220В• Изменено 24 ноября в 13:08

Жінки які не готують. Як до цього ставиться ваш чоловік

А в кого діти? Як що працюєте , то можно ще заготовки робити на вихідних. Мужчини любят поїсти, це жінкам йогурт и авокадо в рот ,ось і все досить. А дітей також кормити треба.
Я готувала собі до того як вийшла заміж, народила дитину. всеодно готувати для дитини, для себе. То можна вже й чоловіка нагодувати.. тем паче він ваш захистень
Тримбулька• 24 ноября в 13:27
Нє йогурт і авокадо, це не про мене, я їм на рівні а той і більше чоловіка.
М´ясо з м´ясом двічі на день то святе для мене.
Готувати не люблю, але готую зазвичай прості страви що вимагають мінімум зусиль. Використовуючи духовуу мультиварку і іноді аерогриль тож це полегшує побут
автор 220В • 24 ноября в 13:28
Ответ дляКозачка
У мене є дві знайомі сім´ї, де готують чоловіки.
Причина - їм подобається і у них смачніше виходить.
В одній сім´ї троє дітей, в іншій одна.
((
автор 220В • 24 ноября в 13:28
Ответ дляАтятя_тётя
100%
Від ліні вже дуріють і придумують 100500 отговорок.
Це точно. Типу працюють і що. Чоловік хоче смачної іжі , а жінки просто не люблять нікого крім себе
Физрукая• 24 ноября в 13:29
Ответ для220В
Подумайте
Так в мене інша позиція.
Я не знаходжу логічного зв´язку між любов´ю і не допустити чоловіка на кухню
Атятя_тётя• 24 ноября в 13:29
Ответ для220В
Якщо нище 170 то повновата
65 кг, то вже ожиріння да?
Чи ми про підлітків, а не репродуктивних жінок близько 30-40?
Кusalochka• 24 ноября в 13:30
Ответ для220В
Ммда
Что? Я вообще не понимаю, кто придумал, что внешность не важна. Среди моих подруг всем очень важна
Тримбулька• 24 ноября в 13:30
Ответ дляКоржик
не знаю, я 55 кіло
на советчіце думки розділяються на цей рахунок
Ой я чомусь так і думала , і я 56, а їм добряче
Физрукая• 24 ноября в 13:30
Ответ для220В
Так чоловік теж вміє готувати.
интайм_не_предлагать• 24 ноября в 13:30
У моего отсрочка, так что сам себе готовит
Тримбулька• 24 ноября в 13:31
Ответ для220В
Якщо нище 170 то повновата
Смішно ви що таке імт в курсі?
Секретница• 24 ноября в 13:31
Ответ для220В
Вы якась мужиковата жінка
Ні))) я жінка, яку обожнюють чоловіки))) дуде жіночна. А ви коняка польова біля мартену. принеси/)подай/прибери/ нвготуй. Обсл.персонал. нема чим хвалитися, що ви впряглися і голова йде обертом що готувати . У мене перший чоловік готував. І лругий готує. Першого покинула, бо мало заробляв дуже. По молодрсті ми робимо помилки. Раю в шалаші нема
Кusalochka• 24 ноября в 13:31
Ответ для220В
Ахаха, если бы я ещё и работала, я бы вообще не прикасалась к быту, не только к готовке😆
Козачка• 24 ноября в 13:33
Ответ дляспальное место
Какой еще йогурт и авокадо?! Я ЖРАТЬ нормально хочу, мясо, салат и десерт!
Згодна.
Я теж люблю поїсти, і щоб було смачно і ситно. І м´ясо люблю.
Інакше на кухні мене б взагалі не бачили.
Готую лише ті страви, які мені подобаються. Якщо чоловік хоче горохового пюре або гречку, він те собі варить сам.
Я не тону• 24 ноября в 13:34
Ответ для220В
Він втомлюється. А я заробляю менше . Моя 3п 25 тис , його 30
Який же дешевий троль.
Козачка• 24 ноября в 13:38
Ответ дляспальное место
Правильно. Обязанность мужика - накормить свою женщину. Того, кто начнет мне сейчас втирать, что женщины любят ушами - покусаю.
Повністю згодна.
Є одна чудова сім´я селекціонерів бегоній.
Серед багатьох залицяльників ще студенткою дівчина обрала того, хто запросив її на борщ після літньої практики. Бо це турбота.
І це міцна сім´я, вони разом більше 30 років.
Я така бойова• 24 ноября в 13:38
Ответ для220В
Мене ,якщо що завжди захистить
Да і нормально годувати свою бусю
А як він вас захистить на відстані? Чи він у вас безпосередньо дома сидить і завжди напоготові ?
Годуєте - молодець, візьміть з полички пиріжок. А чого ви до інших лізете? Задовбались все-таки готувати?
Царевна в уггах• 24 ноября в 13:39
Готовлю четыре раза в неделю,три дня готовит муж
Ms. Любмая жена• 24 ноября в 13:42
Ответ дляЭскиз бесконечности
Мізки в декреті наче ж не мають витікати?
Чи я помиляюся?
Ну, то в кого вони були до декрету, то в тих зберігається. А якщо не було до, то де візьметься після..?)
Кофе в лобби• 24 ноября в 13:43
Ответ для220В
А чоловік що їсть
Не, ну иногда я готовлю, просто не так много как раньше
Доставка, в мак ездим, кое-что в кулинарии Сильпо покупаем
Голодными не бываем)
Играю у края• 24 ноября в 13:43
Ответ для220В
У мене 40 у чоловіка 60. Я працюю вдома пів дня. Іншу половину вчу англійську, гуляю, проводжу час з донькою. Можу приготувати щось просте, можу купити готове, а можу не готувати. Рідко находить і готую складне блюдо. На вихідних можемо разом приготувати на пару днів.
Чоловік до цього ставиться нормально, тому що я одразу перед заміжжям сказала, що готувати не люблю.
Діти їдять те що і ми. Тільки малесеньким виготовляла. Років з 10-11 можуть вже самі приготувати.

