Заставляличка• 23 ноября в 13:05
Стосовно Шатурської ГРЕС!
Усі ж уже бачили про те, як наші дрони вразили ШАтурську ГРЕС під Москвою?! Мені здається, що це добре, але якось малувато, треба більше!! А то не до кінця зруйнували. І чому не ракетами а дронами? Мені здається ракетами було б ефективніше. Треба до кінця зруйнувати ! Щоб камінчика на камінчику не лишилося!
Кривая спроса• 23 ноября в 13:19
Этим хотят перекрыть жопу с Миндичгейтом? Пэрэмога, однозначно. Смешно
КарамбОлька• 23 ноября в 13:19
Ответ дляЗаставляличка
Удалено администрацией...
Точнее,с Оболони.Но временно проживаете в Ниметчине
Кракадэ• 23 ноября в 13:20
Ответ дляУхахайкина
Что ещё вам, простите, кажется? Теперь ждём ответку по ТЭЦ и Киев, в первую очередь...((((
А можно ответку по другим тец
. ТЭЦ есть не только в Киеве
Їжак в панчохах• 23 ноября в 13:22
Ну все!!!Здобули ! Блискуча операція укус комарика завершена) тепер заживем) потужнооооо,?як раз на часі
Заставляличка
• 23 ноября в 13:21
Ответ дляДесь так, але...
Автор як ви особисто бачите закінчення війни?
Добити кацапських недобитків, для цього задавити справжніми санкціями рашу, а не те що будь до сьогодні. Ну і гарантії безпеки, а для цього треба повернутися до ядерної зброї. Лише це наші надійні гарантії. Усе слова, інші крайни - усе це не може бути гарантією. Ми вже бачили Будапештський меморандум. Ну і репарації. Щоб ці свині кацапські за кожну сльозинку до кінця своїх днів і днів своїх онуків розплачувались!
КарамбОлька• 23 ноября в 13:21
Ответ дляКракадэ
А можно ответку по другим тец
. ТЭЦ есть не только в Киеве
Не можно.ТЭЦ уже не осталось
Дюйм оф о4ка• 23 ноября в 13:22
Ответ дляКракадэ
А можно ответку по другим тец
. ТЭЦ есть не только в Киеве
Не, в таких случаях всегда выгребает Киев. И обычно очень сильно, больно, с серьезными последствиями
Кракадэ• 23 ноября в 13:22
Ответ дляДесь так, але...
Временное затемненин
Заставляличка
• 23 ноября в 13:22
Ответ дляДюйм оф о4ка
Треба вже щоб відрізала Москва. Сильно і больно.
ЗдохниПуйло• 23 ноября в 13:24
Ответ дляНапланетянка
Ясно. Кажется вы нетрезвая. В таком случае сидите тут сами и «празднуйте»
Чого вас так ковбасить? Ви навіть порадіти за роботу ЗСУ не можете. Скаргами лякаєте, так не пишіть під анонімом, пишіть відкрито, щоб всі бачили кому болить за масковію
Черный Ловелас• 23 ноября в 13:25
Ответ дляЗаставляличка
Таких амазонок не хватает в ССО.
Маска-0b9f• 23 ноября в 13:25
Ответ дляЗаставляличка
Наше дело правое!Враг будет разбит!Победа будет за нами!С уважением - товарищ Сталин.
Caramel-932d• 23 ноября в 13:25
Ответ дляЗаставляличка
Так так скоро нам повернуть ядерну або зелебоб склепає зелену бомбу, а наші союзники додушить рашку санкціями)ну і звісно ви що ще не чули що всі кинуться нас захищати) іноземні легіони вже на підступах під Львовом) а ну і рожеве поні прилетить ) очікуйте перемоги )
Ответ дляCaramel-932d
Байден не ввел санкции. Трамп не ввел
Прийдется ждать нового президента Америки
ЗдохниПуйло• 23 ноября в 13:36
Ответ дляДесь так, але...
Прийде пуйло, роздасть прємії всім, хто його дочекався, тим, хто був активний на Порадниці еавіть медалькі на червоній площі, ждуніхи навістять рідню на болотах, зможуть з´їздити на могилки свошних родичів..... розкажіть як треба бачити, бо ви свою версію не написали
ЗдохниПуйло• 23 ноября в 13:36
Ответ дляЇжак в панчохах
Прекрасна робота ЗСУ
Natalia505• 23 ноября в 13:38
Ответ дляЗаставляличка
Випийте чаю з ромашкою і заспокойтесь. Цього не буде, ні за яких умов. Придумайте зараз щось реалістичне.
Ответ дляЗаставляличка
Великолепный план, как думаете осуществить?
Natalia505• 23 ноября в 13:46
Ответ дляЗдохниПуйло
Що означає як треба бачити? За 4 роки на краще змін немає і не буде. Військовим шляхом не виграти, ми втратили час, людей, гроші втрачаємо щодня. Їх пиз...ть, вивозять виводять. Ми без світла, води і тепла. Трамп дотисне потужного, будуть вибори, нейтральний статус, розведення військ. За умови якщо не буде глобальної, величезної катастрофи, я таку можливість не виключаю. І якою би прекрасною не була робота наших хлопців, це не змію хід війни. Нас менше і менше щодня. Можна рахувати, математично можна вирахувати закінчення війни, якщо мати всі цифри. Навіть коли здохне вся наша енергетика, вираховується.
Perfect look• 23 ноября в 13:50
Ответ дляЗаставляличка
Та ні ! То кацапам «отвєтка» за наші ТЕЦ
И шо там уже блэкаут в маскве ? Очередная недопровокация, чтоб нам свет окончательно добили, ото радости, от тех всратых пары дронов, на той грэс даже свет не погас, но зелебобикам потужная потужность
Perfect look• 23 ноября в 13:51
Ответ дляКокошинЭль
Чтобы было больше дронов, ДОНАТЬТЕ больше!! Какие-то проблемы?
Можно напрямую миндичу
ЗдохниПуйло• 23 ноября в 14:04
Ответ дляNatalia505
Ви не описали як бачите закінчення, у вас все ху..во, нам піз..ц. Як ви бачите закінчення війни, а не опишіть що ви відчуваєте. В кінці до вашого опусу лиш не хватає, що пора здатися, стати кацапами і тоді все буде супер
Ромашка -3390• 23 ноября в 15:06
Ответ дляУхахайкина
А если мы не будем отвечать, то шо нас бомбить перестанут? Интересная логика у вас
Ромашка -3390• 23 ноября в 15:38
Ответ дляStar39
Где вы этот бред берете? На сомнительных каналах хайпожорах? Так это они кликбейт себе зарабатывают
Ukraine 24/7
Телеграм
Ромашка -3390• 23 ноября в 15:52
Ответ дляStar39
И что, вы верите в новость о Покровске?
Там за это не писали
виктория7аас• 24 ноября в 17:15
Ответ дляЗаставляличка
Да непонятно зачем. На ВСУ это влияет совершенно никак, пустой слив ресурсов в сортир