Ростки жимолости• 23 ноября в 03:44
Згадала, як мене кидали після сексу
Сиджу реву. Є жінки, які до цього ставляться дуже просто, а я прив´язуюсь дуже. Мене не раз так кидали і вже обросла комплексами. Розумію,що то чоловік такий,але ж від того не легше, себе гівном відчуваєш. Просто понити і зробити перекличку сестер по нещастю
Ловлю капці• 23 ноября в 04:42
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Я писала где-то, что дама должна все делать сама и ещё верещать как резаная, вы всё интерпретируете на свой манер?!
’’ Активных, страстных, инициативных, выносливых физически, которые знают свое тело, достигают оргазма каждый п/а, занимаются оральным сексом с удовольствием.’’ Роль мужика в этом всём только свою дохлую сосиску вытащить? Лучше купить игрушки по душе и не тратить время на эти танцы с бубном непонятно ради кого и чего. Доступны в любое время, не воняют, не заразят ЗППП и больше шансов, что удовольствие принесут. Проституткам и порноактрисам хоть платят за подобные шоу. А верещать это как в порно ну чтобы дополнить уже картину описанную Вами, актрисы, как раз тот список и выполняют, и всегда на камеру удовольствие получают и кончают, чтобы с ней не делали.
Да_Я_ТакаЯ_• 23 ноября в 04:52
Ответ дляЛовлю капці
Если у вас такое отношения к этому процессу, к своему мужчине, тогда зачем вы вообще соглашаетесь на отношения, секс?!
Капризуля• 23 ноября в 05:04
Ответ дляЛовлю капці
Я с Вами не соглашусь насчет больше шансов на удовольствие. Всегда. 100%. Через пять минут. В отличие от выше перечисленного, ЗППП там, вонючесть и прочие прелести.
Света С Приветом• 23 ноября в 05:36
а меня еще до секса бросали((
и еще после первого раза дебил бывший сказал, что не верит что я девственница(
Сірничок• 23 ноября в 06:54
Ответ дляРостки жимолости
Меня после первого секса бросили, какое дастиш фантастиш. Сказал, неопытная ты, что с тебя взять, ну это я перефразирую. Давно было,а отпечаток наложило хороший.
забейте, то дурачок какой-то вам попался, к сожалению
Рятівник Малібу• 23 ноября в 07:11
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Мне вообще кажется классных любовниц мало, большинство унылые селёдки.
А мне нравиться быть унылой селедкой....хай стареться.
Ladies dont moove
Попразендовна• 23 ноября в 07:32
Ответ дляРостки жимолости
Що по вашому значить класних коханок? Що ви маєте на увазі?
Она имеете в виду ерунду. Стоять раком много ума не надо. Важна любовь. Когда человек вас любит, он не бросит.
А в вашей ситуации любите только вы. Причем, всех подряд, любого, кто только обратил на вас внимание. Он ничего для вас не сдедал абсолютно, но в мечтах вы уже и замуж вышли и нарожали.
Прекращайте мечтать о каждом встречном и не будет крышу сносить, будете трезво смотреть, что за чел, какие намерения.
Попразендовна• 23 ноября в 07:36
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Почему играть, такой темперамент, а не лежит безжизненный холодец на кровати, верти меня, удовлетворяй, ну такое, конечно второй раз не захочешь?!
Если женщина сильно активна, то мужик становится безжизненным холодцом и скачи на нем часами с инициативами. Некоторые тоже хотят расслабиться.
Потом, вот эти фантазии про бесконечные оргазмы
Налитое яблочко• 23 ноября в 07:41
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Активных, страстных, инициативных, выносливых физически, которые знают свое тело, достигают оргазма каждый п/а, занимаются оральным сексом с удовольствием.
Так то за гроші до професіоналок. Чи вам безкоштовно і все включено? Чи ви в цій професії вже собаку з´їли, якщо ви жінка.
Медсестричка• 23 ноября в 07:47
Ответ дляЛовлю капці
Лично я в порно вижу как раз старающихся мужчин а женщины просто лежат и стонут.
Лукава_Кiшка• 23 ноября в 07:54
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Багато насправді. Просто шифруються. Я стаю дуже класною, коли мені щось ну дуже потрібно від чоловіка, або я відчуваю, що він десь починає на бік дивитися. Але от чим старше ми стаємо, тим менше мені від нього потрібно і тим більш пофігу та думка, що раптом він від мене піде до іншої. Відповідно і секс у нас вʼялий. Просто жінкам впринципі секс не є основним, більшість можуть жити і без нього.
КондуктЕр тролейбуса• 23 ноября в 08:47
ваш мозок не здатен відрізнити фантазію від того, що відбувалося реально.
