ФрекенБок• 24 ноября в 15:17
Донька зустрічається з старшим
Моїй доньці скоро буде 17 років, вона якраз в 11 класі. Нещодавно дізналась, що вона зустрічається з хлопцем якому 28 років, він працює на одному підприємстві з моїм чоловіком. Вони вже пів року зустрічаються, і ніхто про це не знав.
Як Ви б відреагували?
Кокосиха• 24 ноября в 15:31
Ответ дляМама Чели
Старший. Працює. Заробляє.
Значить не пустий. Напевно знає як запобігати вагітності
Ахахахахаха. Большинство мужчин надеются на авось. Плюс шанс получить ЗППП и услышать типа ’я проверялся, у меня все норм’ или ’я почти девственник, не может быть’. Объясните дочери, что лучшие друзья девушек это качественные презервативы.
Мама Чели• 24 ноября в 15:31
Ответ дляФрекенБок
Якраз думаю про це. Але мене найбільше турбує, що про це ніхто не знав, навіть друзі доньки. Вони разом нікуди не виходять, лише ввечері зустрічаються в його авто
Ну от запросите. І дізнаєтесь
Физрукая• 24 ноября в 15:35
Напишу як донька яка у 18 зв´язалась з таким на 10 років старше. Репутація у нього було -0. Всі були проти. Зустрічались таємно. Коли зловили мене на брехні пересварилась зі всіма. Вірила у неземне кохання))) Але життя воно таке, через пару років нас розвело по різні боки. Думка батьків була для мене не важлива. Я може раніше би сама ридати до мами прийшла, але там була стіна і постійні скандали. Я навіть подружкам не світила свої походеньки, тому з часом відійшла від цих стосунків сама.
Подтяжка• 24 ноября в 15:34
В мене подруга така, з 16 років зустрічалась зі старшими. В 17 вийшла заміж і народила.
Живуть з чоловіком душа в душу, він на 10 років її старший. Виглядає він гарно. Все у них чудово
Вона народила 5 дітей, побудувала карʼєру, він побудував бізнес.
Тому різні історії бувають
ФрекенБок
• 24 ноября в 15:35
Ответ дляФизрукая
У Вас щось було з ним?
Аль де Барановна• 24 ноября в 15:35
Ответ дляШмоточницаца
Про предохранение напомнила б и сказал что нянчить не буду
А якби вона зустрічалась з 18 річним?
Шмоточницаца• 24 ноября в 15:36
Ответ дляАль де Барановна
А якби вона зустрічалась з 18 річним?
Тоже самое!
наКоблучках• 24 ноября в 15:36
Если Вы думаете, что они не спят, то Вы глубоко ошибаетесь.
Главное, чтоб она училась и не залетела. А , и еще, чтоб ничего от него не подхватила.
ФрекенБок
• 24 ноября в 15:37
Ответ длянаКоблучках
Чому обов´язково мають спати?
Аль де Барановна• 24 ноября в 15:37
Ответ длянаКоблучках
А як це залежить від різниці у віці?
Всіх підсаджую• 24 ноября в 15:38
Ответ дляФрекенБок
Чому обов´язково мають спати?
Бо це перша потреба у 28річного чоловіка. Ви як маленька.
Мама Чели• 24 ноября в 15:38
Ответ дляФрекенБок
Чому обов´язково мають спати?
Ви такі дивні питання задаєте. Бо завжди між молодими людьми є сексуальний потяг
Аль де Барановна• 24 ноября в 15:39
Ответ дляОце так цабе
А вы чем?
Це ж вам ’попахіваєт’, а не мені
Оце так цабе• 24 ноября в 15:40
Ответ дляАль де Барановна
Це ж вам ’попахіваєт’, а не мені
Ну да, вам норм что мужик под 30 с ребенком имеет связь
Физрукая• 24 ноября в 15:41
Ответ дляФрекенБок
У Вас щось було з ним?
