Кили и Манджаро• 27 ноября в 08:31
Дочку пригласили на ДР
Девочки привет, сколько ложить в конверт на ДР подружке 12 лет, проходить будет в ТЦ с аниматорами и угощениями 4 часа будет по времени.
ФсеСама• 27 ноября в 10:51
Ответ дляВолодарка мрій
Якщо батьки іменинника такі ’небагаті’, рахують витрати на запрошених ними ж гостей, а потім осуджують тариф, подарунки, підраховують сальдо на виході, то можуть і не влаштовувати масове свято на дн своєї дитини, де гості дитини є просто масовкою свята.
Адекватні батьки, влаштовують свято, з розрахунком на пам´ятні враження, спілкування гостей, хорошого настрою і позитивних емоцій.
Тоді на такому святі буде всім комфортно.
Батьки этого не делают как раз. Я, например, никогда не считаю сколько тратится на человека. Даже не знаю сколько обошёлся ДР, если все посчитать. Но, когда дочка идет на ДР к кому-то, то я учитываю сколько выйдет на человека и стараюсь подарить +- такую же или больше.
Так многие делают.
Подарки дарят детям. Какое отношения родители имеют к подаренным деньгам? То,что они потратили, то и потратили. Им это не вернётся)
Так многие делают.
ЖаннаНеАгузарова• 27 ноября в 10:51
Ответ дляФсеСама
То полсоветчицы ’багачки’, так бы Вы сказали? То всего 1000 на др дарят.
Бред вообще написали.
1000 грн это вообще немного для подарка дюна ДР. Если говорить о Киеве. Я не знаю откуда автор или Вы. Сейчас даже приличный подарок на 1000 не купить. Мягкие игрушки столько стоят.
Бред вообще написали.
Вартість стіча 30-45 см, 500-600 грн. Це не маленька іграшка. Уявіть собі, що буде в хаті дитини, якщо 15 дітей подарує 15 ведмедиків метрових.
ФсеСама• 27 ноября в 10:54
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
Это образное сравнение.
А теперь откройте сайт игрушечного магазина и посмотрите наборы лего, наборы для творчества и т.д. Хороший подарок стоит дороже, чем 1000 грн в конверт, а тут человек пишет про какую-то заоблачную сумму. 1000 грн-это 20 евро. О чем речь вообще?
ЖаннаНеАгузарова• 27 ноября в 10:55
Ответ дляФсеСама
Это образное сравнение.
А тепер відкрийте мої пости. Я працюю в магазині іграшок в торговому центрі. Навіть не в інтернет магазині, де ціни нижчі.
ФсеСама• 27 ноября в 10:59
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
И как Вы знаете на какой бюджет дарят дети подарки работая в магазине?
Моя дочь дарила девочке игрушку за 500 и 1000 грн в конверт. Её подружка ей дарила набор для творчества + цветы+ 500 грн, сладости + 1000 грн, если просто деньги, то 1500, лапки-антистресс + 1500 и т.д. Вам каждый родитель отчитываться о подарке при оплате товара?
Если вы работаете в магазине, то отлично знаете сколько стоит оригинал лего. Даже самый маленький набор
Фісташкова кава• 27 ноября в 11:00
Ми у Київській області, відмічали др сина в Ірпені у розважальному центрі, всі друзі подарували по 500 грн, лише один хлопчик 1000 але той типу найкращій друг. Син ходив до дівчинки на др, відмічали в Києві у ТЦ, купили подарунок на 800 грн
муха в кедах• 27 ноября в 11:04
И только в нищебродских германиях, голландиях, бельгиях и финляндиях на ДР дарят по 10 евро и киндеры с машинками.
Наши люди, пока не соберут со всех конверты с тремя пятихатками, аниматоров и торт не выпускают
Раньше тут считали стоимость ресторана на человека на свадьбы и юбилеи.
А сейчас раскладывают на всех гостей батуты и пиццу...
ЖаннаНеАгузарова• 27 ноября в 11:04
Ответ дляФсеСама
Більшість рахує вартість подарунків, солодощів упаковки тут же в магазині вголос. Бо я потім на місці відправляю туди за кулькам, туди за пакетами, туди за цукерками і тортиками. Людина приходить і все купляє одночасно. Люди що приходять з питанням як дитину випадково запросили , не заморочуються. Бо ті що заморочуються як ви, то очікують цього запрошення весь рік і готуються до такого запрошення. Це різне. Бути кращою подругою, чи випадково попасти у список запрошених, для кількості, бо були зайві місця.
