МУСЯкомарова• 25 ноября в 18:35

У мене якась депресія чи вже психіка поїхала?

Мені в Фб часто попадається як хтось загинув чи помер закордоном із біженців. І мені так добре стає.
Сама роздумую давно щоб самій закінчити своє життя.
А тут бачу в ФБ стрічці це і думаю, така молода чи молодий. А чим я гірше? Чи я якась не така? Чи я краще? Ні не краще. І хочеться з собою щось зробити.
Яйцеголовая• 25 ноября в 19:33
Ответ дляМУСЯкомарова
35. Дитина підліток
Ну и куда Вы собрались, а ребенок кому? Не знаю, моя жизнь в последние два года превратилась в беспросветное выживание, но не жить - даже мысли нет, у меня ребенок.
автор МУСЯкомарова • 25 ноября в 19:46
Ответ дляЯйцеголовая
Папа є . Хай займається. Дитина на мені щ народження+ робота+ побут+ лікарі+ вирішення всіх побутових питань, комуналки, лічильники, все все. Він тільки працює.
Мене це задовбало. Я не хочу вже бути тягловою конякою. Я вже декілька місяців не працюю. Втратила роботу. Я майже не миюся, я лежу в ліжку. Мене підкосила ця війна, підкосила нагрузка на мене. Я тупо нічого не роблю. Фізично не можу і ментально. Це не лінь, це відсутність мотивації жити. Я не виходжу на вулицю, бюджет не страждає, бо я ні на що не трачу, бо вже навіть не розчісуюсь, не говорячи за макіяж. Коли їм, кили днями не їм. Мені вже так наб´срати на все, на дитину теж, мені пофіг у. В хаті жах, бо він атрофований, нічого не може робити. Мене не стане, хай займається дитиною. Чому це все має бути на мені?
Яйцеголовая• 25 ноября в 20:10
Ответ дляМУСЯкомарова
Читаю Вас и понимаю, что ситуации очень разные в жизни бывают. Я бы так счастлива была не работать, но не могу. Ненавижу свою работу, отношение руководства как к скоту, но платят более-менее. Насилую себя ежедневно, перестала видеть жизнь, только работа, только должна, только ответственность. И домашние обязанности никто не отменял. Мне бы только не работать, Господи, искренне не понимаю, как можно иметь возможность просто быть дома и не радоваться при этом жизни.
автор МУСЯкомарова • 25 ноября в 20:19
Ответ дляЯйцеголовая
Я втратила роботу . Чому радуватися?
Яйцеголовая• 25 ноября в 20:21
Ответ дляМУСЯкомарова
Я втратила роботу . Чому радуватися?
Тому, что есть тот, кто оплачивает Вам сейчас интернет. Как минимум. Даже при утрате работы Вас есть кому поддержать. Умейте это рассмотреть.
автор МУСЯкомарова • 25 ноября в 20:21
Ответ дляЯйцеголовая
Він оплачує свої розходи і дитини. Я не потребую зараз нічого. На мене нуль розходів
Яйцеголовая• 25 ноября в 20:23
Ответ дляМУСЯкомарова
Вы сейчас в тепле, как минимум раз в неделю что-то едите, не лукавьте. И в ванной пусть и не моетесь, но есть тот, кто заплатит за воду, которой Вы смываете унитаз после себя.
НичеНипанимаю• 25 ноября в 22:57
Ответ дляМУСЯкомарова
Бо сама хочу вмерти. Тому радію що хтось вже відійшов туди
Це жахливі думки. Кацапи забрали у нас нормальний психічний стан.
НичеНипанимаю• 25 ноября в 23:10
Ответ дляМУСЯкомарова
Може вам треба відпочити від них? Поїдете кудись на пару тижнів
автор МУСЯкомарова • 25 ноября в 23:12
Ответ дляНичеНипанимаю
Я з народження дитини ні разу не була окремо. Це мене вже так задрало. Просто присутність. Що я повинна зі школи зустріти, я, я, я. Дитина на мені вічно!!!
НичеНипанимаю• 25 ноября в 23:13
Ответ дляМУСЯкомарова
Так відпочиньте, хто вам заборонить дитина скоро піде від вас, будете робити що захочете.
автор МУСЯкомарова • 25 ноября в 23:25
Ответ дляНичеНипанимаю
Я не можу відлучатися від дитини. Бля, приходить в три. Двері відкрий покорми на гурток відправ. Коли я поїду?
Я вже ладна руки накласти і все.
В ФБ бачила в Німеччині жінка в одного померла в він залишився з дитиною маленькою. Нічого, дитина на ньому. Все
НичеНипанимаю• 25 ноября в 23:37
Ответ дляМУСЯкомарова
Я вже ладна руки накласти і все.
Так як ви поїдете теж нічого не станеться, вони справяться. Для них це буде так наче ви померли, в чому різниця,?
Ацетилсалициловая кислота• 25 ноября в 23:49
Ответ дляСКИБИДЫШь
К психиатру
причем срочно!