ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 21 ноября 2025

Немовля, яке знайшли на смітнику

Трейдер кріпти• 21 ноября 2025
Ответ дляБабка-байкерша
Да, я неприятно удивлена комментариями. Почему-то 14-летних выставляют недееспособными. ’Не понимали, не знали’. Шта?😲 Это страшно, что такое оправдывают.
Ті хто з нею спав, теж не знали що до чого?! Чому вся вина тільки на дівчині?!
Идууу--уууу блин• 21 ноября 2025
Ответ дляТрейдер кріпти
Можна..
В мої юні часи, в паралельному класі дівчина боялася сказати батькам, затягувала живіт спеціальний поясом. Дізналися коли народжувала, благополучна родина, батьки працювали нормальні. Дитина згодом померла( затягування впливавало на розвиток)
В мами в школі на роботі був випадок, дочка була вагітна теж боялася мамі сказати, живіт був не великий в дочка схильна до повноти, дізналися коли теж подзвонили з лікарні, і це родина вчителів.
Вік дівчат 15-16років
Это сапожник без сапог
Трейдер кріпти• 21 ноября 2025
Ответ дляТантрический кекс
Мала вірогідність. Дівчата нині охоче це роблять з ранньої юності. Якась дурна мода
Ну яка мода це завжди було.
ЭмчЭндЭм• 21 ноября 2025
Ответ дляКвітка папороті
Очень интересно читать комментарии. Когда пьяные пацаны нарвались на взрослого мужика, и он одного убил, то ’ребенка убили-погубили’. А когда 15-летняя рожает, то ’тетка- самадуравиновата’. В теме явно мамки сыночек-корзиночек
Как связаны эти истории?
И там и там убийство во втором случае слава Богу нет, в 15 лет уже человек соображает что делает, если у него с головой все впорядке.
Я женщина и мама дочки если что.
Кудлата хмаринка• 21 ноября 2025
Ответ дляМалая еще та
Акронім ’ОБЖ’ в українській мові розшифровується як ’Основи безпеки життєдіяльності’ (ОБЖ) або, в шкільному контексті, ’Основи здоров´я’. Це предмет, що вивчає питання безпечної взаємодії людини з навколишнім середовищем, включаючи природні, техногенні та соціальні небезпеки, а також способи їх мінімізації.
В 5 класі нема такого предмету. Ви досі застрягли в 90-х. І про вікно життя теж нема нічого. І про профілактику вагітності теж нема. Хоч програму відкрийте
Трейдер кріпти• 21 ноября 2025
Ответ дляКвітка папороті
Той рідкісний адекватний коментар
ЭмчЭндЭм• 21 ноября 2025
Ответ дляТрейдер кріпти
Той рідкісний адекватний коментар
Скорее наоборот
Бабка-байкерша• 21 ноября 2025
Ответ дляКудлата хмаринка
Начинается.
Про презики кричат на каждом углу. Вы реально считаете, что подростки не знают про презы?)

Про окно жизни, ещё раз: есть гугл. Можно обратиться к семейному врачу, школьной медсестре, позвонить на телефон доверия. У неё было 9 месяцев, чтобы узнать нужную информацию.
ЭмчЭндЭм• 21 ноября 2025
Ответ дляБабка-байкерша
Начинается.

+100
Тантрический кекс• 21 ноября 2025
Ответ дляЭмчЭндЭм
Жесть
Але в неї все добре склалось. З батьком дитини не одружилась. Сама не хотіла. Довчилась в інституті, вийшла заміж. Народила ще дитину. Так вийшло, що мати на заробітки поїхала за кордон і вона забрала до себе сина матері (брата). Наче як віддала борг. Так він і виріс в неї. Мати на заробітках вже років 15 і досі. Згодом ще третю дитину народила.
Чудова сім´я, будуються. Мати дуже помагає їм з за кордону, машини купила обом дочкам, на будівництво гроші, сину квартиру в Житомирі.
Ту історію згадують з юмором.
Идууу--уууу блин• 21 ноября 2025
Ответ дляБабка-байкерша
Начинается.

Подростки сейчас трахаются в попу чтобы не залететь и делают минет, всё они знают больше нас
Тантрический кекс• 21 ноября 2025
Ответ дляТрейдер кріпти
На козакУ неиа знакУ.
Народна мудрість на віки. Відповідальність і наслідки завжди була, є і буде на дівчатах. Тому так і цінилася в усі часи цнота.
Ну не зараз канєшно
Кудлата хмаринка• 21 ноября 2025
Ответ дляБабка-байкерша
Начинается.