На пів ставки• 27 ноября в 11:05
Близкому другу 100$, другим 1000 + всякие желейки и сладости. Нужно смотреть по своим возможностям
ФрекенБок• 27 ноября в 11:07
Ми 1500 дарим + букет или какую-то мелочь.
1000 сейчас очень мало.
Праздновали дочке неделю назад. Вход в центр+угощения+ развлечения получился по 1350/ чел. Это без аниматоров.
1000 сейчас очень мало.
На пів ставки• 27 ноября в 11:07
Ответ дляФрекенБок
1000 сейчас очень мало.
Нормально 1000 грн
Дона Ко Ко• 27 ноября в 11:07
Ответ дляУравнобешенная
Ну я такої ж думки. Вже вище синю тітку з чиряком на носі за це поставили
Вам синю тьотку ставлять не за думку що подарунки краще за грощі. А за те як ви це вислювлюєте. Канешна тільки у вашої доньки гарні друзі, всі інші навкруги непотріб. Класні діти цеж тільки ті чиї батьки можуть купити гарні подарунки, з іншими дружити не варто. (Табличка ’сарказм’, на всяк випадок).
ФрекенБок• 27 ноября в 11:09
Ответ дляНа пів ставки
Нормально 1000 грн
Для меня не нормально подарить 1000, понимая при этом, что приглашенная сторона потратила больше
Конфиденциальность• 27 ноября в 11:10
Ответ дляСметчица
ДР дитини це свято для вашої дитини, а не прорахунок вийти в ноль чи плюс... Чи ви гроші забираєте потім в дитини бо витратились? Я не розумію який зв´язок
То ви, можливо, ходите на ДН взагалі без подарунку? Просто, щоб створити людям свято своєю присутністю.
На пів ставки• 27 ноября в 11:11
Ответ дляФрекенБок
Какая разница, кто потратил сколько? Приглашают что-ли,чтобы отбить днюху? Или чтобы дети весело провели время с друзьями? Вы считаете в уме сколько потратили на угощения для своих гостей? То им тогда нужно принести по 897.00 копеек или как?
Дона Ко Ко• 27 ноября в 11:17
Ответ дляФсеСама
Программы разные. Я за 11 детей заплатила 11600 на прошлой неделе.
Плюс еда, напитки, торт.
Це Київ? А де святкували? Я цього року навіть дивитись боюсь на ціни. Тільки вхід тисяч 6 обійшовся минулого року.
Туся муся• 27 ноября в 11:18
Ответ дляФрекенБок
Батькам кредит брати, щоб діти ходили на дні народження до однокласників?
Конфиденциальность• 27 ноября в 11:28
Ответ дляФрекенБок
1000 сейчас очень мало.
Люди думають, що всі щасливі розважати й годувати їхніх дітей на шару. Деякі батьки ще й своєю присутністю готові порадувати приймаючу сторону і теж не будуть проти пригоститись))))
ФсеСама• 27 ноября в 11:30
Ответ дляДона Ко Ко
Так. Ось тут замовляли квест до дня народження. Брали пакет стандарт. В економ там взагалі нічого не входить. Але зверніть увагу, що вних вартість вказаному за якусь кількість дітей, а потім ми платили за кожного 550. Їжу/напої/торт привозити потрібро свої. Посуж весь теж. Вони дають тільки кімнату та розваги.
Я не скажу, що донька задоволена.
Потивіться smile park на даринку. Донька була там в подружки, в кінцевому результаті сказала, що там їй сподобалося більше.
Ше можу скинути квест, який дитині більше сподобався на ДР у подружки. Але теж лівий берег.
Я не скажу, що донька задоволена.
ФсеСама• 27 ноября в 11:31
Ответ дляТуся муся
Нет. Дарить по возможностям.
Кто-то подарить 500, кто-то 5000. Я дочке рассказывают, что любой подарок-норма.
Дона Ко Ко• 27 ноября в 11:35
Ответ дляПП-шница
Ви ж розумієте, що на такому ДН люди витрачають близько 1500грн на дитину і більше.