Каша або картопля та м´ясо в мультиварці або аерогииль закинути не проблема.
Угадайс• 24 ноября в 13:51
Ответ дляКusalochka
Тем более при зарплате в 30 тыс. Это при доходе в 3 ляма, из которых тебе подкидывают треть - на внешность можно закрыть глаза.
Я така бойова• 24 ноября в 13:51
Ответ дляФизрукая
Чому?
Бо вона страждальниця та побутова рабиня. Бо її сільська мамка з дитинства їй це втовкмачувала і власним прикладом показувала.
Брюнетка в Мармеладе• 24 ноября в 13:55
Ответ для220В
Для чоловіка зовнішність на 100 місті
, - думают женщины, которые проиграли в генетическую лотерею.
Moon shine• 24 ноября в 13:59
Ответ для220В
А чоловік що їсть
що сам приготує. жінка абсолютно не зобов´язана постійно готувати і годувати чоловіка. він не каліка,не лежачий. А то попривчають і як рабині стоять біля плити. Прибігла після роботи і вперед шпандьорити. а чоловіки чекають коли подасть. Дурість. В будні дні взагалі не готую. Приходить і готує. А я втомлена,бо я не коняка
Solnceya• 24 ноября в 14:01
У меня муж готовит. Любит он это очень. Потому все 12 лет относится прекрасно. И я тоже
Брюнетка в Мармеладе• 24 ноября в 14:02
Ответ дляКusalochka
Ну на ком-то же женаты низкорослые, пузатые, кривоногие и плешивые мужчины? Они же тоже хотят вотэтовсьо: семью, жену, борщ…
Зам. зав. Анонима• 24 ноября в 14:02
Ответ дляНепозбувна Бентега
Лично мое мнение (можете лепить теток, только подтвердите мое предположение) - женщина у которой есть семья (с детьми или без) обязана готовить. Нет оправдания тому, что она не готовит. Это не обязательно должно быть первое, второе и компот или какие-то изысканные блюда, но когда муж и дети питаются бутербродами - это позор
Она при этом работает или нет?
Оцененная• 24 ноября в 14:03
Ответ дляЭскиз бесконечности
Моя буся зараз на сході
Значит готовите только для себя
Хлопаю ресницами• 24 ноября в 14:05
Я готую, але моєму все не так.
Ворожу на каві• 24 ноября в 14:09
Ответ дляКофе в лобби
Нормально относится, раньше готовила как подорванная. Потом с возрастом попустило
Меня попустило, когда сын съехал, дочь ест мало, я вечно худею, муж с проблемами жкт