ФрекенБок• 24 ноября 2025
Донька зустрічається з старшим
Моїй доньці скоро буде 17 років, вона якраз в 11 класі. Нещодавно дізналась, що вона зустрічається з хлопцем якому 28 років, він працює на одному підприємстві з моїм чоловіком. Вони вже пів року зустрічаються, і ніхто про це не знав.
Як Ви б відреагували?
Мама фіфті цента• 25 ноября 2025
Никто не знает как у вашей дочки сложится. У меня в 21 был первый мужчина 46, сейчас тоже муж намного старше) Все прекрасно, других я возле себя не представляю по сей день