Наверняка• Изменено 22 ноября в 15:38

Дитина що погано їсть і мої обманки, може комусь допоможе

Майже всі діти люблять оладки, я роблю звичайні на кефірі, додаю терту грушу, або яблуко, або пюре гарбуза, бо дитина їх не їсть
В суп додаю трохи взбите до пюре гарбуз, червону сочевицю, відварюю окремо буквально столову ложку сочевицю і трохи гарбуза, моя не любить цибулю і моркву, тож легку засмажку перебиваю разом. Суп як крем суп, не їсть в такому вигляді, але додавання трохи пюре не викликає підозр.
Тертий кабачок чи гарбуз не відчувається в стравах ( я їх сама не люблю). Додаю тертий кабачок в котлетки дуже сочні( дочка іноді згодна їх їсти).
В молочний мілкшейк влітку ховала деякі ягоди, банан, п´є тільки полуничний.
Яйця в чистому вигляді не їсть, взагалі практично не їсть білок. Тож спробувала рецепт какао+молоко+ варені яйця, норм, зайшло!
Якщо у вас теж є якісь лайфхаки чи рецепти як нагодувати таких дітей, пишіть.
Мerida• 22 ноября в 19:38
Ответ дляНаверняка
Були в психолога, в психіатра. За день це не виправити, а поки ж треба якось годувати.
Так вам схемы должны были дать. Педиатр после консультации психиатра должна была дать план
автор Наверняка • 22 ноября в 20:33
Ответ дляМerida
Ні ніяких схем ніхто не дав. Рекомендації заохочувати до приготування ( не хоче). Пробувати нове ( не хоче навіть за гроші, телефон тощо).
Психіатр каже є ознаки рас, але в інших сферах життя його ж немає то діагноз нас не ставить. Нервової анорексії немає. Призначати психотикт теж вирішив лікар не треба.
Поки годувати як виходить, і намагатися розширення раціону. Можливо препарати вітамінів теж вплинуть.

На платного психолога грошей немає.
Говорю відверто• 22 ноября в 20:33
Делаю бургер домашний - или котлета или буженина в нем - ест лучше, чем тоже самое но с гарниром. Так же шаурму (в лаваш всякого), креи суп гарбузовый это прям топчик у нас. С чечевицей. Я сливаю воду, в которой варились овощи и развожу бульоном, довавляю сливки и сыр.
Треугольнички из лаваша, в начинку творог, сыр, яйцо, можно крабовую палочку как замануху и поджалить. Делаю суши домашние - так тоже можно впихнуть рыбу и креветку. Делаем ’твороженное’ - творог, банан, сметана или ряженка - перебить, чуть желатина, измельчаем печенье ’к чаю’ в крошку и слоями - печенье, творожная масса, ягоды.
А вообще, что любит - кручу по кругу. Сейчас больше стала нагрузка в школе и это повлияло на аппетит в лучшую сторону.
автор Наверняка • 22 ноября в 20:35
Ответ дляГоворю відверто
Моя на жаль нічого з вашого списку не буде.
У вашої дитини немає проблем з їжею, повезло.
В в мене син їсть ’холодильниками’ і дочка яку нагодувати ще той квест
Говорю відверто• 22 ноября в 20:37
Ответ дляНаверняка
Та просто варианты. А есть любимое блюдо, ну хотябы то, что меньше всего уговаривать надо?
автор Наверняка • 22 ноября в 20:39
Ответ дляГоворю відверто
Картопля смажена, фрі( аерогриль), макарони
Говорю відверто• 22 ноября в 20:40
Ответ дляНаверняка
Чечевичные макароны не пробовали? Сыр туда?
автор Наверняка • 22 ноября в 20:41
Ответ дляГоворю відверто
З сиром ні. Соуси ні.
Якщо макарони мають не стандартний колір не буде їсти. Вона їсть тільки спагетті і маленькі ріжки.
Мerida• 22 ноября в 21:13
Ответ дляГоворю відверто
Вам надо адекватный доктор. Я выше писала. Дочку моих друзей вывела она. Девочке 9 или 10 лет.
Мозговая пилочка• 29 ноября в 18:07
Ответ дляНаверняка
Цвітна так відчувається. Тож я її не додаю. Я теж її не люблю. Але тут проблеми зі здоров´ям, вагою, і дефіцити. Тож маю якось викручуватися
Вес набирается от мяса, субпродуктов, яиц, от молочных продуктов, рыбы, туда же печень трески (натуральная омега), от углеводов, не понимаю причем тут овощи и фрукты. Овощи наоборот помогают худеть, а фруктов много не надо, они наоборот дают скачок глюкозы. Поэтому ваш рацион очень странный. На овощах и фруктах дефициты не повысите и уж точно вес не наберется
Мозговая пилочка• 29 ноября в 18:06
Ответ дляНаверняка
В дитини діагноз рхп
Это к психотерапевту к диетологу. В инсте и в телеге найдите врача Татьяну Лакусту, она дает много бесплатных рекомендаций, у нее клиника нацелена именно на помощь людям с рпп и анорексией
Мозговая пилочка• 29 ноября в 18:08
И еще бы я рекомендовала вашему ребенку сдать несколько раз кал на паразитов