візьміть і в голові у себе переграйте все за іншим сценарієм.
таким, який би вам сподобався. і згадуйте тільки цей сценарій.
ще. переведіть стрілки на нього. не ви якась не така, а він поагний в ліжку і ще й хамло. так і думайте собі - я квіточка, а він гімнюк.
ну і мабуть і вас з тих пір уже були нормальні коханці, концентруйтесь на них, а не на якомусь заспіснявілому епізоді з сивої давнини). якщо не було, то будуть! з мого досвіду, багато чоловіків таки вміють займатися сексом, зустрінете такого і ви.
Рятівник Малібу• 23 ноября в 09:02
Жінки привʼязуються через секс з чоловіком, коли виділяється окситоцин.
Будьте цікавою, перш за все, собі. Будьте легкою та не будуйте наполеонівських планів через пару зустрічей. Спілкуйтесь, пізнавайте один одного, фліртуйте, дивіться на вчинки. А так, складається враження, що ви надмірно нецікава і лише через секс той чи інший чоловік намагається закінчити відносини, ну хоть чесно з одного боку.
Прокачуйте свою жіночність, свій шарм та закохуйте в себе.
Нічого вдягти• 23 ноября в 10:01
Ответ дляРостки жимолости
100%
Мужик не ценит, если не вложился прилично.
Чоловік не цінить, якщо в сексі жінка ніяка
МатьЧасть• 23 ноября в 10:14
Якісь мужики пішли офігевщі. Нехай щось зробитиь, щоб жінку завести спочатку.
Я своїй і масаж попи роблю, і психо емоційно питаюсь якось розгрузити від побуту/дітей. Це робота для двох.
Не худа ні разу• 23 ноября в 10:15
Ответ дляРостки жимолости
Алина?
Капризуля• 23 ноября в 10:19
Ответ дляНічого вдягти
Якщо йому років 18. Але то не чоловік. А ті, хто і в 40 хоче, щоб смоктали, скакали та займались кардіонавантаженням, то може у нього вже всьо, о пів на шосту? І без додаткової стимуляції ніяк? Чи хоче відчувати себе настільки жаданим, якщо жінка піде на подібні викрутаси? Я вас розчарую. Єдина мотивація в подібному випадку, щось від нього потрібно. Гроші, якісь дії тощо. Рух повинен бути двостороннім.
Нічого вдягти• 23 ноября в 10:25
Ответ дляКапризуля
Ви дійсно вважаєте, що в 40 років чоловік хоче бревно? Я вас розчарую) в будь-якому віці чоловіки хочуть щоб жінка була активною в сексі, хіба що у конкретного чоловіка фетіш на нерухомих. І жінки бувають активними не тоді, коли хочуть грошей від чоловіка, а тоді, коли хочуть секса. Чоловіку треба, щоб жінка його хотіла.
Малявка ще та• 23 ноября в 10:31
о ,мене так колись давно кидали ,в 16 .потім було ,що в 33 після другого сексу чоловік мовчки заблокував. все наче було добре,і на тобі. сильно не була до нього прив´язана ,але якось обідно все одно. а не так давно я кинула хлопця після сексу. дізналася ,що приховав від мене ,що є діти , в стосунках з ними і колишньою повний капець ,та і в сексі не те що нуль ...коли мало часу було на секс ,просто взяв змазку і вперед пішов, прелюдії ноль .потім йому кажу ,так можна тільки з резиновою жінкою .він ’ піська ! часу ж мало було ! змазка для того і є ! ’ а було хвилин 40 взагалі , і йому вистачило хвилин 10 , відтарабанив і питає ,ти кінчила ? дебіл
Капризуля• 24 ноября в 15:26
Ответ дляНічого вдягти
Ви бачите тільки те, що хочете бачить. Може спробуйте уважніше почитати? Якщо перед тобою ледачий егоїст, який чекає, щоб його обслужили, то йде він в сраку. Хоча ні, коли навкруги багато подібних до вас, то нема чого ледачим тюленям ображатись.
Нічого вдягти• 24 ноября в 17:13
Ответ дляКапризуля
Чого ви вірішили, що мова про ледачого егоїста?
мова про жінок
і так, жінки бувають ніякими в сексі, а потім ображаються, що їх кинули. Може слід проаналізувати, чому так сталося? Чоловік ніколи не кине жінку, яка його цікавить у всіх сенсах. Якщо жінка не хоче сексу, робить це через силу, прикидається, то це видно. Ну навіщо з нею продовдувати відносини? Чоловіки теж хочуть бути бажаними, як і жінки.
мова про жінок