220В• Изменено 24 ноября 2025

Жінки які не готують. Як до цього ставиться ваш чоловік

А в кого діти? Як що працюєте , то можно ще заготовки робити на вихідних. Мужчини любят поїсти, це жінкам йогурт и авокадо в рот ,ось і все досить. А дітей також кормити треба.
Я готувала собі до того як вийшла заміж, народила дитину. всеодно готувати для дитини, для себе. То можна вже й чоловіка нагодувати.. тем паче він ваш захистень
Зашла на 5минут• 24 ноября 2025
Ответ для220В
100%, зараз жінки любят тільки себе. Знайшли відмовку, що працюють, раніше все робили для сім´ї, зараз одні понти. До сліз жалко їх сім´ї
Ой, багато плакати доводиться за чужими сімʼями
Кusalochka• 24 ноября 2025
Нормально относится. У нас нет культа еды. Я готовлю 15-20% процентов и зачастую что-то простое. Остальное доставка, кулинария, кафе и рестораны
автор 220В • 24 ноября 2025
Ответ дляНепозбувна Бентега
Лично мое мнение (можете лепить теток, только подтвердите мое предположение) - женщина у которой есть семья (с детьми или без) обязана готовить. Нет оправдания тому, что она не готовит. Это не обязательно должно быть первое, второе и компот или какие-то изысканные блюда, но когда муж и дети питаются бутербродами - это позор
Зараз вам советчицы напишут так.:

’Лично мое мнение (можете лепить теток, только подтвердите мое предположение) - мужчина у которого есть семья (с детьми или без) обязан хорошо зарабатывать. Нет оправдания тому, что он не может хорошо заработать. Это не обязательно должны быть миллионы, но когда жена и дети живут в старом ремонте, в маленькой квартире, дети без новых айфонов, жена без шубы и хорошего авто -это позор’

Тому що тут не люблять чоловіків, чоловіки зараз самі готовлять, при живій жінці, а ці ... тільки гроші хочуть
Секретница• 24 ноября 2025
йогурт і авокадо для мене не їжа. я люблю м´ясо. можу приготувати суп чи борщ. усілякі котлети,відбивні,соте і всякі різносоли готує чоловік. я заміжня вдруге. В суботу зранку він встає,йде на ринок,ярмарку. Поки я встану в 10-10.30- вже й сніданок готовий. Я квашу капусту, закриваю огірки і помідори. Цього досить.закупка і вся кухня на ньому.спільних дітей нема. В мене є одна донька.
Поддакиваю иногДА• 24 ноября 2025
У нас никто не готовит долго и много. Мы питаемся - ростбиф и салат, отбивная и салат, запеченое что-то и салат, шашлыки на даче, рыба гриль, шаурма, морепродукты, суши и тд. Восемь блюд никто не готовит. Есть гриль аэро и опти, скороварка, хорошая духовка и тд. Вся готовка 15 минут. Кто свободен, тот и готовит, в том числе и дочка 14 лет.
автор 220В • 24 ноября 2025
Ответ дляЗашла на 5минут
А чому це для чоловіка любе тіло ок?
В мене високий, спортивний мені іншого не потрібно. Я не готова на пузатого
Вы странна
автор 220В • 24 ноября 2025
Ответ дляЗашла на 5минут
Так
Зашла на 5минут• 24 ноября 2025
Ответ для220В
Вы странна
Я спортивна, маю шикарну фігуру. Чому я повинна бути з людиною, яка не слідкує за собою?
автор 220В • 24 ноября 2025
Ответ дляСекретница
Вы якась мужиковата жінка
Мальчун-задирун• 24 ноября 2025
Ответ для220В
Себя пожалейте. Пошла поработала, а потом ещё на кухне вторая смена. Ваш муж вас не любит, раз позволяет такое
спальное место• 24 ноября 2025
Какой еще йогурт и авокадо?! Я ЖРАТЬ нормально хочу, мясо, салат и десерт!
автор 220В • 24 ноября 2025
Ответ дляЗашла на 5минут
Шикарна фігура це бодибилдерша , ?шикарні фигура це різниця між стегнами и талией 35 40 см, гарні жіночі форми.але стрункість и спорт в меру. А не кубіки и мужске тіло
Физрукая• 24 ноября 2025
У вас якась дитяча позиція. Не хочу, не буду.
Але ж побутова частина життя і від неї нікуди не подінешся.
Так дійсно можна влаштовувати скандали що жінка не зобов´язана готувати.
Але! Можна не готувати в організувати харчування сім´ї. Разом з чоловіком
Заготовки, заморозки. Страви 15 хвилинки.
автор 220В • 24 ноября 2025
Ответ дляМальчун-задирун
И що.
Зашла на 5минут• 24 ноября 2025
Ответ для220В
В мене різниця і є 35 см
автор 220В • 24 ноября 2025
Ответ дляФизрукая
Чоловік чому потрібен це робити? У нього є свої обов´язки
Мальчун-задирун• 24 ноября 2025
Ответ для220В
И що.
И то. Не будете себя любить, никто не будет. Мужу удобно- тетка и деньги носит и жрать готовит, захистень, мля
автор 220В • 24 ноября 2025
Ответ дляЗашла на 5минут
В мене різниця і є 35 см
Ну ще норм. Але так у всіх советчиц. Тому не дивно
Физрукая• 24 ноября 2025
Ответ для220В
Ну хоча тому щоб враховувались його смаки.
автор 220В • 24 ноября 2025
Ответ дляМальчун-задирун
А вас хто любить
Зашла на 5минут• 24 ноября 2025
Ответ для220В
Які?
Кusalochka• 24 ноября 2025
Ответ для220В
Для чоловіка зовнішність на 100 місті
Для меня внешность мужчины очень важна. И рост
спальное место• 24 ноября 2025
Ответ для220В
Правильно. Обязанность мужика - накормить свою женщину. Того, кто начнет мне сейчас втирать, что женщины любят ушами - покусаю.
автор 220В • 24 ноября 2025
Ответ дляФизрукая
Так він може сказати свої смаки. Але як що жінка любить свого чоловіка, вона не пусте його на кухню
Физрукая• 24 ноября 2025
Ответ для220В
Чому?
автор 220В • 24 ноября 2025
Ответ дляКusalochka
Ммда
Козачка• 24 ноября 2025
Ответ дляНепозбувна Бентега
У мене є дві знайомі сім´ї, де готують чоловіки.
Причина - їм подобається і у них смачніше виходить.
В одній сім´ї троє дітей, в іншій одна.
Атятя_тётя• 24 ноября 2025
Ответ дляНепозбувна Бентега
100%
Від ліні вже дуріють і придумують 100500 отговорок.
Мальчун-задирун• 24 ноября 2025
Ответ для220В
А вас хто любить
Обоже, детсад, иди жрать вари захистню
автор 220В • 24 ноября 2025
Ответ дляФизрукая
Чому?
Подумайте