-то типа как вчера «помойки» Офиса уже начали разгонять что-то о «плане Уиткоффа» и что спецоперация «Мидас» это принуждение к нему. Ну и дальше мы ожидаем мощную контратаку уже против всех, кто хоть как-то задействован в расследовании’, - пишет нардеп Железняк.
Тріль!• 20 ноября в 15:56
Ответ дляЧебураха з перцем
Я так вважаю, не треба було кричати Путін прийди.....а ті, хто нормально й там був...треба було таким рота закрить....тепер маємо що маємо
Удалено администрацией...
Криниця щастя• 20 ноября в 15:56
Ответ дляЧебураха з перцем
То західній Україні не треба було у 1939 році кричати Сталін прийди,то тепер маємо,те що маємо.
Області пітьми• 20 ноября в 15:57
Ответ дляКриниця щастя
Согласна. Зря их к Украине присоединили
Дама с собачкой• 20 ноября в 15:57
Ответ дляДама_с_караваем
ага. але я відпочивала в ЗУ на мінводах. світла там теж нема. просто готель мав генератор. а так люди звичайні теж без світла.
Сумка з негодою• 20 ноября в 15:57
Ответ дляKROX@
Рада за вас, в мене 6.1, поки все як годинник
Бачите як буває, хотіли ’ порадувати ’ когось, а зраділи ’ своєму ’
Стигла полуниця• 20 ноября в 15:57
Ответ дляКнопус
Смотрю только срок годности)
Криниця щастя• 20 ноября в 15:58
Ответ дляСкіфська пектораль
Да, украл все, но все улицы подсветил и сделал праздник жизни во всем городе.
Видволикае вид поганых новын
Чебураха з перцем• 20 ноября в 15:58
Ответ дляТріль!
Удалено администрацией...
Дурко не дурко....а на жаль так і є....тепер розхльобуємо всі. Але Сходу дісталося найбільше(((його просто стирають з землі(
Весёлая морковка• 20 ноября в 16:00
Ответ дляЧебураха з перцем
Удалено администрацией...
неДодекаэдр• 20 ноября в 15:58
Ответ дляинтайм_не_предлагать
У вас застарілі речьовки
Не проймає.
Це стосується санкцій на кацапів, так вони ж самі просять їх зняти. Тільки в альтернативній реальності у деяких порадниць, санкції то на добро кацапам йдуть.
І навіть путін не розводить Трампа, відтерміновуючи їх.
KROX@• 20 ноября в 15:59
Ще потішу переживальників «а что на Западной», які не вміють користуватися Гуглом
Криниця щастя• 20 ноября в 15:59
Ответ дляЧебураха з перцем
Слава богу,это от вас зависит всё меньше и меньше
интайм_не_предлагать• 20 ноября в 15:59
Ответ длянеДодекаэдр
У вас застарілі речьовки
Не проймає.
так це не речьовки, ви можете саму себе запитати, що ви особисто робите для перемоги? і головне дійсно чому не на війні?
Сумка з негодою• 20 ноября в 16:00
Ответ дляKROX@
Вони не діють. Заспокійтесь
неДодекаэдр• 20 ноября в 16:00
Ответ дляВесёлая морковка
Удалено администрацией...
Яка краса
Ця тема, того кацапи і намагаються так розкол внести. А люди бездумні інструменти
KROX@• 20 ноября в 16:01
Ответ дляСумка з негодою
Вони не діють. Заспокійтесь
А ви і у Львові, і у Нововолинську одночасно перебуваєте
Просто чудо природи якесь)))
Дама с собачкой• 20 ноября в 16:03
А я собі в обід купила пусети з сапфірами,які хотіла. І я щаслива
Remensa• 20 ноября в 16:02
Народна забава - гризня під анонімами🤣
Народ, вам робити нема чого? Прихильницям трупіна даєте привід потішитись.
Маю сечі• 20 ноября в 16:01
Ответ дляВетерВполе
Удалено администрацией...
або звалити у Німеччину... 🤦
Чебураха з перцем• 20 ноября в 16:01
Ответ дляВесёлая морковка
Удалено администрацией...
Дякую, мені просто до ЗУ км 600 мабуть. В мене знайомі є які в 2014 це кричали на головні площі Донецьку. Ви вважаєте людей ворогами, а вас ні. Польський можете собі взяти, мені з українським паспортом добре
Сумка з негодою• 20 ноября в 16:02
Ответ дляKROX@
Просто чудо природи якесь)))
По всій Україні, екстренні відключення.
Десь є десь немає
Чебураха з перцем• 20 ноября в 16:02
Ответ дляКриниця щастя
Не кажи гоп....
интайм_не_предлагать• 20 ноября в 16:02
Ответ длянеДодекаэдр
Яка краса
розкол внести наші політики впершу чергу, бо поділили на бідних і тих які крадуть так вже що і кінця не має.
Весёлая морковка• 20 ноября в 16:03
Ответ длянеДодекаэдр
Яка краса
Ви перші внесли розкол своїм хейтерством таких самих українців, це ваша вина