Вони теж всі багатії? Чи можна гуляти на всіх ДН за чужий рахунок і не думати ні про що?
Люди які витрачають роблять свято для своєї дитини. Ви запрошуєте гостей щоб ’відбити’ витрати? Моя дочка запрошує тих кого хоче бачити не залежно від рівня доходів. Вона так всіх і запрошувала з фразою ’подарунок не обов´язковий, головне щоб ти прийшов (ла)’.
ЖаннаНеАгузарова• 27 ноября в 11:38
Ответ дляКонфиденциальность
Навіщо тоді запрошувати інших дітей? Нікого не корміть. Розважайте самі діточок без гостей. 10 тис на розвагу 1 дитини ви засипите його іграшками з головою.
ФсеСама• 27 ноября в 11:48
Ответ дляКонфиденциальность
Ну даете )
Для многих вообще головняк идти к кому-то на ДР.
Эта тема этому доказательство ) т.к нужно придумать, что дарить, что надеть, подстроить свои планы.
Я делала ДР своему ребёнку.
Мам сама попросила остаться, мне было скучно сидеть самой. Искала вкусную пиццу, вкусный торт.
Конечно и мы с мамами кушали, ори еще говорили зачем я столько назаказывала.
Я же делаю это для своего ребенка, в первую очередь.
Считаю, что норма дарить 1500 +- (не мне дарить, а чтоб я дарила). И если бы дочке просто подарили сладости ничего лишнего бы не подумала, у каждого своя ситуация и свои взгляды. Моя дочь расстроилась, что не смогла прийти ее подружка, например и для радости ребенка были бы рады видеть ее и без подарка. Все приглашённые только для нее. Не для подарков.
Я делала ДР своему ребёнку.
Моль Моллівна• 27 ноября в 11:52
Ответ дляТворю чудеса
Всі пишуть 1000, не менше, а я з досвіду вам можу сказать, скільки кладуть в конверт. 500-600 плюс шоколадка. 11 років було сину нещодавно, невеликий обл.центр.
То точно. Я живу в місьі мільйоннику, близьки подруги 1000 і дрібнички, просто друзі 500 і солодощі
Конфиденциальность• 27 ноября в 11:52
Ответ дляФсеСама
Ну даете )
Я делала ДР своему ребёнку.
Думаю, ви не зовсім вірно мене зрозуміли. Ок. Припустимо, що у вас, в силу різних причин, немає можливості подарувати умовну, 1000-1500 грн., ваша дитина дарує 300 чи коробку цукерок. За таких умов, ви залишаєтесь на святі? Не для нагляду за своєю дитиною, а, приймаєте запрошення, сідаєте до столу? Для мене це ментальне жлобство. За умови, що я не в гостях у близьких друзів.
Моль Моллівна• 27 ноября в 11:55
Ответ дляКонфиденциальность
ТЦ в Києві. 3-х годинна програма без аніматорів - 900 грн. з дитини. Плюс пригощення: піца, сік, святковий торт…
Доньці 10 років. Якщо програма святкування передбачена з розважальною програмою і відповідними на неї витратами, а не вдома з тортом, то подарунки завжди в межах 1500 грн.
Яким чином місце святкування залежить від суми подарнка? Ви дитині свято своїй робите чи хочете те свято зробити за рахунок гостей?
Дона Ко Ко• 27 ноября в 11:57
Ответ дляФсеСама
Я не скажу, що донька задоволена.
Дякую! Мені лівий берег як раз і треба)
Моль Моллівна• 27 ноября в 11:58
Ответ дляФсеСама
Бред вообще написали.
Та певно, буває 2-3 дн в місяць, всім по 1-2 тисячі, ашотакова. Хоррши подарунок уупляють батьки і родичі, а також роблять свято для своєї дитини. А гості лише розділяють це свято, а не спонсорують.
Конфиденциальность• 27 ноября в 11:59
Ответ дляМоль Моллівна
Ходіть без подарунків взагалі. Даруйте людям свято своєю присутністю).
Моль Моллівна• 27 ноября в 12:04
Ответ дляКонфиденциальность
Я дарую скільки вважаю за потрібне. За свою дитину теж нікому прайс не виставляб, бо це свято для моєї дитини.
Чи ви з тих, хто в шлюбну ніч гроші перераховує?