Звездолётчица• Изменено 21 ноября 2025
Порадьте толкового стоматолога хірурга. Хочу мамі поставити імпланти, треба 4 шт
Київ
Щоб рука легка була, приватного, але ціни за сам імплант до 15000 грн
Щоб ціна не 500000 грн за 1 щелепу
Є лакшері стоматологи , я розумію, але їй цього не треба
Просто жувати
Зараз має вставну конструкцію на жувальні зуби (передні є)
Це ж треба ще пів року важко жити, не жуючм
Щоб ціна не 500000 грн за 1 щелепу
Просто жувати
Меряю от 0• 21 ноября 2025
Ответ дляЗвездолётчица
не факт що вони приживуться, в такому віці стоматологи часто відмовляють.
Звездолётчица
• 21 ноября 2025
Ответ дляМеряю от 0
Оці лакшері не відмовляють взагалі
Чому вони можуть не прижитись?
Меряю от 0• 21 ноября 2025
Ответ дляЗвездолётчица
Оці лакшері не відмовляють взагалі
Чому вони можуть не прижитись?
ну то вони зрозуміло, гроші не пахнуть. То му що вікові зміни і стан кісток ніхто не відміняв.
Меряю от 0• 21 ноября 2025
Ответ дляAlex_Kri
нормальный возраст
тому і важливо знайти нормального лікаря для консультації
Маурита• 21 ноября 2025
Болюча тема, самій треба ставити 4 імпланти та нарощувати кістку. Ходила в Гармонія Дентал (Київ, вул Панаса Мирного, 51). Невелика стоматологія, головний лікар - хірург, Він мені цілу годину пояснював що і як треба робити з усіма деталями. Дорогі не навязував.
В моєму випадку виходить 130 тис за 4 імпланти. В двох місцях буде нарощування кістки.
Консультація безкоштовна, тільки треба попередньо зробити КТ верхньої та нижньої щелепи. ЛІкар дасть направлення.
До цього була в іншій клініці (там де ставила брекети), теж саме за 155 тис. +/-, але поверхнево поставились, кругом нарощувати , все треба. І це корейські імланти хорошої якості. Швейцарські за 200 тис. + ...
А в кінці кінців нижні мені навіть не можна нарощувати ...короче, є нюанси.
Херсон це Україна• 21 ноября 2025
1. Не факт, що воно треба а 70 років. Намучаєте її, а скільки їй з ними доведеться походити, невідомо.
2. Стан кісткової тканини в такому віці -поганий. Тобто розраховувати на стандартну процедуру і стандарну ціну не треба. Все це буде ускладнено. Нащо воно вам треба?
Якщо наявна конструкція не влаштовує, зробіть нову, у кращого спеціаліста, дорожчу. Але мучати людину в 70 років імплантами....
Запасная спина• 21 ноября 2025
Ответ дляAlex_Kri
нормальный возраст
А скажите пожалуйста, если зубы здоровые но шататься передние нижние 2 по середине, можно их как-то спасти, типа десну нарастить ?
Ответ дляЗапасная спина
В некоторых случаях это возможно. При определенных формах костного дефекта.(Эти случаи не так уж часты. И специалистов желающих этим заниматься надо еще найти). Или при более-менее нормальной кости, но в период обострения пародонтита. (что проще) .
Запасная спина• 21 ноября 2025
Ответ дляAlex_Kri
Спасибо
Из Кукуева я• 21 ноября 2025
Автор, вам здесь правильно пишут В 70 лет могут не прижиться.Ваша мама сдавала анализ на остеопороз , при котором импланты могут действительно не прижиться? Тем более, что вы хотите еще и за недорого
Малая еще та• 21 ноября 2025
Ответ дляЗвездолётчица
Оці лакшері не відмовляють взагалі
Чому вони можуть не прижитись?
Вік, болячки. Климчака Володимира знайдіть. В державній десь 450 євро імплант
Лукава Кішка• 21 ноября 2025
А кості є ще ? Бо можливо буде потрібно наростити кісткову тканину, а потім вже імпланти ставити.
Звездолётчица
• 21 ноября 2025
Ответ дляИз Кукуева я
В неї є остеопороз
Звездолётчица
• 21 ноября 2025
Ответ дляЛукава Кішка
Сказали шо вони підсипають кістку
Вона була в 3-х лікарів , суазали всі шо все роблять
Указка• 21 ноября 2025
Ответ дляЗвездолётчица
Сказали шо вони підсипають кістку
Вони то зроблять. Але ризики ви маєте розуміти.
Я оцінила ризик в такій самій ситуації, як у вашої мами, у своєї мами на 75% негативний і від імплантів відмовилися.
Звездолётчица
• 21 ноября 2025
Ответ дляУказка
А як ви вирішили проблему?
Зробили бюгельний протез?
Указка• 21 ноября 2025
Ответ дляЗвездолётчица
А як ви вирішили проблему?
Зробили бюгельний протез?
Так, бюгель.
Вітчим досі бавиться з підживленням кісткової маси, імплантами, вони злітають у нього періодично, навіть від чихання, лікар старається, вживлює знову....Ну нафіг таке треба?!)
Звездолётчица
• 21 ноября 2025
Ответ дляУказка
Так, бюгель.
А йому скільки років