Маю декілька думок• 24 ноября в 19:59
Туристичний посуд і духовка
Допоможіть, будь ласка, розібратись, чи туристичний посуд в газову духовку можна ставити. Духовка стара з конфоркою внизу, на сайті з телефону не можу знайти де сказано можна чи ні, дивлюсь набори туристичного посуду на Розетці, але з телефону дуже незручно і погано бачу, не можу знайти де про це вказано. Здавалось би, якщо посуд для вогню, то і в духовку підійде, але смущає, що ручки не металеві.
Женщинас• 24 ноября в 20:04
В мене туристичний посуд - це пластикові тарілки. Який у вашій голові - тільки вам та апостолу Петру відомо, якщо без фото та опису
Маю декілька думок
• 24 ноября в 21:40
Ответ дляБорець за гаманець
Ви хоч скрін з сайту зробіть чи що
Спробую посилання додати, не знаю чи можна тут. , , ,
Маю декілька думок
• 24 ноября в 21:45
Фото не вдається завантажити, там сковорідки, каструлі, не тарілки, посилання додала на приклади.
Борець за гаманець• 24 ноября в 21:49
Ви взагалі розумієте для чого той посуд і яка різниця з духовкою? Ви часто ходите в походи? Температура в духовці і над вогнищем таке як різняться.
Сорі, чому такий вибір для духовки? Вже краще Тефаль, там хоч ручки знімаються
Встидаюся запитать• 24 ноября в 22:25
Ответ дляМаю декілька думок
Ні, не можна в духовку, там ручки з пластиком і вони не зйомні