Аленький носочек• 20 ноября в 17:16

У військовому інституті перевіряють догани курсантам за відмову

Військова служба правопорядку у ЗСУ розпочала перевірку в Житомирському військовому інституті імені С. П. Корольова після заяв курсантів про догани за відмову приходити на шикування у військовій формі.

За даними спільноти SLON FM, керівництво інституту накладає догани на кілька рот курсантів, які виконали рекомендації Генштабу та не з’явилися на шикування у формі з міркувань безпеки.

Інститут заявив, що інформація була викривлена, зауваження не стосувалися питань безпеки, а заклад дотримується всіх вимог щодо заборони масових заходів і шикувань.

«Зауваження дійсно мало місце, проте його зміст не стосувався питань, які можуть поставити під загрозу життя та здоров´я курсантів. Наголошуємо, що навчальний заклад дотримується безпекових вимог, зокрема, заборони на проведення шикувань та інших масових заходів, а освітній процес проходить з дотриманням вимог та наказів Міністерства оборони України та Міністерства освіти і науки України», – зазначили в Інституті.

Військова служба правопорядку у Збройних Силах України повідомила, що проводить опитування військовослужбовців, вивчає дії як командування, так і курсантів, щоб встановити обставини та надати правову оцінку. До завершення перевірки просять утриматися від поширення неперевіреної інформації.
автор Аленький носочек • 20 ноября в 17:17
https://sud.ua/uk/news/ukraine/346667-v-zhitomirsk...
Закусенец• 20 ноября в 17:21
Удалено администрацией...
Жена аллигатора• 20 ноября в 17:38
Ответ дляЗакусенец
Удалено администрацией...