Омлетик• 27 ноября в 08:51
Iphone покупка
Хочу купити Iphone. Напевно б/у. Дивлюсь ними завалено багато магазинів. З вашого досвіду де краще купувати? Цікавить в Києві. Хочеться дійсно норм телефон придбати. А навіть на основних сайтах техніки написані, що б/у, або відновленні.
Зробіть вибір:
вже голосів:
Allo
Rozetka
Comfy
Foxtrot
Маленькі компанії
Stylus
Ваш варіант
Янгол в камуфляжі• 27 ноября в 08:53
Розетка, алло не є продавцями такого товару, це інші продавці.
За інші платформи не знаю, не скажу.
Щедрик ведрик• 27 ноября в 08:56
В магазинах тел по трейдин, откуда знать что было До с тел? Хорошее мало кто сдает просто так. Магазины задорого не принимают. Скорее знакомым продадут, если что то стоящее
Просто красавица• 27 ноября в 08:58
Я раджу цей магазин в Києві
Купляла і айфони там і мак буки і б/у і нові
Є гарантія, завжди допоможуть
Є фізичний магазин
Є гарантія, завжди допоможуть
Є фізичний магазин
Небоброїдка• 27 ноября в 09:09
Ответ дляЩедрик ведрик
Часто сдают на обмен с доплатой абсолютно нормальные телефоны, у меня знакомая так делает постоянно, год походила, сдала, доплатила, купила новую модель
Забрала і не сказала• 27 ноября в 09:10
Я в ябко взяла, несколько месяцев назад, полет нормальный. 15про, в отличном состоянии. Глюков нет, акк держит, че еще надо
Прикуси Язика• 27 ноября в 09:15
Ответ дляЩедрик ведрик
Весь час здаю в Ябко по трейд-ін. Доплачую близько 4000–5000 грн і купую нову модель. Все з телефоном чудово, він у мене з захисним склом і в чохлі. Тому не розумію, про що ви. Єдине, що порадила б автору — перевіряти стан акумулятора. Якщо нижче 80% — це вже майже мертва батарея.
люблю_тортики• 27 ноября в 09:36
Я в Ябко брала дитині вживаний айфон і айпад. 2 роки все Ок працює.
Плету корзинки• 27 ноября в 09:41
Ответ дляMira-a102
Но желательно не Б/У, смысл в телефоне, которым уже кто-то пользовался?!
Смысл в том , что 12 старый пашет лучше чем 16 для меня оказалось
Диви яка я пава!• 27 ноября в 10:09
Ответ дляПрикуси Язика
Хотіла обміняти на 17 свій 13, то мій в ідеальному стані в Ябко оцінили на 12 тис. Взагалі не вигідно, як на мене. Новий 17 просто купила без обміну, так як шкода віддавати за безцінь.
Омлетик
• 27 ноября в 12:07
Ответ дляMira-a102
На скільки коштів вистачає(
Омлетик
• 27 ноября в 12:07
Ответ дляПросто красавица
Я раджу цей магазин в Києві
Є гарантія, завжди допоможуть
Є фізичний магазин
Є гарантія, завжди допоможуть
Є фізичний магазин
Дякую, що порадили. Зустрічала їх, зверну увагу
Омлетик
• 27 ноября в 12:08
Ответ дляЗабрала і не сказала
Дякую завідгук
Омлетик
• 27 ноября в 12:08
Ответ дляПрикуси Язика
Дякую за пораду!!!!
Просто красавица• 27 ноября в 20:00
Ответ дляОмлетик
Нема за що, я давно їх клієнт.
Може років 6
Ніколи не було проблем
Багато брала гаджетів
І на фірму і дітям і собі
Може років 6
Ніколи не було проблем
Багато брала гаджетів
І на фірму і дітям і собі