До чого шкільна медсестра. Ви її обов´язки бачили? Ще раз: Гугл тільки в школі і до чого уроки. Батьки зробили УСЕ, щоб навіть елементів статевого виховання до профільної школи не було. Тем про віл, гепатит теж вже нема.
Вдома хай гуглить, є батьки і їх обов´язки.
Лікар без батьків теж не приймає
Малая еще та• 21 ноября 2025
Ответ дляКудлата хмаринка
Може по-іншому називається. З 5 класу з підлітками проводить інформаційну роботу психолог на тему сексуального виховання. Також запрошують у школу гінеколога і вона окремо з дівчатами спілкується на ці теми.
Ну що ви чудите? Ми не в середньовіччі, підлітки все краще за Вас знають, повірте.
Трейдер кріпти• 21 ноября 2025
Ответ дляЭмчЭндЭм
Скорее наоборот
Ні. Якраз все вірно. Неможна звинуваувати тільки одну дівчину. Дитина в неї не сама по собі з´явилася, хтось їй її зробив він так само винен!!!, батьки які не дали дитині можливість прийти з такою проблемою для вирішення теж винні. Соціум який тут кудахче, це теж впливає. Бо дівчина в 14 навряд чи може просто так прийти до лікаря і тихо зробити аборт!
Тантрический кекс• 21 ноября 2025
Ответ дляТрейдер кріпти
Ну яка мода це завжди було.
Ну я 1988 року народж
В мої часи були окремі екземпляри, типу 2 на школу, які ще в шкільному віці мали статеве життя до років 16.
А зараз діти ахаються з 14. Тут часто тоже це читаю
ЭмчЭндЭм• 21 ноября 2025
Ответ дляТантрический кекс
Ту історію згадують з юмором.
Даже не знаю что сказать, лично для меня их семья ненормальная особенно старшая мама, но слава Богу никого не выбросили все живы здоровы.
автор ОчЕнЬ ЧуЖаЯ • 21 ноября 2025
Ответ дляТантрический кекс
На козакУ неиа знакУ.
Ну не зараз канєшно
При чем тут ’цнота’, родила уже, то нафиг выбрасывать? У меня кума в 14 родила, уже малая взрослая сейчас
Кишмишная Мая• 21 ноября 2025
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
А как можно беременность не заметить?
Можно!
Рожала почти в 40 лет. На 38-й неделе положили уже в роддом (типа, чтоб заранее). Так даже девочки с ’аквариумами’ у меня спрашивали: ’А ты точно беременная? Может срок еще маленький?’
У меня был живот, но не сильно выпирал. Можно было подумать, что я просто толстая такая.
Мало того, никто из соседей, знакомых, друзей не видели, что я беременная. (Беременность была долгожданная, поэтому никому и не говорили)
Кудлата хмаринка• 21 ноября 2025
Ответ дляМалая еще та
Це у вашій школі. Дописувач впевнена в БЖД, якого е існує. В багатьох школах психолог і гінеколог не займаються цими питаннями, бо батьки проти.
Рівень сексуальної освіти низький. Ахаться то не освіта
Трейдер кріпти• 21 ноября 2025
Ответ дляТантрический кекс
Ну я 1988 року народж
Я 1983 були різні і в 13-14 були різні
ЭмчЭндЭм• 21 ноября 2025
Ответ дляТантрический кекс
На козакУ неиа знакУ.
Ну не зараз канєшно
Ну это раньше так было, а сейчас есть противозачаточные средства в современном мире живем.
Кудлата хмаринка• 21 ноября 2025
Ответ дляТрейдер кріпти
Якщо врахувати, що більшіть вагітностей від представника близького оточення,то ситуація ще гірша
Тантрический кекс• 21 ноября 2025
Ответ дляЭмчЭндЭм
Може інших би зламала така ситуація. Але іони якось згуртувались і один одного підтримали
Спочатку мати, потім дочка.
ЭмчЭндЭм• 21 ноября 2025
Ответ дляКудлата хмаринка
Лікар без батьків теж не приймає
Гинеколон принимает, точно
Просто болталка• 21 ноября 2025
Щасливої долі малюку. Раз вижив в таких скрутних умовах - значить він тут дуже потрібний.
Идууу--уууу блин• 21 ноября 2025
А мой хочет ребенка, но блин он материально не тянет, какого ребенка, совсем тютю
И это ему 41, наверное чтобы было как у всех, об остальном он не думает, волшебный
Трейдер кріпти• 21 ноября 2025
Ответ дляЭмчЭндЭм
В 14 років дівчина в аптеці купить щось на власний розсуд?! Чи піде сама до гінеколога питати що пити? Чи з мамою? Презервативи підлітки теж можуть неправильно використовувати і рватися
ЭмчЭндЭм• 21 ноября 2025
Ответ дляТрейдер кріпти
Может, но да поставят в известность родителей или не поставят смотря куда идти наверное.
В 16 точно все можно без родителей.
Кудлата хмаринка• 21 ноября 2025
Ответ дляЭмчЭндЭм
Гинеколон принимает, точно
Конкретно пишіть прізвище гінеколога і місто.до 15 років в присутності батьків.