120-120-120 (не худею)• 24 ноября в 19:55
Акумуляторний пилосос Rowenta Flex 13.60, як кріпити на стіну
Підкажіть, будь ласка, чи суттєво на якій висоті кріпити пилосос на стіну? Він може доставати до підлоги (стояти на підлозі) чи має висіти? Бо в інструкції чогось вказано кріпити кріплення на висоті 145см. Не розумію чого так виского його кріпити
Королева спама• 24 ноября в 20:01
Ми кріпила так щоб підлоги не торкався, бо якщо проходити шваброю там то що б був простір, десь 5 см від підлоги цієї довгої трубки ноги, по факту я її не використовую, він у мене більше крихти зібрати і дрібне ( але він весь час на підхваті швиденько щось зробить і не діставати великий
А як добре пилососити всю квартиру то звичайний