Доброго дня,не можу зареєструвати дитину 15років,постійно пише помилка,а молодшого 6років пішло,що робити?,може хтось знає..
Бабуся Бетман• 27 ноября в 09:31
Тобто в списку дітей є, але при натисканні не приймається заявка?
Бабуся Бетман• 27 ноября в 10:25
Ответ дляІрина М87
Зимова підтримка для всіх,і ви теж можете оформити це
Бабуся Бетман• 27 ноября в 10:25
Ответ дляІрина М87
Так
Не знаю чи зараз у них завал чи норм, зверніться в техпідтримку дія.
Наивная Хо• 27 ноября в 10:42
Автор,у меня тоже ребенка не подтягивало.Я обновила приложение и дождалась часа ночи,получилось.А то крутиться по 15 минут и всё