Так, було. Не може дорослий чоловік молодий бути роками без жінки. Я це не дивлячись ні на що добре розуміла це. В цілому у мене була складна історія. Але я до того, що якби мене мати підтримала, прийняла як є, то все закінчилось би раніше. Але у мене і мама мала не дуже вдалі стосунки з моїм батьком, тому може так критично вона реагувала моє таке зашкаврне кохання. Може у вашої доньки навпаки складеться все вдало. У будь якому разі заборони не допомагають поки сама не набєш лоба.
Мама Чели• 24 ноября в 15:41
Ответ дляОце так цабе
Ви зараз відверто маніпулюєте .
Чоловікові завищуєте вік
Дівчину називаєте дитиною.
Але якщо дивитись правді в очі. То більшість людей мають сексуальні стосунки до 18 років
Чоловікові завищуєте вік
Дівчину називаєте дитиною.
Оце так цабе• 24 ноября в 15:43
Ответ дляМама Чели
Ви зараз відверто маніпулюєте .
Чоловікові завищуєте вік
Дівчину називаєте дитиною.
Чоловікові завищуєте вік
Дівчину називаєте дитиною.
Я пишу как есть. И в шоке с того, что теткам норм что мужик хочет девочку 17 лет. А 16-15 было бы тоже ок? Пару лет, роли не играет.
Физрукая• 24 ноября в 15:45
Ответ дляОце так цабе
Не поверите, 17 летний парень тоже хочет и девочку 17 лет и женщину 35.
Мама Чели• 24 ноября в 15:45
Ответ дляОце так цабе
По суті так. Плюс мінус рік
Але вже у 18 років відносини навіть з шестидесятирічним претензій у суспільства не викличе
Репетиторша• 24 ноября в 15:53
Ответ дляФрекенБок
Ой, блін, погані стосунки, якщо , чесно...
Що каже донька: нащо він їц, як почалимя стосунки, щт планує далі з ним? Мало , авторе, написали про думку доньки
Дайте подуться• 24 ноября в 15:56
Ответ дляФрекенБок
Чому обов´язково мають спати?
А що на вашу думку роблять?
Обговорюють літературу і кіно?
Може він їй допомагає визначитися із університетом?
Чи уроки разом роблять?
Серйозно?
Обговорюють літературу і кіно?
Чи уроки разом роблять?
Серйозно?
ФрекенБок
• 24 ноября в 16:00
Ответ дляДайте подуться
А що на вашу думку роблять?
Обговорюють літературу і кіно?
Чи уроки разом роблять?
Серйозно?
Обговорюють літературу і кіно?
Чи уроки разом роблять?
Серйозно?
Донька каже, що просто спілкуються і вони максимум цілуватись, а більшого не було
Физрукая• 24 ноября в 16:07
Ответ дляФрекенБок
Ви думаєте я мамі говорила щось інше? Чоловік хай розмовляє з ухажером, що він хоче від неповнолітньої, які в нього плани. Донька зараз вся у коханні, вона вас не почує, бо все знає. Мені принаймі 18 виповнилось на той час.
Подтяжка• 24 ноября в 16:03
Ответ дляФрекенБок
Ну ви серйозно?
Доль Чекомбана• 24 ноября в 16:12
Ответ дляФрекенБок
Вона говорить, що в них нічого не було
Звісно було.Я в 16 зустрічалася з 21 і мама вірила,що нічого не було чи так хотіла,не знаю.Але секс був класний,він в мені і відкрив жінку,не жалкую ні про що
Репетиторша• 24 ноября в 16:19
Ответ дляДоль Чекомбана
А де сексували і в які години?
Доль Чекомбана• 24 ноября в 16:29
Ответ дляРепетиторша
А де сексували і в які години?
В нього вдома,було і в мене як нікого не було.В години моєї прогулки,не пам´ятаю до скількох там мене мама відпускала до 22-23
наКоблучках• 24 ноября в 20:26
Ответ дляАль де Барановна
А як це залежить від різниці у віці?
Автор доказывает, что секса у них нет.